reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien doberek
u mnie taki skwar że nic sie niechce :sorry2:


No bo już nadzieję starciłam, ze któras sie odezwie a tu Wiśnia jesteś:-D

Kobito kooope lat;-)

Cieszę się, że się odezwałaś i że wszystko już u Ciebie ok. :tak::tak::tak:

Wisienka super ze jestes bo kurka myslalam juz ze cos powaznego sie stalo
ale super ze wsio ok:-)/quote]

:szok:Dzień dobry:-)
No nareszcie Wisienka no oby juz teraz było dobrze:tak:;-)

dobrze ze jest juz oki!buziolki!!

Wisienka no wreszcie witaj !!!


dziękuje za przywitanko...........duze bużki dla wasssssssssss


Heeheh..wspomagacza dobre:-D Ale już kilka minut za późno:-p:zawstydzona/y: Ja zawsze "po" jestem jak nówka.
więc piję sobie teraz mleczko żeby zasnąć szybciej.:cool2::-D
elbra to widzę że tak jak ja :-):-):cool2::cool2:


Lilka gratuluje nowego samochodu!!! Dobrze że sprzedaliście galaxy, bo my sie czailiśmy na galaxy to dobry przyjaciel Dannego jest mechanikiem i kazał nam sie trzymać z daleka od tego samochodu, bo podobno bardzo czesto sie psuje, zwlaszcza skrzynia biegów :dry:

asix a ty juz w angli? o kurcze :szok: to ile mnie nie było? bo ja zniknełam zaraz po tobie a z tego co pamietam to miałaś jechać na 3 tygodnie
jak tam? udały się wakacje??


resztę doczytałam tak tylko z grubsza to women przykro mi z powodu taty, mam nadzieję ze już dobrze się czuje, oraz czarka :sorry2: ale jak widziałam jego zdjęcia na n-k to wlaśnie wygladał na takiego, ale nic nie chciałam pisać bo to nie moja sprawa.


wiecie co wczoraj miałam miłą sytuacje w sklepie...
zagadałam polską kobiete bo widziałam że kompletnie nie zna angielskiego a potrzebowała pomocy, no to jej pomoogłam zrobić zakupy a potem nielegalnie ja, męza i jeszcze syna podrzucilismy do domu (tylko 1 mila)
nie legalnie, bo Davidek musial siedziec w foteliku u mnie na kolanach> Dobrze ze sie nic nie stało bo bym sobie tego nie wybaczyła, ale nie w tym rzecz....
no i ta kobieta okazała sie tak mila ze wymienilismy sie telefonami i jeszcze jej mezowi spodobal sie nasz samochod, i niby na poniedzialek jestesmy umowini ze go sprzedajemy........mam nadzieje ze faktycznie zadzwonia, bo przydałaby się kaska przed weselem, a nam 2 samochody nie potrzebne.

no to tyle
 
reklama
Aluska strasznie mi przykro...pewnie m.szybko znajdzie sobie prace,ale takie niusy sa zawsze straszne...tez to przeszlismy z K.w pl,jak byl jedynym utrzymankiem rodziny,bo moje pieniadze to na rachunki by nie starczyly a gdzie reszta
glowka do gory,bedzie dobrze:tak:
 
Obiadu dziś nie gotuję bo cały gar zupy wczoraj nagotowałam więc wystarczy
a mojej teściowej to ni jak dogodzić najpierw się czepia że za łagodne zupy robię a ona woli bardziej pikantne:baffled: to jak tą zrobiłam ciut pikantniejszą to się czepia że za ostra :confused::wściekła/y::wściekła/y:
A przed wczoraj była moja bratowa no i rozmawialiśmy na temat sposobu mówienia do dzieci że trzeba mówić wyraźnie i nie przekręconymi wyrazami i takie tam:cool2: na to teściówka że ona mówi do Amandy jak również do innych dzieci poprawnie bo do czegoż to podobne żeby "seplenić" i zły nawyk kształtować u dziecka......
ale jak tylko bratowa pojechała wsadziłam Amandę do łóżeczka żeby jej jeść zrobić no i zaczęła marudzić więc poszła do niej teściowa i z teksem : " cicho zaraz niunia będzie ajci" - ajci tzn według teściowej "jeść" i to jest poprawna polszczyzna :szok: co innego gada a co innego robi :angry::wściekła/y: wrrr
 
Dzień dobry Kobitki :confused:

Wczoraj m.po powrocie z pracy poinformował mnie że został zwolniony :szok::szok::szok:
pracuje do 14 sierpnia i do końca miesiąca ma wykorzystać zaległy urlop:confused:
co jak co ale tego się nie spodziewałam :szok::baffled::confused:

aluśka o kurde :szok::szok: no masakra, strasznie mi przykro i bardzo wam wspolczuje.
jak tak mogą zwolnić z dnia na dzień? :szok::szok:
tu w angli jest o wiele lepiej.........
moja przyjaciólka na początku lipca dostała list że bedzie zwolniona, aleeeee
1. bedzie jeszcze pracowac do końca września
2. w październiku już nie pracuje ale jeszcze jej zaplaca za ten miesiac
3. teraz w tym czasie w kazdym momencie moze wyjsc z pracy na rozmowe kwalifikacyjna czy szukac inne pracy i nic jej nie zrobia i jeszcze za to zaplaca!
i TAK POWINNO BYC TEZ W PL!!!!!!!!!!
 
Wisienka oby autko dalo sie opylic :-)
a co do Galaxy to my meilismy automatyczna skrzynie biegow,i tez nam mechanik powiedzial z e jak sie zrypie to porazka z naprawa
ale mielismy 2 lata gwarancji na naprawy przy silniku,ale sorry...silnik juz zaczal dawac jakies dziwne odglosy...po miesiacu jazdy :wściekła/y:
wiec cieszymy sie ze mamy tego grata z glowy

a to Nissan


bedzie nam ciasniej ale damy rade
jak pojde do pracy to kupi sie drugie auto juz takie a'la jeep:-)

Beata nam mechanik powiedzial ze ogolnie jest to smaochod drogi w eksploatacji,ale dobry:tak:
dla nas to nie porazka ze pali te 6-6.5 litra na 100km,bo Galaxy pali nam 10litrow,wiec taniej nas te auto wyniesie o jakies 30% na paliwie
ale my mamy na benzyne,a sa tez Primery Diesel,co wychodzi jeszcze taniej
 
Ostatnia edycja:
aluśka o kurde :szok::szok: no masakra, strasznie mi przykro i bardzo wam wspolczuje.
jak tak mogą zwolnić z dnia na dzień? :szok::szok:
tu w angli jest o wiele lepiej.........
moja przyjaciólka na początku lipca dostała list że bedzie zwolniona, aleeeee
1. bedzie jeszcze pracowac do końca września
2. w październiku już nie pracuje ale jeszcze jej zaplaca za ten miesiac
3. teraz w tym czasie w kazdym momencie moze wyjsc z pracy na rozmowe kwalifikacyjna czy szukac inne pracy i nic jej nie zrobia i jeszcze za to zaplaca!
i TAK POWINNO BYC TEZ W PL!!!!!!!!!!

bomba!!!
moj K.jest zapisany do zwiazkow i pracodawca nie moze go zwolnic ot tak:-) bo zwiazki mu na glowe wejda
tutaj zwiazki sa baaaardzo silne,nawet w bankach sie pytaja przy byle jakim kredycie czy nalezy sie do zwiazkow bo to duzy plus:-)
placi sie miesiecznie jakies grosze,ale ma sie znizki na benzyne i inne przywileje
 
Dzień dobry Kobitki :confused:

Wczoraj m.po powrocie z pracy poinformował mnie że został zwolniony :szok::szok::szok:
pracuje do 14 sierpnia i do końca miesiąca ma wykorzystać zaległy urlop:confused:
co jak co ale tego się nie spodziewałam :szok::baffled::confused:

Anulka wysoki przystojniak Ci rośnie:tak::tak: super że z Oskarkiem wszystko ok.:tak::-):-)
Pusia witaj z powrotem:tak::tak:;-)
Asix dziękuję kochana :tak::happy2::happy2:
wszystko wczoraj poprasowałam więc swoje pranie możesz mi dziś podrzucić myk myk i wszystko będziesz miał poprasowane i poukładane w kosteczkę :-D:-D;-):tak:
współczuję nieprzespanej nocki:confused:
... nagrałabym ją jak walczy z karuzelą ale szwagier pożyczył cyfrówkę:dry::no:
Anineczko współczuję zmagań z trojanem:baffled::confused:
Brawa dla zdolnego Matiego..świetnie że z nim wsio ok...:tak::tak::tak:
Dziunia ogromnie współczuję takich napadów migrenowych:-(...ale musisz się bidulo męczyć:szok::szok::confused:
Wisienko Kochana dobrze że u Ciebie wszystko w porządku:tak: bo martwiliśmy sie o Ciebie:confused:
Liluś gratuluję zakupu autka:-):-)
aluska przykro mi:-(

Wisienka oby autko dalo sie opylic :-)
a co do Galaxy to my meilismy automatyczna skrzynie biegow,i tez nam mechanik powiedzial z e jak sie zrypie to porazka z naprawa
ale mielismy 2 lata gwarancji na naprawy przy silniku,ale sorry...silnik juz zaczal dawac jakies dziwne odglosy...po miesiacu jazdy :wściekła/y:
wiec cieszymy sie ze mamy tego grata z glowy

a to Nissan
84_1663232913.jpg


bedzie nam ciasniej ale damy rade
jak pojde do pracy to kupi sie drugie auto juz takie a'la jeep:-)

Beata nam mechanik powiedzial ze ogolnie jest to smaochod drogi w eksploatacji,ale dobry:tak:
dla nas to nie porazka ze pali te 6-6.5 litra na 100km,bo Galaxy pali nam 10litrow,wiec taniej nas te auto wyniesie o jakies 30% na paliwie
ale my mamy na benzyne,a sa tez Primery Diesel,co wychodzi jeszcze taniej
Lilka zajebisty bardzo mi się podoba napewno bedziecie zadowoleni mama moja ma Almerę i jest bardzo zadowolona

Zaraz niespodziewanie moja ku,mpela z 3-miesieczniakiem z W-wy do mnie przyjedzie ale się cieszę:tak:
 
Beata dzieki
ja tez mam nadzieje ze juz zadnych atrakcji nie bedziemy mieli bo naprawde nerwow mielismy juz nadmiar w zwiazku z autem
 
reklama
Witam :))
Dzis Mężuś pracuje zdalnie z domku więc pewnie nie będę dużo na necie. Tak w ogóle to mam @ i wszystko mnie złości :wściekła/y:

Wisienko dobrze że u Ciebie wszystko dobrze ... kamień z serca :tak::-)
 
Do góry