reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dzień dobry:)
mamaa - współczuję choroby małego, co mu jest?

Czekam, aż przyjedzie koleś z Allegro, bo sprzedałam po małej leżaczek i przewijak - odbiór osobisty :)
U nas dziś słonecznie, ale na razie zimno. W k-chac na Ligocie u mojego brata już widać zbliżającą się jesień, jakoś bardziej niż u mnie, tak przełom września/października jechać w góry!
 
reklama
Hej maminki :-)
U nas ok,Sami rozbrykany na calego ze spaniem jest ok oczywiscie jedno karmienie nocne jest a i pobudki dalej jakos wczesnie u niego 6-7 juz powoli sie przyzwyczajam do nich ale jest ciezko bo Ja to z tych co lubia se polezec i pospac dluzej :-p:-D
angie kochana trzymam mocno kciuki za operacje,nawet nie probuje sobie wyobrazic jak sie tym wszystkim teraz tam stresujesz kochana,trzymaj sie wszystko bedzie dobrze zobaczysz.
Gola biedne dzieciaczki,tez by mi sie serce krajalo na taki widok oj mam nadzieje ze szybko sie dla tych dzieciaczkow znajdzie jakis cieply i rodzinny dom.

Sorki ze tylko tak malutko i ze nie wszystkim odpisalam ale mlody mi juz nie pozwala,steka juz u siebie i domaga sie mamy :sorry2:
milego dnia maminki ;-)
 
Witam się '':-)

Gola u mnie w ogrodzie to już wrzosy zakwitły a powinny dopiero w wrześniu czyli Pani jesień już blisko:tak: a możesz napisać za ile sprzedajesz leżaczek z tego co kojarzę to miałyśmy podobny z BrightStarts ja też chcę nasz sprzedać a przewijak nam popękała na boczkach ale do następnego dzidziusia jeszcze się nada leży schowany:tak:
mamusia zdrówka dla syna a u lekarza byliście;-)
Angie szerokiej drogi, powodzenia;-):tak:

u nas nocka z pobudką znowu :szok:Liwia obudziła się o 3.30 zasnęła o 4.30 a o 5.50 już się obudziła na dobre jestem mega nie wyspana :no:Liwia ucina sobie teraz drzemkę :tak:ja już ogarnęłam co nieco, obiad wczorajszy, tylko ziemniaki obrałam :tak:


u nas słońce na przemian z chmurami ale jest zimno brrrrrrrry:crazy::rofl2:

Miłego dnia:-)
 
czesc dziewczyny,
u nas tez dzien zaczal sie o 7:00 i wczesniej pobudka na butle o 3:00.
T przywiozl dzis rano typowe irlandzkie sniadanie, breakfast roll, ale jestem najedzona, chyba do wieczora mi wystarczy.

mamaa zdrowka dla maluszka!!!

Gola kiedy jedziesz na wczasy? Kupilas juz wozek? Ja ciagle mysle co kupic jak bysmy we wrzesniu lecieli do Pl.
 
mirelko - pewno już blisko :) Uwielbiam jesień, ale taką naszą złotą, piękną ,cipełą i słoneczną ;) Tak miałam z Bright Starts - ale ja byłam bardzo niezadowolona:/
angie - jadę w sb z rańca, wózior koniecznie chce etraz zamówić, dzwonię i nie mogę się dodzwonić do agito.pl, żeby się upewnić, czy mi go wyślą dziś. Ja jako typowa baba, myślałam, o fiolecie, wybrałam jednak czerwony ;)Quinny Zapp Xtra Rebel Red 2012 + 5 x GRATIS (2530222415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., jeszcze nie zalicytowałam, bo nie chcę sytuacji, że kupię i się okaże , że np koloru nie mają (miałam tak kiedyś z butami)
Ssabrinko u nas podobnie pobudki - i jak dla mnie to elegancko, bo był czas, że młoda o 5, czy 4:30 wstawała!:szok:
 
Witajcie mamuśki!!

Wróciliśmy z wakacji, nie było nas 2 tygodnie, teraz czas ogarniania się i nadrabiania. Na forum mam tylko 33 strony do poczytania co u was :-)

A u nas cudownie, wypoczęliśmy, zwiedziliśmy, pobyliśmy trochę ze znajomymi, a trochę sami. Mała zachwycona, my też. W międzyczasie skończyła całe 9 miesięcy!! W skrócie powiem, że mieliśmy już szczyt kryzysu ze spaniem, doszło do tego, że budziła się co godzinę. Szala się przelała i musieliśmy wprowadzić "trening spania", po 4 dniach Amelia przespała pierwszą w swoim życiu całą noc!! I tak trwa już od 3 dni!! Niesamowite uczucie spać całą noc, już zapomniałam, jak to jest i przestałam wierzyć, że kiedyś to nastąpi. Póki co śpię jeszcze czujnie, bo mam wrażenie, że się obudzi. No i Mała śpi w osobnym pokoju, co też jest nowością.

Chcemy jeszcze w góry pojechać, może w przyszłym tygodniu.
Póki co odgruzowujemy chatę po rozpakowywaniu po urlopowym... wiecie jak to jest.

Buziaki xxx
 
maggipka, witamy po wakacjach fajnie że sobie odpoczęliście, brawa dla Amelki oby już tak zostało co byś się rodzice w końcu mogli wyspać:tak:
Gola oj i ja nie byłam zadowolona z tego leżaczka 2 raz bym go nie kupiła, oj nie mało w ogóle żeśmy go używali:angry::nerd: ładny czerwony też bym taki zamówiła widziałam go na żywo wczoraj taki zgrabniutki:tak:

my po spacerku, Liwia ucina sobie 2 drzemkę, ja sobie kawkę popijam i zajadam bułę z serem, ja już obiadek na jutro gotuję heheh kapustę kiszona gotuję:-D będę robić bigos, mięcho, kiełbasa, boczek się odmrażają :tak:
 
Dziewczyny kochane , taki dziś mam trochę smutnawy dzień, ale niesamowicie poprawiły mi humor Wasze wpisy - komentarze do galerii, tyle miłych słów:-)..bardzo Wam dziękuję, wzruszyłam się:tak: Dziękuję raz jeszcze:tak:
 
gola zakochałam się w tym wóziorze!:-) szkoda, że taki drogi :-(
maggipka fajnie, że wakacje udane!:rofl2: Ja niestety w tym roku w domu...
nawiązując do postępów dzieciaków to mój grzdyl próbuje łazić po schodach!:crazy: Nie jestem z tego powodu oczywiście zadowolona:no:



ANGIE nie wiem czy będę jeszcze miałą chwilkę na forum w dniu dzisiejszym, ale chciałąm Ci powiedzieć, że bardzo mocno trzymam za Was kobietki kciuki za powodzenie operacji!:tak:
 
reklama
Cześć laski!

Artik szaleje zajęty sam sobą, więc mam dla was i BB trochę czasu.

Majuska każdy ma czasem gorszy dzień, trzeba przyznać, że widać na zdjęciach jak udany mieliście wyjazd. Wspaniałe wakacje z ukochanymi u boku.
Gola wybrałaś zajefajny kolor wóziora. Ja ostatnio przestudiowałam trochę temat spacerówek i stwierdziłam, że szkoda kasy na wymarzony Cybex. Znalazłam fajny Espiro Vaio, muszę go tylko dobrze obczaić na żywca i może kupię go po zimie. Któraś z dziewczyn ma duży Espiro, jesteście zadowolone z tej firmy?
Artika doopinka już zagojona, dziękujemy. Brawo dla Poliszonka za takie postępy!!!
Ssabrina może Samiemu ząbki idą, zwykle spał ładnie prawda?
Martusja biegunka była najprawdopodobniej rotwirusowa, na szcęście łagoda postać bez odwodnienia, bo byliśmy szczepieni.
Angie musi być dobrze, odzywaj się do nas w chwilach najgorszego stresu. Jesteśmy z tobą i Kingunią!
Maggipka fajnie, że wakacje się udały. Napisz koniecznie jak uczyliście zasypiać Amelkę krok po kroku. My też niedługo przenosimy Artika do swojego pokoju. Karmisz piersią?
Mirelka tak w mieście sam zgiełk i brud, fajnie jest mieszkać w niewielkim oddaleniu od miasta.
 
Do góry