reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Gola ja też ZZO biorę bez zastanowienia ja mam taką możliwość oczywiście odpłatnie 500zł ale myślę że będą to pieniążki dobrze wydane chcę poród wspominać z uśmiechem na twarzy :-D

zmieniam temat załatwiacie już zaświadczenie do becikowego ja zamierzam poprosić o wypisanie takiego zaświadczenia jak będę na wizycie przedporodowej będzie to 36tc4dni czy nie za wcześnie:happy2:
 
reklama
Mirelka nie wiem czy tak można zrobić, że przed porodem masz wystawione zaświadczenie. Ale jeżeli wolno to powiem Ci, że to dobry pomysł ja w sumie o tym nie pomyślałam żeby załatwić to szybciej, przeważnie kobiety mają je podbite jak są na wizycie po porodzie.
 
Anek, Margana Mój synek jest wagą i nie wiem na ile to kwestia charakteru, na ile wychowania a na ile znaku zodiaku, ale faktycznie od samego pczątku jest dzieckiem bardzo grzecznym, z którym łatwo się dogadać...No a teraz miał być strzelec, ale że mam CC to będzie skorpion. I już mnie trochę denerwuje, że co druga osoba jak słyszy na kiedy mam termin, to mówi: Ooo skorpion, to będziesz mieć ciężko, lub coś w tym rodzaju...:crazy: Mam dwie bardzo dobre koleżanki, które są skorpionami i są to osoby do rany przyłóż...Poza tym znak jak znak, każdy ma swoje zalety i wady, a czy faktycznie skorpion jest najgorszy? Co sądzicie?
 
Kachutka jeśli chodzi o skorpiona to napewno znak najbardziej kontrowersyjny i wzbudzający dużo emocji... Ja z mężem aż się boimy naszego małego skorpionka, że da ostro popalić, bo podobno mają ciężki charakter...

Ja z kobietami skorpionami nie mam dobrych kontaktów(mam 2 koleżanki w pracy) ale za to z 2 facetami świetny.
Podobno skorpiony mają duży temperament;)))
 
hey dziewczyny :) widzę, że jeszcze się trzymacie ...Ja to już ledwo zipię, wody mi się zbierają , bo widzę po kostkach puchną. A mój maluszek pomylił noc z dniem i nie daję mi spać do 3 w nocy, a tak boleśnie to odczuwam, bo pod żebra wchodzi rozciąga się i wypina pupe, a główka jego znów na dole tak mnie ciśnie, że mam wrażenie jakby zaraz miały mi tam kości popękać, ja w poniedziałek jadę na wizyte. Jeszcze chciałabym bym żeby mały posiedział troszkę w brzuchu, bo mam tyle spraw do załatwienia, ciężko mi i czasem już nie wytrzymuje, ale dam radę... Jeśli chodzi o zaświadczenie do becikowego u nas zawsze dają po porodzie dopiero...Pozdrowienia dla mamuś i dzieciątek :*
 
znak znakiem, a i kwestia wychowania swoja drogą, ja jestem skorpionem i na mnie nie narzekają, wręcz się dziwią, że jakiś wyjątek jestem. mam ojca skorpiona do rany przyłóż i koleżankę która nie pogardzę. a i kolegę, i najbardziej z tych osób co znam spod tego znaku zodiaku to same pozytywne rzeczy wychodzą a te właśnie złe gdzieś nikną, ale różnie to bywa.jedni typowi skorpiony inni nie, i tego Wam mamusie życzę, tych samym dobrych skorpioników
 
Jeżeli podanie o becikowe złożycie w tym roku kalendarzowym to nie jest potrzebne zaświadczenie o pozostawaniu pod opieką lekarza od 10 tyg ciąży. Ten wymóg powraca dla wszystkich składających wniosek od 1 stycznia 2012.
Zaświadczenie takie natomiast jest potrzebne w tym już roku przy składaniu wniosku o dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka. W Krakowie jest taki wymóg...
ja mam je dostać od lekarza na nast wizycie, chyba że coś źle zrozumiałam ostatnio :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry