reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Pusia 7 wspolczuje ci takich relacji z tesciami, to przykre:sorry2:Ale glowa do gory wazne abyscie wy z dzidzia byli szczesliwi, prawda!!! W zyciu trzeba patrzec na siebie, tego sie nauczylam.
Dzisiaj bylismy na urodzinkach kolexanki mojej corki, byl piekny roczek. Dziewczyny sie rzem bawily, bylo superowo popatrzec jak sie dzieci bawia.
Ja mojej corci ostanio przekuwalam uszka u kosmetyczki i na razie nosi kolczyki z salonu, ale niedlugo chce jej kupic inne kolczyki takz eskorzystam z waszych linkow.

U nas tez zima, musze kupic ciepla kurtke, bo po ciazy zotalo mi par ekilo i nie wchodze w plaszcz z przed ciazy. To mnie doprowadza do szalu, trzeba zaczac cwiczyc. A jak wasze poworty do wagi sprzed ciazy kochane kolezanki???Mi zostalo 8 kg, a nadmienie tylko ze w ciazy przytylam 30 kg:crazy:
 
Pusia 7 wspolczuje ci takich relacji z tesciami, to przykre:sorry2:Ale glowa do gory wazne abyscie wy z dzidzia byli szczesliwi, prawda!!! W zyciu trzeba patrzec na siebie, tego sie nauczylam.
Dzisiaj bylismy na urodzinkach kolexanki mojej corki, byl piekny roczek. Dziewczyny sie rzem bawily, bylo superowo popatrzec jak sie dzieci bawia.
Ja mojej corci ostanio przekuwalam uszka u kosmetyczki i na razie nosi kolczyki z salonu, ale niedlugo chce jej kupic inne kolczyki takz eskorzystam z waszych linkow.

U nas tez zima, musze kupic ciepla kurtke, bo po ciazy zotalo mi par ekilo i nie wchodze w plaszcz z przed ciazy. To mnie doprowadza do szalu, trzeba zaczac cwiczyc. A jak wasze poworty do wagi sprzed ciazy kochane kolezanki???Mi zostalo 8 kg, a nadmienie tylko ze w ciazy przytylam 30 kg:crazy:

to prawda :) dobrze ze nam jest ze soba dobrze

Kurcze nie wiem co jest ale Kacper juz trzeci raz się obudził z wielkim płaczem :( masakra własnie krzyczy :-(. byłam u niego i dalej płacze teraz poszedł Piotrek. Jak pomyślę że jutro sesja a nocka będzie taka beznadziejna to az mnie skręca :-(.

Ja już będę muwić dobranoc ale coś czuje ze dzis nawet nie zdaże usnąc dobrze :-:)baffled:
 
Dzien dobry;-)
Wiecie co u nas była o 6 burza śniegowa z grzmotami i błyskawicami:szok:Chyba pierwszy raz coś takiego widziałam:dry:

Hej Babeczki.

Ja na sekundke poplotkowac :-D
Widziałyście,ze Waszka (pamietacie ją?) jest zapisana na lipiec 2009?
W ciąży jest koleżanka.Szkoda,że nas nie odwiedza to bym jej pogratulowała ;-):-)
Ja już widziałam:tak:

była masakra - akurat wtedy jechałam na sesję więc od po 14 jechałam na sesję prawie do 17 !!!! a na to wszystko modelka zadzwoniła ze jednak nie dojedzie bo zmokła i juz jej sie nie chce :crazy:. Z fotografem myśleliśmy że ją zabijemy :angry:
Kurde też byłabym zła:crazy:Dlatego ja nie lubię zimy bo tylko umie pokrzyżować plany:crazy:
Pusia 7 wspolczuje ci takich relacji z tesciami, to przykre:sorry2:Ale glowa do gory wazne abyscie wy z dzidzia byli szczesliwi, prawda!!! W zyciu trzeba patrzec na siebie, tego sie nauczylam.
Dzisiaj bylismy na urodzinkach kolexanki mojej corki, byl piekny roczek. Dziewczyny sie rzem bawily, bylo superowo popatrzec jak sie dzieci bawia.
Ja mojej corci ostanio przekuwalam uszka u kosmetyczki i na razie nosi kolczyki z salonu, ale niedlugo chce jej kupic inne kolczyki takz eskorzystam z waszych linkow.

U nas tez zima, musze kupic ciepla kurtke, bo po ciazy zotalo mi par ekilo i nie wchodze w plaszcz z przed ciazy. To mnie doprowadza do szalu, trzeba zaczac cwiczyc. A jak wasze poworty do wagi sprzed ciazy kochane kolezanki???Mi zostalo 8 kg, a nadmienie tylko ze w ciazy przytylam 30 kg:crazy:
Vido ale te kolczyki z linków to dla nas:-DLarvunia Marcelkowi chyba by nie załozyła :-D
Co do kilogramów niby mam juz tyle co przed cuiążą no moze +2 ale muszę jeszcze zgubić ten nadmiar po Michale:tak:

thm...nie pociesze bo ja mam teraz 2 kg mniej niż przed ciażą (53 kg teraz :sorry2:). a w ciązy przytyłam 20 kg:baffled: ale jakoś samo zeszło;-)
Elbra chudzino:angry:wiatr powieje to się złamiesz:-D

Idę zaraz prasować bo mam kupę a za tydzień małż zjeżdż już na święta.Przynajmniej z Olką będzie siedział a niania będzie miała 2 tygodnie wolne
 
reklama
hm....to ja z miłą chęcia czekam na ten wieczorek. Zaparzę sobie gorącej czekolady.....usiąde wygodnie w fotelu i będę czytać horror pt "strachy Pusi":-p
Czekam na seans....daj tylko cynk kiedy i o której;-)
ściskam!!

hihi dam cynk na 100% :D


Kurde też byłabym zła:crazy:Dlatego ja nie lubię zimy bo tylko umie pokrzyżować plany:crazy:

noo nerwica bierze :crazy:

Pusia może Kacperkowi się coś śni. Piter tez zdarzało się że budził się z płaczem kilka razy:tak:

Elbra to ci zazdroszcze!!!!
Pusia moze mu sie cos sni?? Powodzenia jutro!!!!!

wiecie co to chyba nie był sen tylko wydaje mi sie że było mu zimno :baffled:. Był juz ubrany w rajstopki boty taka grubą pirzame ale sie budził ... gdy wzieliśmy go do siebie i sie przykrył to leżał spokojnie wiec stwierdziłam ze trzeba go dac spowrotem do łużeczka zeby tam usnął ale stwierdziałm ze jeszcze na to wszystko ubiorę mu sweter i spodnie i tak zrobiłam - usnąl u siebie bez problemu . wiec z ciekawosci poszłam do kuchni sprawdzic ile tam jest stopni (tam zanisołąm termomet by czułam ze jest najzimnie) i wiecie co sie okazało ... było 12 stopni :crazy::angry::angry::angry::no::wściekła/y::wściekła/y: chyba kogos całkiem poje... . Masakra i dla tego włąsnie patrzymy na inne mieszkania zeby cos innego wynająć jestem tak wkurzona płakać mi sie chce wszystko mnie wkur ... człowiek juz sie przyzwyaczaja a tu nagle sru (a planowalismy ze w to mieszkanie będzie ostatnie potem to juz tylko wąłsne a tu lipa :-() patrze na ceny to trzeba miec z 2000 zeby znaleźć 2 pokojowe mieszkanie MASAKRA :-( achhh
 
Do góry