reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej:-)

Niedawno wróciłam od kumpelki. Ale sie nagadałam:-) Ini wyrandkowana. Myziała swojego kolegę w stópkę i łapała za rączkę. Słodko to wyglądało. Oczywiście matka mądra zdjęć nie zrobiła w tych romantycznych momentach... no ale norma.
U nas upał i ledwo żyję. Do tego Inga od kilka dni ma problemy ze spaniem. W nocy się budzi po kilkanaście razy i ja tak łażę pomiędzy jej i swoim pokojem... Oby dzisiejesza noc była lepsza...
Zaraz muszę jeszcze suczydła na siku wyprowadzić...

Aluśka, strasznie mi przykro z powodu męża. Trzymam kciuki, żeby szybko nową pracę znalazł.
Wisianka, cieszę się, że u Ciebie już ok.
Llka, gratuluję nowego autka. Seban jutro jedzie oglądać nowe dla mnie. A jak nic nie kupi to jedzie we wtorek na giełdę. Kurcze mam nadzieję, ze szybko coś znajdzie fajnego, bo ja chcę do niego jechać...
Anulka, gratuluję "samotnej" nocki:-)
 
reklama
anulka gratuluje nocki:-D:-D:-D:-D

ja też dołączam się do życzeń
 

Załączniki

  • Miś.gif
    Miś.gif
    2,1 KB · Wyświetleń: 41
dzisiaj Hanny???
dziekujemy za zyczonka,ale Hanusia ma imieninki 5 stycznia :-):-):-)

Anineczko,no nie skojarzylam wybacz....:zawstydzona/y:

wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! zadowolenia z zycia,swoich mezczyzn,duzo zdrowka i kasiurki,wszystkiego naj naj :-):-):-):-)


dziewczyny dziekuje za gratulacje
jestem strasznie happy ze wreszcie mamy w miare nowe autko i dobre
mam nadzieje z K.ze to koniec nie milych niespodzianek


a my dzis pojechalismy do centrum i w Kapphalu byly takie obnizki ze obkupilam dziewczynki,szczegolnie Milene:happy2:
potem wracajac do domu zatrzymalismy sie po truskawki,poszlam kupic a Pan okazal sie Polakiem
bardzo milym,pogadalismy chwilke,opowiedzial ze do PL juz nie wroci,ze uklada sobie zycie tutaj bo zona z jego wspolnikiem mu zrobili kolo nosa:sorry2:
a gosc na oko z 40letni i niezly:cool2:

no i w tym czasie co ja sobie z milym panem gadu gadu,w samochodzie reszta rodzinki dostala niusa
brat K. zostanie tatusiem:szok::-D
normalnie nie moge uwierzyc
wiec zostane ciocia :-D ciul ze laski nie znam bo jest Polko-Niemka,brat K. w niemczech siedzi z 2 lata juz i tak ja poznal...nawet mama K. jej na oczy nie widziala :-p to dopiero jazda :-D:-D

co za dzien:-)
 
Ja również dokładam się do życzeń imieninowych :tak::tak::tak:

My jutro rano (wczesnym rankiem) wyruszamy na wycieczkę do Szklarskiej Poręby wraz z moja siostra i jej rodzinka (maż i synek Antoś) mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i że Kacperek będzie w dobrym nastroju :tak:;-). Kurcze powinnam iść spać bo jutro bardzo wcześnie trzeba wstać ale jakos mi sie nie chce kłaść ...
 
Kurna chata Beatko ja chce do Ciebie nad morze bo u nas pogoda do dupy!!:wściekła/y::-);-)

A tak wogóle to gdzie dokładnie mieszkasz jak można wiedzieć? Możesz napisać na zamknietym jakby co:confused:
Zawsze moge zadzownić i jakąś kwaterke mi załatwisz;-):sorry2::cool2:
 
Dzień dobry:-)
ale gorąco jedziemy póki słońce aż tak nie przypieka
Bira ale śmiesznie bo tego samego dnia miałysmy prawie to samo zdarzenie a nasze posty są podobne jakbyśmy się zgadały:-D
Kurna chata Beatko ja chce do Ciebie nad morze bo u nas pogoda do dupy!!:wściekła/y::-);-)

A tak wogóle to gdzie dokładnie mieszkasz jak można wiedzieć? Możesz napisać na zamknietym jakby co:confused:
Zawsze moge zadzownić i jakąś kwaterke mi załatwisz;-):sorry2::cool2:
No to już Elbra:-D
Mieszkam w Gdyni, kiedyś jeszcze blizej morza teraz ciut dalej.W naszych dzielnicach to nie widziałam wynajmu kwater bardziej Sopot, Gdańsk-Jelitkowo no i Orłowo ale ja tam nie lubię plaży może 1 lezałam w życiu:tak:
 
dzień doberek!

WSZYSTKIM ANIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! składamy z Kapikiem:-)

Beatko, Bira:-) no jak można było nie zrobić fotek!
Anineczko miłego opijania ;-) hihi
Liluś gratki autka:-) śłiczniutki jest nowy:-)
Wisienka super dzionek miałaś:-) i może jakas nowa znajomość z koleżanką;-)
Aluśka jejku strasznie mi przykro z powodu meżusia:-( ale kurcze wytumacz jak to tak go zwolnili ?? na ile miał umowe?? na nieokreślony ?? i jak to ustne wypowiendzenie tak nie można!!!!
Pusia nie stresuj się :-) hihihi walnij w ściane:D ale ja tez ostatnio mam przed @ jazdy!:-) meżuś ma mnie dosć!
Dziunia a jak dzisiajsza nocka?? lepsza ciut?? buziak dla maleńkiej:-)
Wisienka u nas wizyta u lekarza dopiero po roczku na szczepieniu:-) ale ja i tka już ze 2 razy międzyczasie byłam:-) bo zawsze cos muszę się zapytać:-) a ostatnio to byłam jak osa małego ugryzła:-/ no więc powód jakiś zawsze jest:-)
Aluśka Ty to masz tą teściowa masakra! co za baba!
Anulka gratki dla Oskarka!!! super pospał:-) jaki wózeczek kupiłaś?????????
Liluś ale macie fajnie z tymi wyprzedażami itp..u nas to nigdy nic nie ma:-( a w dzieciecych sklepach nigdy jeszcze nie widziałam wyprzedaży:-( :-(
Pusia udanej wycieczki!:-)
Beatko dzień dobry:-)

cholera u nas znowu okropna pogoda:-( masakra ja zwariuje:-(
 
dziendobry!!
u nas cos sie pochrzanilo bo maly od 3 dni wstaje w nocy i wciaga butle 210ml oprocz tego nie moze usnac takze dzisiaj nie spalam od 1,30-2,30 no i teraz wstal o 7,00 dobrze ze jeszcze wiem jak sie nazywam:wściekła/y:

no ja już po spacerku

asix no troche mnie nie było, jakoś najpierw babcia mi zmarła to jakoś smutno mi było, potem net padł (lifebox) i kurcze mieliśmy problemy, bo umowa internetowa jest podpisana na Dannego eks, i niechcieli z nami rozmawiać i dla tego tak dlugo nie miałam tego neta, jeszcze małe problemy doszły że już w ogóle jakbym tu siedziała tot lyko smuciła to wolałam wam zaoszczędzić :-D:-D
nio ale juz wszyskto oki :-):-)
to mam pytanie -kurcze jak ty dalas rade bez neta??:-D

brat K. zostanie tatusiem:szok::-D
normalnie nie moge uwierzyc
wiec zostane ciocia :-D ciul ze laski nie znam bo jest Polko-Niemka,brat K. w niemczech siedzi z 2 lata juz i tak ja poznal...nawet mama K. jej na oczy nie widziala :-p to dopiero jazda :-D:-D

co za dzien:-)

GRATULACJE !!!No to pewnie i weselicho wam sie wkrotce jakies skreci:-D

mam pytanko co do zabkow czy jak maluchy wasze juz maja to je myjecie i jak i czym??? Bo Matii ma 2 na dole i chyba trzeba je zaczac szorowac tylko pojecia o tym nie mam:zawstydzona/y:
 
reklama
kurcze zapomnialam
wszystkim aniom anineczkom i anulkom zycze wszystkiego najlepszego w Dniu Imieninek

u nas pogoda piekna-tyle ze goraco jak cholera
ide na male sniadanko i kawuche i skocze na inne watki
ktoras chetna czy spiochy jeszcze spicie???
 
Do góry