reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hej mamcie:-)ja tez wyspana:-D

mala przez to ze na dworzu rano dlugo ciemno to spi mi do 8mej:szok:zawsze budzila sie o 6. No w nocy dalej cyc ale juz nie tak intensywnie jak kiedys wiec jestem zadowolona ze pomalu sie odzwyczajamy:tak:w koncu po tylu miesiacach moze zaczne sie wysypiac:-)

anitt pisz to co uwazasz za warzne:tak:a jak znajdziesz wene zeby nam odpisac to bedzie super jak nie to poczekamy:tak:kiedys nadejdzie ten dzien:-p

elbra ładne te kolczyki:tak: odcienie bialego podobaja mi sie najbardziej, a jaki kolor ty wybralas?

u nas tez mroz, musze mala cieplej ubrac na spacerek...


ale jestem glodna:sorry2:ostatnio mnie tez ssie ciagle:dry:wrrr
 
reklama
dzien dobry
u nas spadl sniego rano bylo zupelnie bialo juz topnieje ale jest zimno i wieje wiatr
musze leciec na zakupy a potem robimy urodzinki w maly gronie bo tylko ja maz i tesiowa ale zasze to cos ..........wkleje fotki pozniej
pa i milego dnia
 
z tego linka co posłałam to mam kolor turkuwsowy.
Ale zamówiłam też te co pisałam "kropelki dla ciebie" (tylko teraz chyba aukcja sie skonczyla ale napewno wystawi znowu) to najabrdziej mi sie podobały:tak: to mam kolor czarny i sa bombowe. żałuje że nie skusiłam sie i nie zamówiłam innego koloru tez z tego. ale moze kiedyś zamówie.
i jeszcze zamówiłam te:
APARTI_KOLOROWE_KOLCZYKI_ 34_KOLORY _PROMOCJA (470577167) - Aukcje internetowe Allegro

też sa rewelacyjne.

ale kazdy ma swoj gust;-)

Beata i Kathhe może maluszki przestawią sie juz tej zimy i beda spały juz w nocy:tak:
Elbra oby się przestawiały;-)
A kolczyki rewelka i jakie tanie:szok:wieczorem siadam i zamawiam:tak:

dzien dobry
u nas spadl sniego rano bylo zupelnie bialo juz topnieje ale jest zimno i wieje wiatr
musze leciec na zakupy a potem robimy urodzinki w maly gronie bo tylko ja maz i tesiowa ale zasze to cos ..........wkleje fotki pozniej
pa i milego dnia
Mirka udanych urodzinek:tak:
 
w biegu pocztalam w ciagu dnia co pisalyscie i DZIEKI za odp co do kolczykow i za linki....
a teraz ide dokladnie poczytac co u Was :-) - maly juz spi....
 
DObry wieczor...

u nas dzis normalnie zima jak z bajki... rano wzielismy wozek, Oskar, aparat i poszlismy na pol godzinki na spacerek... ale Oskarowi podobal sie snieg:-):-):-)

...kurcze myslalam, ze popisze cos... a tu moj synus plakusia za mna... maz chyba jednak go sam nie uspi...
uciekam:dry:
 
no i kupilam sobie 3 pary kolczykow na necie u tego samego sprzedajacego :-) Zaszalalam :rofl2: jhiehiehiehie... i te co niby aukcja sie zakonczyla to tez sa wystawione na allegro.. ten sam sprzedajacy.

...lece ogladac "mam talent". Zauwazylyscie ze robi sie z tego "IDOL" :dry:
 
Hej Babeczki.

Ja na sekundke poplotkowac :-D
Widziałyście,ze Waszka (pamietacie ją?) jest zapisana na lipiec 2009?
W ciąży jest koleżanka.Szkoda,że nas nie odwiedza to bym jej pogratulowała ;-):-)
 
Czytałam ze Wrocław sparaliżowany :baffled:Misia Pusia żyjecie?

była masakra - akurat wtedy jechałam na sesję więc od po 14 jechałam na sesję prawie do 17 !!!! a na to wszystko modelka zadzwoniła ze jednak nie dojedzie bo zmokła i juz jej sie nie chce :crazy:. Z fotografem myśleliśmy że ją zabijemy :angry:


hej dziewczyny
witam nowa kolezanke :-)

kochane ktora z Was robila kolczyki?? podajcie linka na allegro, chce jakies kupic :-)

pozdrawiam

Pusia robiła ale już nie robi:-(ja też chciałam od niej coś;-)

tak robiłam - mam cały sprzęt ale kurcze czasu nie ma niestety:baffled:

Pusia, pięknie Ci Kacperek waży. Dlaczego lekarka kazała podawać wit D i multi? Kurcze my mamy szczepienie 16 grudnia i już się doczekać nie mogę, żeby Indziora zważyli, zmierzyli:-) Na łazienkowej wadze waży 10,5 kg...

Kacper dostawał zawsze 3 kropelki wit D ale teraz jak dostaje multi to pani zmieniła na 2


Cały dzień spędziłam na sesjach - padam na twarz- a jutro znowu .

a jeszcze "rodzina" mojego męża nas tak wkur... szkoda gadać:angry::no::wściekła/y::-(
 
reklama
Do góry