reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Czesc dziewczyny,
ale wy duzo piszecie, ale to normalne znacie sie juz bardzo dobrze. Mi nawet czas nie pozwala na to, zeby pisac czesto i byc nas bierzaco, ale chetnie czytam co u was. :tak:
Co do usypiania, to moja corcia od 3 dni spi tylko raz dziennie jedn agodzine i po 21 pada juz sama, ide z nia do sypialni wkladam ja w spiworek biore na rece i usypia w przeciagu 5 minut. Klade ja wtedy do lozeczka i spi do 9 rano, cudenko prawda???
Elbra ja tez po odstawieniu corci od piesi jem i jem ale jestem z tego powodu zla bo zamiast gubic kilogramy to przybywaja mi. Jestem tez strasznie poddenerwowana i maz na tym cierpi :wściekła/y:bo krzycze:crazy:

Dziewczyny mam do was pytanie, kiedy bedziecie uczyc siadac na nocnik dzieci??To chzba za wczesnie prawda????

Dobranoc;-)
 
reklama
juz jestem
wczoraj K. kupil play station i wlasnie przez 1,5 godziny graliusmy sobie
spuscilam mu łomot ze hejj:-D:-D:-D

u nas w porzadku,Gabrys sie juz smieje,zrobil sie bardziej rozmowny :-) jest przeslodki
pucus z niego ze hohohoo :rofl2:
popatrzcie same

Hanulka doskonali chodzenie,ale nadal smyra po czworakach jesli zalezy jej by dotrzec gdzies szybko

ja daje sobie rade,ale jestem zmeczona
Gabriel coraz mneij spi i cokolwiek mam do zrobienia w domu to jednak wymaga ode mnie nie zlej gimnastyki
najgorsze sa wyjscia na spacer,ostatnio zajelo mi to az 2 godziny..porazka:baffled:
slyszalam ze w pl snieg a u mnie nie ma nic :rofl2:

witam nowa kolezanke vido :-)
ide p[oczytac troszke co u was
 
co do usypiania to odkad Hania skonczyla 3,5 miesiaca kladlam ja do lozeczka,wychodzilam z pokoju i sobie zasypiala...tak jest zreszta do dzisiaj:-)
w chwili obecnej jestem na etapie uczenia Gabiego zasypiania,bo synus najlepiej spalby zemna w lozku:sorry2:
a ja nie chce uczyc go nawykow z ktorymi bede z czasem walczyc,a im mniejsze dziecko tym latwiej sie oducza,choc Gabis jest uparty
sukces jednak juz odnioslam po tygodniu uczenia,bo maly spi tylko i wylacznie u siebie w lozeczku,ale...nie umie jeszcze sam zasypiac
zasypia przy cycu,na rekach,w foteliku...zadko w lozeczku i to mnie martwi,no ale walczymy i uczymy dalej

Vido ja z nocnikiem u Hnai zamierzam wystartowac jak zacznie robic sie cieplo
narazie Hanie ucze komunikowac,ze zrobila kupke,ale z marnym skutkiem...
starsza pzrestala robic w pieluchy jak miala 2,5 roku a i tak do dzisiaj na noc jej zakladamy bo zdarza jej sie nasiusiac
lekarz radzi by zdjac pieluche gdy dziecko przez caly miesiac nie zsika sie w nocy
no a Mili 2 tygodnie potrafi miec sucha pieluche a potem przez pare dni mokra ,wiec czekam na jej czas
 
wkleje tutaj zdjecia i uciekam spac

Hania ostatnio dostala jakiegos napadu uczuc do Gabrielka :-) non stop go caluje,tuli,glaszcze,i o dziwo nie robi mu krzywdy przy tym



postaram sie jutro wleciec
trzymajcie sie mamuski
dobranoc:happy:
 
Hej moje kochane:-)

Sorki że dawno nie pisałam ale mam jakieś doły ostatnio a po drugie dużo pracy:-(
Gratuluję wszystkim chodzącym dzieciaczkom:-)
Kapik dalej nie chodzi pewnie znó będzie ostatni:-) ale co tam:-)
co do usypiania to Kapik już bardzo dawno sam usypia zostawiam go w łóżeczku i wychodzę i czasem uśnie na książce czasem na siedząco:-) różnie;-) hehe

Liluś Gabryś i Hania cudowni:-) wielki buziak dla całej trójki:-) kurde jakei teraz nam śliczne podusie przyszły dla dziewczynek;-) hihi szkoda że was nie ma;-)
Joli hejka kochana:-) wieki CIę nie było:-) zdróweczka dla was:-)
Vido kochana jest wątek o nocnikowaniu;-) o tutaj:-) możesz poczytac co która i kiedy:-)
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-listopadzie-2007-f149/nocnikowanie-20471/
Anulka to widzę że też dużo pracki:-) sezon w pełni:-)
Beatko zdróeczka i ucałuj Oleńkę:-)
Wisienka jak przygotowania do urodzin:-) i miłej nauki
Aluśka jak Amandzie bez cyca:-) daje rade:-) czy juz zapomniałą:-)
Elbra ucałuj Pitera :-) i co ze zdjęciami coooo:-) suepr że wypad udany:-)
Anineczka jak jazdy??ile już masz godzin???:-) i owocnego czasu z mężem:-)
Kathe buziak dla Marysi:-)
Bira ale macie ciepełko..i cudne foty z sesji:-)
Asix co sie dzieje kochana:-( buziak
Mirka co do śniego to jeszcze nasypie:-) fajne są takie długie spacerki;-) uwiieeellbbiiaaam:-)
Pusia jak sesje:-) keidy masz następne?;-)ale macie zzziiimmmnnnooo w mieszkaniu jejku:-(

a my mamy katarek od 3 dni ,oczywiscie mój mąż nas zaraził! bo on chory..wrrr mam nadzieje że tylko na katarku się skończy:-) jutro jadę do mamy na 3 dni bo mnie Dawid wyrzuca z domu:-) ale internet tam mam więc postaram sie pisać:-)

buziaki i miłego dnia
a od poniedziałku opiekunka buuu
wczoraj Kapik siedział z nią 2 godziny sam:-) hehe i nawet wytrzymał:-) zobaczymy co bedzie w poniedziałęk ale damy jakos rade:-)
 
hej dziewczynki:-)

Beata dzieki za namiary na te kalendarze:tak:jeszcze poszukam na allegro bo chce zobaczyc jak by to wygladalo:tak:
anulka dzieki za odp w sprawie kalendarzy:tak:szkoda ze nie robicie pojedynczych zamowien- bo widac ze niezli z was graficy:tak:i z checia bym skorzystala:-p
lilka ale Gabrys juz duzy:-)sliczne zdjecia jak Hania go caluje:tak:
aluska, vido u mnie tez jakies dziwne nstroje sie pojawiaja, jeszcze co prawda troszke Marysia pije z piersi w nocy ale im mniej tym bardziej jestem rozdrazniona, to normalne ze po odstawianiu cos takiego sie dzieje?nie slyszalam nawet o tym:confused2:no i oczywiscie jem , jem i jeszcze raz jem:confused2:
sabina nie martw sie moja tez jeszcze nie chodzi:-pmalo tego- nie probuje mowic :-(wiem ze jeszcze czas ale nawet nie powtarza. mowi tylko cos po swojemu"kakaka", "mamamama", "dzidzidzi" nie wiem czy sie martwic czy nie:sorry:
 
Elbra noi czekam:-) hiehie:-)
Kathe zacznie móić tak jak i zaczną chodzić;-)

wiecie co ostatnio nam sie nudzi popołudniami i wyszukję na necie zabawy dla dzieci:-)mam już dokument w wordzie założony;-) i hitem u nas jest kółko graniaste:-) normalnie mozna paść ze śmiechu jak młody tańczy z nami w kółeczku:-) heheh i robi na końcu bęc:-) hehe no bo co z tymi maluchami robic na taką pogodę wrrr
może macie coś fajnego co u was się sprawdza??to podeślijcie

coś go wzięło na spanie śpi już ponad godzinke;-) aż dziwne rano u niego:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry