reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej... Dziekujemy za dotychczasowe zyczenia zdrowia, spokojniej nocy - a jednak nic z tego. Moje młodsze dziecie zafundowalo dzis noc rodem z porodowki z serii "pierwszy krzyk" o.0 Tak sie czulam doslownie słyszac jego płacze nocne :( Dawno już mu sie nie zadarzylo cos takie, aby wyc tak glośno, zeby nawet swojego tate obudzic :p A jednak mamy bolacy brzuszek Kuby... No i, kurna, mamy wirusa w domu jednak.... Wczoraj Maciek odchorowywal, dzis Kuba z biegunką i nawet moj mąz dorwal wirusa brzuszkowego. no i takie nam sie urodzinki zapowiadaja.... Dzis wszyscy jestescmy niewsypani - tak dla odmiany :p

Co dajecie dzieciom na biegunke z lekow? Pomijajac probiotyki?

No i maz pojechal z rana do pracy a ptem na lotnisko po siostre. Na razie sobie odpoczywam :-p Bo nie mam co robic na cale szczescie ;-)


martttika
jesli to uczulenie mozesz dawac clacium (wapno) spokojnie. dziala oduczulajaco. sama wiem ze farmaceuci w aptekach sa bardziej pomocni niz lekarze ;-)
 
reklama
Hej kochane!!
Najpierw życzenia dla dzisiejszych solenizantów. Chyba rąbne posta pod postem, bo mi się potem wszystko w jednym nie mieści..
Kubusiu (Nimfii), Luwciu (mirelka), Alanku (andrzelika), Oleńko (kasiek) Wszystkiego najlepszego Słoneczka nasze kochane z okazji Waszych pierwszych urodzin!! rośnijcie w zdrówku otoczeni miłością Waszych najbliższych!! Dużo, dużo urodzinowych buziaczków od cioci onany i Majeczki!!!
images




Jasinku pamiętamy...
[*]..
 
Kochani Solenizanci ;-)

Alanku, Kubusiu, Luwciu i Olenko w dniu Waszego Swieta najserdeczniejsze zyczonka:-*:-*:-*:-* samych radosci i usmiechow, milosci i szczescia w zyciu zyczy ciocia Niuniunia z Wikunia :-*:-*:-*:-*
STO LAT KOCHANI!


Jasinku pamietamy Aniolku... [*][*][*]
 
Witajcie kochane:*

Liwcia, Kubuś, Alanek i Ola - WSzytskiego najlepszego w dniu Waszego święta!!!!!!!! :**** Życzy ciocia GOLA i POLA :)

[*] Jasinku


Mikado - trzymam kciuki&&& Na pewno wszytsko będzie dobrze.

alma26 - bawcie się dobrze! Buziaki:*

angie - też bym stawiała ząbki!

niuniunia- Najwazniejsze, ze blona bebbenkowa nie jest uszkodzona!
Masz rację! A przynajmniej będziesz z malutką w domu. Ja gdybym teraz poszła i zarabiała dalej tyle co miałąm, to wyszłoby , że robiłabym na żłobek - bo nawet nie wiem czy na nianię p oodjęciu ropy by starczyło ! A żłobek panstwowy 580 zł, a prywatny 750!Angun - ma racje - wiele osob nawet woli zeby w domku im zrobic wloski!

Cocca - zdrowia dla Twojej mamusi!

Ssabrinko dpbrze, że już p owszytskim! Wiadomo, że tatus sobie poradzil!! Wracaj do sil kochana:*

Angun - tunel taki jest w IKEI chyba 40 albo 50 zł kosztuje. Tez chcemy Poli kupic:tak: Ale masz fajną teściową !

martttika- gratulacje dla Fifiego - zdolny chłopak! Jakiego Romera macie?? Msz rację, oby do przpdu! Jak tylko nie bedzie gorzej to jest dobrze!


Aneczko - no to super, zaraz się Zosia całkiem puści i się zacznie na całego! :)

nimfii - kurcze, biedni jestescie, wymecza Was te wirusiska! W pracy dawalysmy Smectę. A impreza dzis odbywa sie normlanie, tak? Zdrowka!

Dziewczyny, przepraszam ja na szybkensa, bo przed chwilka do domu weszlam - pojechalam po mojego dziadzia i teraz siedzi z moimi rodzicami pije herbatke, Polcia spi , a ja na 15 min do WAs.
Dziekujemy za zyczenai imprezka udana.

Wiecej wieczorkeim napsize

PS sorrki, ze nzowu pytam, ale z Romera jakie amcie foteliki i jakie z maxi-cosi ,bo musz ena dnaich kupic
 
Aneczka super że brat wygrał sprawę!! Dobrze, niech gonią dziadów. mnóstwo pseudo firm a odpierdzielają taką manianę że szok!! I jak tam wczoraj wymyślił mąż coś?? BB ciocie tez pękają z dumy że malutka robi takie postępy!
Anek kochana, jakbym tylko mogla skopałabym B. doopsko!! Jak dobrze że Zosienka ma taką silną i zaradną Mamę!!
Gola teście w końcu zawitali na urodzinach?? Jesz coś więcej czy trzeba po Tobie krzyczeć nadal?? kochana ja mam Romera king plus. Kupilam używkę, bo ceny owych to masakra ale była jedne sezon używana w super stanie. Polecam
Katerika kurde Ty to na wysokich obrotach jesteś!! Pogłaskaj brzuszek ode mnie! aaaa i miałam Ci pisać, cudnie wygląda ten suwaczek ciążowy!! Zazdraszczam! kochana Ty się chyba załapiesz na ten roczny macierzyński?
Ssabrinka bidulko współczuje bolesnego badania!! Dobrze że wsio ok! I super że tata sobie tak świetnie poradził!!
angie
kurcze mam nadzieję że Kinia znów zaskoczy z jedzonkiem... ciekawe rzeczywiście jak ją karmią w tym żłobku. To musiała być scena z tym telefonem i krzyczącą Kingą heh A co do lekarki to brak słów... co za głupia baba.
asia fajnie że teściowa taki prezent zrobiła!! Heh te guzy to chyba nieuniknione! moja się lekko walnie i juz ryczy..taka delikatna:happy2:
Nimfii to Ci mąż wczoraj komplementa rzucił hehe Smutne że babcia tak faworyzuje Maciusia. I szkoda ze tak się popsuły Wasze relacje. mam nadzieję że mama kiedys wszystko przemyśli i będzie tak jak dawniej! Kurde ale cioolato ze Was dziś rozłozyło!! Zdrówka dla wszytskich i oby dzis się wszystko dobrze udało mimo choroby! Ja na biegunke daławam coś na N .. wiem, Nifuroksazyd ale nie pamiętam czy to na receptę...
Niuniunia straszne macie wspomnienia z tego szpitala!!Obyśce nigdy więcej tam nie trafiły! Niestety na oddziałach dziecięcych często wirusy biegunkowo- wymiotne się plączą. Zdroweczka Wam życzę kochana!! rzeczywiście warunki pracy miałaś nieciekawe. Kurde jaki to jest wyzysk!! I kiedy Ty niby mialas miec czas dla Wikusi?? Masakra!!
Miakado z calych sił trzymam kciuki za tą wczesną ciążę. jakos mi przeczucie podpowiada ze będzie dobrze kochana!!
Alma zdrówka!!! Udanej imprezki!
Angun no nie ma co- gaduła jesteś podobna jak ja. Widzę to po długości postów! Fajnie że teściowa nie siedzi i użala sie nad sobą tylko zapiernicza!! Tak jest lepiej i dla niej i dla Was!! Fajnie że tak w domu pomaga!! A po zabiegu wraca do domu czy zostaje u Was??
martttika super że zajrzałaś!! Graty na te kroczki Filipka!! Powiedz mi co z tym naczyniakiem? mieliscie jakies konsultacje??

U nas dziewczyny znów problem. wczoraj pszlam rano z Mają na spacer rano. dośc dlugo pochodziłysmy, ona mi zasnęła i nei wiem cyz jej nie przegrzałam... bo była ubrana dośc grubo i jeszcze jak spała okryłam ją kocykiem tym grubym.. Po spacereze wypieki miała jak nie wiem. Potem patrze a ona ok 37 temp. Później miała 38,1 i dalam jej ibum (wiem , mogłam jeszcze poczekać). Nie wiem co jej znów jest... ręce mi opadają. Z nosa nic nie leci, psikam jej dziennie wodą morska na zalecenie lekarki, dziś i wczoraj popsikała, próbowąłam coś dociągnąć ale nic, jakaś koza wyszła. Martwi mnie jedna sprawa i miałam Wa sjuż dawno pytać, mianowicie Maja mi bardzo dużo oddycha przez usta, nawte jak ma nos na 200 % czysty i jest na 100% zdrowa. Nie wiem czy to normalne?? bawi się i wiecznie ten dziubek otwarty..
Poza tym wczoraj obejrzelismy film - "Nietykalni" i jak któraś nie widziała to polecam!
No nic, dośc długi już ten post, potem po mnie krzyczycie wiec kończę życząc Wam miłego dnia!!!!
 
ONANANA. A ty jaka forme nifurkosazyd mialas? Tabletki czy jest jakas dla dzieci? Mam to w domu ale na ulotce pisze ze od 6lat i ze bez recepty ;-)wiesz moje chlopaki oddychaka przez usta tylko teraz gdy maja katar. Chrapia przy tym. Mysle ze warto spytac lekarza co o tym mysli. To jednak troszke szkodzi na gardlo moze czesciej miec infekcje tak mysle. Ja tak mialam przynajmniej ;-)


GOLA tak impreza bedzie ;-) jakos sie trzymamy ;-)



Liwia, Alan, Ola dla was 100latek rowiesnicy Kubusiowi. Dzis wszyscy konczymy etap niemowlecy :-)

szkoda ze bez Jasinka [*]

 
Ostatnia edycja:
onanana : nie jestem pewna ale tak od przegrzania gorączka... hmmm nie wiem... prędzej bym na jakąś kiełkującą infekcję zwaliła, obym się myliła
skonsultowałabym tę otwartą buzię z lekarzem, jakby cię jeden olał idź do innego:tak:

co do rocznego macierzyńskiego to jeśli to wprowadzą to się załapię, ale jakoś trudno mi uwierzyć żeby zdążyli się osłowie sprężyć i wprowadzić tak jak zapowiadają. Gdyby było tak jak mówią to mamuśki nawet w trakcie macierzyńskiego na dzień 1 września mogłyby przedłużyć do roku... z jednej strony fajnie a z drugiej to ja nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do pracy :( chyba tam będę niszczarkę obsługiwać ksero robić i herbatę parzyć... ;-)

a gdzie jest andżelika?

niuniunia : mam koleżankę która zrezygnowała po paru latach pracy w salonie i teraz ma tyle klientek po domach (część przychodzi do niej cześć u siebie) że ma naprawdę długie terminy i płaci się jej niewiele mniej co w osiedlowym fryzjerze (np ja u tzw pani frani w bloku obok płacę 38 zł a ona brała 30 za samiutkie obcięcie)ale wszyscy są tak zadowoleni że płacą bez zastrzeżeń.
Same fryzury ślubne plus czesanie gości to robota dobra co weekend :)
Uważam że to super pomysł, klientki same się napędzają jak są zadowolone, poczta pantoflowa, internet-najlepsze nośniki reklamy.
a dla wszystkich z najlepszą datą narodzin w zeszłym roku
Zobacz załącznik 514431
 
onanana - kurcze, mam nadzieje, że to jednak nie choróbsko się rozwija u Majci - chociaż obserwuj bo jelitówka szaleje na Śląsku!! Teściowie byli, był też D. cały czas przeprasza i chce wrócić, Pola nie chciała mu zejść z rąk ,nie wiem co robić :( Skonsultuje buzię otwartą przy okazji jakiejś wizyty, będziesz spokojniejsza:tak:
Katerinko - nie myśl na razie o pracy, jeszcze się w życiu narobimy! Najważniejsza jest Pati i małe bobo w brzusiu!
nimfii - bawcie się dobrze! :)

Laski u nas 14 st w cieniu! Dziadzio siedzi z Polcią, czytają książeczki, wcześniej rysowaliśmy, zjemy i idziemy na spacerek z pradziadziem

To nasz dziadzio najukochańszy na świecie i nasz najlepszy przyjaciel!!!!
 

Załączniki

  • DSC_0126.jpg
    DSC_0126.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Kochani jubilaci w licznej grupie - Kubusiu, Alanku, Liwciu, Olenko- życzę wam sto lat w zdrówku i usmiechu- moc wspaniałych prezentów i buziaków od wszystkich, którzy was kochają!!!!!

Jasinku
[*]- kochany Aniołku- pamietamy o Tobie.

Nimfii mam nadzieję, że mimo paskudnego wirusiska dzień Kubusia będzie szczegolny- pełen uśmiechów i zabaw! Nimfii kup Smectę i nawet prawie całą saszetkę z mleczkiem rozrób, na pewno wypije. Jak dużo kup, to trzeba nawodnić jeszcze ew.elektrolitem, np.Hydronea Baby. Jeśli chodzi o probiotyk, to najlepszy jest Dicoflor w kroplach.
Gola- obczaiłam zdjątka-pięknie wyglądałyście, Polishonek chyba zaskoczony zamieszaniem urodzinowym, kubusiowy torcik świetny! Namierzyłam ten tunel w IKEI, niestety najbliższa mnie w Gdańsku lub w Poznaniu.. Fotela jeszcze nie mamy, bo też się zastanawiamy ale chyba wybierzemy Maxi Cosi Priori (mary zachwalałą), bo ma dobre opinie i nie jest drogi (kosztuje niecałe 500 zł). Buziaki dla kochanego dziadzia!!
Onanana- no jestem jestem, w szkole za to uwagi szły do dzienniczka:-p Po zabiegu wraca do nas, jutro ma mieć artroskopie, trzymajcie &&&! Majunia może ma jeszcze trochę śluzówkę noska obrzękniętą, psiknij raz na jakiś czas Nasivin soft, ja czasem używam to Euphorbium u Artura. Nie martw się! A macie nawilżacz powietrza?



Jeszcze raz wszystkiego najlepszego nasze roczniaki!
 
Ostatnia edycja:
Do góry