reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

aluśka o kurde :szok::szok: no masakra, strasznie mi przykro i bardzo wam wspolczuje.
jak tak mogą zwolnić z dnia na dzień? :szok::szok:
tu w angli jest o wiele lepiej.........
moja przyjaciólka na początku lipca dostała list że bedzie zwolniona, aleeeee
1. bedzie jeszcze pracowac do końca września
2. w październiku już nie pracuje ale jeszcze jej zaplaca za ten miesiac
3. teraz w tym czasie w kazdym momencie moze wyjsc z pracy na rozmowe kwalifikacyjna czy szukac inne pracy i nic jej nie zrobia i jeszcze za to zaplaca!
i TAK POWINNO BYC TEZ W PL!!!!!!!!!!

no wlasnie podpisuje sie pod tym obiem rekami
aluska-trzymam kciukasy aby malz znalazl szybciutko jakas prace:tak:

wisienka-no juz minely ponad 3 tyg. teraz w sobote bedzie miesiac jak juz jestem, takze troche cie nie bylo:tak:

lilka-gratuluje auta, no i mam nadzieje, ze spisze ci sie dobrze!!
a co do wyjazdu do polandu to na serio?? nie boisz sie ze np urodzisz w polandzie albo np w trasie?? ja to bym sie bala-tylko, ze ze mnie to panikara:-D




Witam :))

Dzis Mężuś pracuje zdalnie z domku więc pewnie nie będę dużo na necie. Tak w ogóle to mam @ i wszystko mnie złości :wściekła/y:

glowa do gory jutro bedzie lepiej:tak:
 
reklama
Hej hej
Ja wybywam na weekend do znajomych.
Wisienko to dobrze,że już dobrze.

Wszystkim Aniom życzę szczęścia,zdrówka i miłośći !!!

To życzenia na jutro :cool2:

Jak dam rade to wpadne później ponadrabiam bo musze iść spakować hołote
:sorry2:
 
Dzieńdoberek ,ja dzisiaj jestem pół przytomna:sorry2:, mała dzisiaj obudziła się o 2:30 i uznała że juz sie wyspała, walczyłam z nią do 4:30 żeby zasneła:baffled: , obudziła sie o 8 i juz nie dała pospać:no: a do tego jest taki upał że nie ma czym oddychać, uff :cool2::cool2::cool2:

aluska
dzięki ale teraz będzie lepiej bo moge braćjuż leki , jak karmiłam to była masakra bo nie mogłam łykać tych leków:tak:, współczuje z powodu męża , ale bedzie ok, głowa do góry ;-):-)

wisienko
oby udało się sprzedać autko :happy2:

lilka autko super:-)
 
no ja już po spacerku
Davidek śpi
a wczoraj byłam go ważyć rytunowo co czwartek to już waży 8,270 i że nie było dużo ludzi to mi go babka zmierzyła :szok: 1 raz - 69 cm, i obwód główki 45,5

lekko ze wszystkim jest poniżej średniej na siatce centylowej, więc jest oki :-)

a tak w ogóle to wiecie kiedy trzeba iść do lekarza na następną kontrolę?
pierwza była jak miał 6 tyg, a teraz ktoś mi powiedział że między 7-9 m-cem ale nie wiem czy to prawda, wiecie cos??? :dry:



bomba!!!
moj K.jest zapisany do zwiazkow i pracodawca nie moze go zwolnic ot tak:-) bo zwiazki mu na glowe wejda
tutaj zwiazki sa baaaardzo silne,nawet w bankach sie pytaja przy byle jakim kredycie czy nalezy sie do zwiazkow bo to duzy plus:-)
placi sie miesiecznie jakies grosze,ale ma sie znizki na benzyne i inne przywileje

lilka no to super się mąż ustawił :-):-) widać że ma głowe na karku
jak tam brzusio? ucałuj go odmnie
ajć już się nie mogę doczekać jak urodzisz



Hej hej
Ja wybywam na weekend do znajomych.
Wisienko to dobrze,że już dobrze.

Wszystkim Aniom życzę szczęścia,zdrówka i miłośći !!!

To życzenia na jutro :cool2:


annineczka udanego weekenu i Wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych imieninek!!


Dzieńdoberek ,ja dzisiaj jestem pół przytomna:sorry2:, mała dzisiaj obudziła się o 2:30 i uznała że juz sie wyspała, walczyłam z nią do 4:30 żeby zasneła:baffled: , obudziła sie o 8 i juz nie dała pospać:no: a do tego jest taki upał że nie ma czym oddychać, uff :cool2::cool2::cool2:

dziunia to dała Ci córcia pospać :-D:-D może ząbki idą??


asix no troche mnie nie było, jakoś najpierw babcia mi zmarła to jakoś smutno mi było, potem net padł (lifebox) i kurcze mieliśmy problemy, bo umowa internetowa jest podpisana na Dannego eks, i niechcieli z nami rozmawiać i dla tego tak dlugo nie miałam tego neta, jeszcze małe problemy doszły że już w ogóle jakbym tu siedziała tot lyko smuciła to wolałam wam zaoszczędzić :-D:-D
nio ale juz wszyskto oki :-):-)
 
witam ponownie :tak:

Byliśmy dziś na małym spacerku bo naszła chmura zaczęło grzmieć i błyskać a jak doszliśmy do domu to zaczęło lać jak z cebra i leje do tej pory z małymi przerwami:szok:
co za pogoda :baffled: i to ma być lipiec masakra:baffled:
Do lekarza wybierzemy się po niedzieli bo nie zadzwoniłam żeby sie zarejestrować a tak zgłosić się między pacjentami to musiałabym tam cały dzień spędzić:dry:
bo każdy jest umówiony na godzinę i nie chcą przepuszczać:baffled::confused:
Dziunia współczuje nocki :-:)baffled: i dziękuję
aluśka o kurde :szok::szok: no masakra, strasznie mi przykro i bardzo wam wspolczuje.
jak tak mogą zwolnić z dnia na dzień? :szok::szok:
tu w angli jest o wiele lepiej.........
moja przyjaciólka na początku lipca dostała list że bedzie zwolniona, aleeeee
1. bedzie jeszcze pracowac do końca września
2. w październiku już nie pracuje ale jeszcze jej zaplaca za ten miesiac
3. teraz w tym czasie w kazdym momencie moze wyjsc z pracy na rozmowe kwalifikacyjna czy szukac inne pracy i nic jej nie zrobia i jeszcze za to zaplaca!
i TAK POWINNO BYC TEZ W PL!!!!!!!!!!
Wisienko na razie dostał wypowiedzenie ustne :no: będzie miał zapłacone za ten miesiąc i następny a potem .......:no::no::no:
Ładnie Dawidek przybiera na wadze :tak::tak::tak:
bomba!!!
moj K.jest zapisany do zwiazkow i pracodawca nie moze go zwolnic ot tak:-) bo zwiazki mu na glowe wejda
tutaj zwiazki sa baaaardzo silne,nawet w bankach sie pytaja przy byle jakim kredycie czy nalezy sie do zwiazkow bo to duzy plus:-)
placi sie miesiecznie jakies grosze,ale ma sie znizki na benzyne i inne przywileje
Ale Twój mąż ma fajnie :tak::tak::tak: .... tu w Pl to po prostu masakra:baffled::no::confused:
Asix dziękuję Kochana:tak::tak::tak:

 
Anineczko przyjemnego spędzenia czasu ze znajomymi:tak::tak::tak:
i wszystkiego najlepszego z okazji imieninek:-)
puiwpplef4.gif

A gdzie się Sugar i Kunda podziewają????
 
Dzien dobry,

melduje, ze wczoraj Oskar spal u siebie... zasnal k.22.30 obudzil sie na cyca k. 1szej i potem po 7 rano, i wtedy wzielismy go do nas...

A poza tym, dzis nie mialam czasu zajrzec na BB, bo sprzatalismy z mezulkiem domek, potem spacer, obiad, i tak zeszlo.
Teraz Oskar spi - II drzemka, jak wstanie to moze gdzies pojedziemy sie przejechac;-)

Anineczko, dziekuje za zyczonka imieninowe, i rowniez zycze wszystkiego najlepszego wszystkim Aniom i Haneczce naszej:-):-):-)
 
Anineczko przyjemnego spędzenia czasu ze znajomymi:tak::tak::tak:
i wszystkiego najlepszego z okazji imieninek:-)
puiwpplef4.gif

A gdzie się Sugar i Kunda podziewają????​
Ja także życzę wszystkim Aniom i Hanulce naszej wszystkiego naj naj (Aluska zawsze takie ładne rzeczy wkleja:tak:)

Zapomnialam sie pochwalic, ze wreszcie kupilam fajna spacerowke:tak::tak: Chicco:-):-)
Anulka dawaj foty:tak:
 
reklama
U nas tak goraco dzisiaj było ze już nie pamiętam takiego upału był też wiaterek.Musiałam się 2 razy kąpać bo nie dało rady.
Przy wizycie mojej kumpeli z synkiem Ola zdejmowała temu małemu cały czas skarpety on leżał na jej macie a ona siedziała obok niego i zdejmowała skarpety:-Di nawet smoczka chciała mu zwędzić a on taki ciupulki mały (3 miesiące:tak:)
Śmieliśmy się że spotkali się Aleksandra z Aleksandrem:-DA my głupie matki zamiast porobić fotki to plotkowałysmy:-)
Jedziemy jutro na działkę
 
Do góry