reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Hej babeczki!

U nas tyragedia: szpital! Mia kaszle, cala noc nie spala, bidulka moja! Goraczki poki co na szczescie nie ma, ale ja mam tu cholera do dyspozycji tylko Panadol w syropku z PL i sol fizjologiczna!!! :crazy: A co na kaszel u takiego maluszka???...

Ja tez sie sypie. Na zamknietym napisalam pare slow i prosze o komentarz, jesli mozecie! Dziekuje z gory!

Buziaki!
 
MARY BETH jesli masz calcium(wapno) mozesz dac. Jakis syrop na bazie lipy, tymianku, pprawoslazu? No i nacierac plecki i brzuszek jaka mascia rozgrzewajaca z eukaliptusem czy balsamem peruwianskim? Na pewno macie jakies odpowiedniki z tymi ziolami ;-)
ja bym szla po prostu do apteki pytac bo tam lepiej doradza nieraz niz lekarz ale to w pl.
 
Mary beth jeszcze ci napisze ze ja podaje na kaszel Kubie Herbapetc Junior i jest wlasnie na baze tymianku, prawoslazu, lipy i chyba soku porzeczkowego. Mozesz tez sprobowac jej podac taki "syrop" zrobiony samodzielnie jesli masz wlasnej produkcji sok porzeczkowy albo malinowy? Odrobine soku wymieszac z odrobina miodu i sokiem z cytryny ( o ile nie boisz sie o reakcje alergiczna na miód czy cytryne ;-)) Ja to zrobilam Kubie w zeszlym tygodniu jak go zaczelo rozkladac. Podalam mu doslownie kilka lyzeczek przez caly dzien i stanol na nogi , doslownie :-D:-p
Moja lekarka takze uwaza ze przy okresie zachorowan warto podawac witamine C albo jakies multiwitaminy w ktroplach dla dzieci.
 
Kochane dziewczyny, z okazji nadzącego Nowego Roku 2013 życzę Wam wiele radości z waszych kochany dzieciaczków, realizacji wszystkich marzeń i planów no i zdrówka oczywiście !!!

2013_new_year1.jpg
Po Nowym Roku postaram się zajrzeć i popisać więcej! Wszystkim chorowitkom zdróka!
Mary daj Małej dużą dawkę wit.C, nacieraj plecki maścią rozgrzewającą, dawaj dużo ciepłych płynów do picia (pomaga w walce z infekcją), ubierz też cieplej (jeśli nie ma gorączki). Jeśłi ma kaszel to kup jakiś syropek w aptece.
Buziaki!
 
Mary na dzis zapowiadali 5 stopni w plusie... Przynajmniej do piwnicy nie musze biegac i w centralnym tak duzo palic jak w czasie mrozów... pojde raz rano raz wieczor i cieplo w domu ;p to jeden plus...
Syrop z cebuli dobry, dasz wiecej cukru to napewno slodkie wypije.. tylko nie wiem czy takim maluchom mozna podawac ten specyfik... ZDRÓWKA!
Mikado to u nas podobnie z ta gadką... troche mnie uspokoiłaś.. nie jestesmy same ;p
 
mary ja ie lubie cebuli wiec nic z niej nie robie ;-) nigdy sie sama nie probowalam zmusisc do wypicia tego syropu, wiec i dzieciom nie robie bo bym nie przetrwala produkcji :-p
no ale wiem ze daja juz to dzieciom. sprobowac mozesz jelsi umiesz go robic lub masz :tak: Cebula chyba wzdecia moze powodowac ale w malej ilosci pewnie nie zaszkodzi.
Ktos tam niedawno na FB proponowal jakis syrop z burakow na kaszel o.0 mozesz poszukac info na necie tez na ten temat.
 
reklama
Kochane maminki wpadam tylko z zyczeniami :-)

Jeszcze chwilka, jeden kroczek
i wejdziemy w Nowy Roczek.
Niech się życie z górki toczy,
niech Ci wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia marzeń,
wielu pięknych wrażeń.
Nowy Rok.jpg
 
Do góry