reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pusia, już macie szczepienia? My dopiero w grudniu (16), ale to w zasadzie nasza wina, bo jesteśmy w NL i nikomu się nie chce jechać na to szczepienie...

No u nas jest szczepienie zawsze jak dziecko skończy rok , następna szczepionka w marcu :)

hej dziewczyny

oj cos widze ze kiepskie nocki byly, u nas naszczescie spokoj:tak:i spi mi ostatnio do ok 8mej bo ciemno na dworzu jest jeszcze :-p

sabina to maly juz spi w swoim pokoju?? moze dlatego sie budzi, troszke za malutki jest jeszcze chyba na spanko samemu, tak mi sie wydaje:tak:dziecko w tym wieku chce czuc jeszcze ze rodzice sa blisko.

U nas Kacper śpi w swoim pokoju od 6 miesiąca i nie powiem żeby to było dla niego złe, wręcz przeciwnie od kiedy śpi sam 100 razy lepiej zasypia i nie budzi się w nocy :). Kładziemy go do łużeczka wychodzimy i już - zasypia. Im dłużej dziecko śpi z rodzicami tym potem tródniej będzie mu się przestawić na to zeby być w swoim pokoju a tak wydaje mu się to naturalne - takie moje zdanie :tak::-)

Pusia jak szczepienie??

Kacper był bardzo dzielny :)) nawet nie zajęknął wręcz przeciwnie :) śmiał sie bo Tatus go rozśmieszał podczas szczepienia . Poniewaz troszke sie kręcił na wadze cięzko było określić dokładnie ale wyszło że waży 9900 wzrost mniej więcej 74cm , w końcu ciemiączko się zmniejszyło do 0,5 (a było 2) hmm co jeszcze ... pani przepisała multiwitaminy w kropelkach no i dwie kropelki witaminy D.

Po szczepieniu Kacper poszedł spać i teraz bawi sie w najlepszę - naszczęście jak na razie nie ma ubocznych skutków. :)
 
reklama
masz kielona::-D





ja raz byłam na gorących źródłach i nigdy więcej. jakoś widok tej wody mnie zniechęcił całkowicie:baffled:

A poza tym moja kumpela była w zeszłym tygodniu na pogrzebie. Chłopak miał ślub w lipcu i zmarł w zeszłym tyogdniu. Pojechali sobie właśnie na gorące źródła i jak przyjechali zaczął mieć dziwne objawy - trwało to 5 dni. . Okazało się że zmarł na sepse. Może to zbieg okoliczności że akurat tam byli z żoną. A może miał jakąś rane i się ten syf do krwi dostał. chłop jak dąb odjechał w niecały tydzień.:no:
Elbra już wirtualnie strzeliłam sobie:-D dzięki dzięki
Straszne z tym kolegą aż mam dreszcze:-(
 
Hello ;-)
Pogoda nas nie rozpieszcza,co?
Wieje,leje strasznie,ale ponoc od poniedzialku śnieg ma padac :-D
Ja dziś pojeździłam sobie po Lesznie,jutro z ranka też jeźdze,chyba polubiałam prowadzic auto :-)
Mąż mój podjarany już przegląda oferty aut :-D a ja jeszcze egzaminów nie mam ustalonych ;-):-)

Jak tylko zamieszkam z mężem i wyniose się "na swoje" młody też dostanie eksmisje do swojego pokoju,niema to tamto.Antek śpi sam (no nie licze teraz jak śpimy 3 w pokoju) odkąd skończył 1,5 roku a i tak uważam ,że cyckaliśmy się z nim za długo.
Im później tym gorzej,macie racje dziewczynki ;-)
 
znowu pustooo :baffled:

ale mi zimnuuu ratunku . wiecie co u mnie w kuchni np jest 16 stopni zamarzam w pokojach 19 (grzejniki raz grzeją innym razem są zimne masakra :(( ) śpie w spodniach od dresu koszylce bluzie i przykryta kołdrą warunki jak na obozie jakimś. Kacper za to nie znosi się przykrywać i śpi teraz w body z długim rekawkiem, rajstopkach i na to taki pajacyk ciepły.

Jesli chodzi o temperature to to mieszkanie jest masakrycznie bo zimą pizga (za przeproszeniem) a laem jest 30 kilka stopni tak jest gorąco :crazy:

No to pożaliłam się :-D
 
co do spanka w swoim pokoju to rzeczywiscie fajnie ze dziecko juz spi samo, ja pisalam tylko na swoim przykladzie bardziej, bo mala mi sie budzi parenascie razy w nocy wiec niemozliwe byloby zeby spala sama w pokojku , teraz widze ze u wiekszosci z was dzieci sa juz gotowe:tak:gratuluje :tak:u mnie chyba jeszcze dluuugo:zawstydzona/y:
sabina lacze sie w bolu;-)mnie tez dzis wqrzyl jeden typek, jechalam z mala samochodem wyjezdzalam z drogi podporzadkowanej wiec musialam poczekac az inni przejada, za mna stal facet ktoremy sie widocznie spieszylo , ja z dzieckiem nie bede ryzykowac i na wariata jechac wiec czekalam az przejadac auta te ktore byly blisko mnie, pewie tez facet przejechalby szybciej swoim mondeo ale ja thalia z silnikiem 1.6 nie poszaleje...:dry: jak juz wydostalam sie z tego skrzyzowania , on z piskiem opon mnie wyprzedzil i tylko spojrzal sie z wqrzona mina kiwajac glowa!:angry:dupek, to spojrzenie dalo mi w kosc na caly dzien:no: jestem ostatnio w podlym nastroju wiec to spojrzenie mnie tylko dobilo...normalnie bym to zlała,ehh


pusia to zdrowa macie temperature:) przynajmniej Kacperek pewnie nie nazeka na suchy nosek, u nas za to za cieplo troche
 
Ostatnia edycja:
pusia to zdrowa macie temperature:) przynajmniej Kacperek pewnie nie nazeka na suchy nosek, u nas za to za cieplo troche

no wałsnie nie bardzo bo jest zimno nawet jak grzejniki sa bardzo gorące, ciepło ucieka cholera wie gdzie przez jakies szczeliny i jest bardzo sucho :((

kurcze trzeba iść spac

ja juz mówie Dobranoc :))
 
reklama
Cześć lasencje:-) , ja tylko się przywitać poczytam może jutro i zobacze co się dzieje tam u was;-):tak::nerd: , my dzisiaj byliśmy na szczepieniu i mała normalnie mnie zaskoczyła taka dzielna była:tak::szok::-D , waży 11,5 kg i ma 80 cm :happy2:

to do jutra (mam nadzieje:dry: )
DOBRANOC
 
Do góry