reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Czesc dziewczyny jestem tu nowa, ma corcie z 13 listopada. Czy przymiecie mnie do swojego grona?? Dobranoc mamusie!!!!:-)
 
reklama
Vido witaj i z checia przyjmiemy cie do listopadowek:tak:napisz cos wiecej o sobie, o corci i zachecam do wklejenia suwaczka w podpisie:tak:
 
Dzień dobry :))

Vido witam serdecznie :))

No to się doczekałam hihi tak chwaliłam nasze nocki a dziś była lipa :baffled:. może po szczepieniu albo z zimna bo dziś było jeszcze zimniej :(( w kuchni 14 stopni !!!!!!!!!!!!!:crazy::angry::no::wściekła/y:.

Dziś mam sesję więc po 15 wybywam z domu i znając życię wróce poźno w nocy :)) (sesja jest już u znajomego fotografa i jego dziewczyny więc pewnie na koniec bedzie jakies pyszne winko ;-):-).

Jutro mam dwie sesje jedna w agencji modelek a druga w takim pubie. w niedziele tez mam dwie - Nie wiem jak sie wyrobie jak ostatnio miałam raczej spokój tak ten weekend tak mam zawalony że szok :szok:.

Dobra ide sprzątać mieszkanie :baffled:
 
dzien dobry
u nas leje i jest beeeeeeeeee
jutro niki ma urodziny to niesamowite jak ten czas leci . Pamietam dobrze ze w zeszyl roku o tej porze mialam pierwsze skurcze ........
 
Dzień dobry:-)
o nie rozpieszcza nas pogoda nie:no:U nas rano tak śnieg sypał że myslałam ze nie dojade do pracy.Był mój szef i powiedział ze mam być spokojna a ta flądra poleci tylko nie wiadomo gdzie:baffled:Nie jetsem spokojna ale muszę mu wierzyć na słowo:dry:
Dziunia to Oliwka klops muszę powiedzieć i wysoka też do druzyny sumo się zalicza:-D
Witamy nowa kolezankę:tak:
Tak mnie wzięło i pojechałam o 13 do fryzjera oczywiscie wyszłam wczesniej:-pa co tam jak nie dzisiaj to nie wiem kiedy miałabym pójsć:-p
Pusia ale lodówa :happy2:ale ja lubię zimny chów zawsze zdrowszy niz ten ciepły:tak:
U rodziców zawsze 19 było teraz mamy koło 20 ale nie więcej:tak:
 
Czesc dziewczyny,
serdecznie dziekuje za cieple powitanie.
Moja corcia ma na imie Victoria, urodzila sie 13 listopada. To nasz najwiekszy skarb. Juz jest duza rozumna dziewczynka.nie wiem kiedy ten czas zlecial. Jeszcze pamietam jak bylam w ciazy, a ten lobuz ma juz roczek no juz ponad!!!!
Ciesze sie, ze ebda mogla z wami pisac. dzielic sie smutkami radosciami i postpeami mojej corci.
Dziewczyny jak wyglada kwestia zabkow waszych dzieci?? Moja corcia ma dopiero dwa na dole, i biedulka meczy sie bo chce juz sama jesc i grysc a tu nie ma czym. A jak u waszych pociech to wyglada
Tam gdzie mieszkam jest mnostow sniegu i zawierucha i jest br.... Takze cieplego wieczorku dziewczyny:-)
 
Vido u nas jest 6 ząbków:-)

Czytałam ze Wrocław sparaliżowany :baffled:Misia Pusia żyjecie?
Liluś co tam u Was ?Podobno do kolan śniegu i mrozi już {małż mi mówił}nie zazdroszczę bo ja zimy nie lubię:no:
 
hej dziewczyny
witam nowa kolezanke :-)

kochane ktora z Was robila kolczyki?? podajcie linka na allegro, chce jakies kupic :-)

pozdrawiam
 
reklama
Vido u nas sa tez dwa zabki na dole ale Domis swietnie sobie daje rade z jedzeniem wszystkiego.

Chyba sie usune z tego forum, nie potrafie sie znowu wkrecic do was... :/ Glupio mi tak was podczytywac i nic nie pisac, no ale nie potrafie cholercia...

Chyba bede was czytala dalej, w sumie kazdy moze tu wejsc i czytac, nie?? Ale z pisaniem gorzej...

Laski, spedzilam z wami super chwile, wlasciwie przez cala ciaze bylyscie moimi najlepszymi przyjaciolkami. Dzieki wam za to!!
 
Do góry