reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien dobry
ja tez pisze z doskoku
wybaczcie ale Czarek jest nadal u mnie gościem,wiec nie mam czasu,a raczej nie wypada mi siedziec przed komuterem,teraz pojechał na kawkę do mojego szwagra wiec mam chwilke to pisze.
A wiec spedzamy miło czas,na sniadaniach obiadkach spacerkach wspolnym przytulaniu,jest na prawde miło.
Powiedział mi dziś ze sie boi że sie zakocha,a raczej już to sie dzieje,ze nie moze wyjechać bo jest mu z nami tutaj tak dobrze,ja muszeprzyznac ze troche odwykłam ale jest miło....

No to tyle o mnie,melduje ze zyje,wieczorkiem postaram sie wkleić fotki jesli sister przywiezie aparat.
Buziaki miłego dnia zycze....
 
reklama
Witam Dziewczynki!
Wisienka serdecznie dziękuję za zaproszenie do grona przyjaciół.
Pozdrawiam.
Buzka;-).
 
wiadomość od Aluśki
aluska 7:07:18
cześć<lol>
Aluśka z tej strony:)

dawno mnie nie było u Was na BB ale tak jak wcześniej wspomninałam komputer mi zdycha <szok>
aluska 7:12:07
czy tylko ja mam taki problemy że nie mogę wejść na bb :| bo cały czas pokazuje mi Database error<beczy>czy to ogólna awariia
aluska 7:43:13
u mnie po staremu jeszcze mieszkanka/domku nie znależliśmy:( małżonek przeziębiony a my sie jeszcze jakoś trzymamy chociaż nerwowo z tym diabłem wcielonym ( czyt z Amandą) ja już nie wytrzymuję<wnerw>

Amanda to wcielonydiabe
aluska 7:48:31
Buziaczki dla Ciebie i Davidka<buziak>
oraz pozdrowionka dla wszystkich mam listopadowych<buzki>
Pa pa




Ale już wszystko okey?
annineczka tak :tak::-) juz jest super!!!!!!!!
super ze dzieciaczki byly grzeczne, zdjecia widziałam - fajnie miałas :cool2:
tez bym stoczyla walke z moim i pojezdzilz na gokatrach :-):-)


boszzzz jaka zgaga mnie dzis meczy bleeeeeeeee:eek:

lilka ojej wspołczuje :eek: zgaga to najgorsze co mi sie przytrafiło bedac w ciazy, naszczescie juz tylko 88 dni :-):-)
nie wiem czy dostepny jest u ciebie ale ja bralam gaviscon - jedyny dozwolony srodek, ja to w ciagu 2 miesiecy 1 l wypilam :zawstydzona/y::-D:-D 2x500ml



tak w ogole to dzien dobry
chcialam zajrzec rano ale jakas awaria byla i tak zlecialo do teraz
na dworze taki skwar ze wytrzymac sie nie da
 
Hej :)))

My dziś po miłym dniu (Spotkanie mam z Wrocławia). Było nas 7 i każda z maluchem więc spora grupka sie nazbierała :)). Czas spędziłyśmy na spacerku w parku i na kocykach a potem jedzonko w takiej restauracji na dworze Było super od 13:00 do 18:00 pogadałyśmy dzieci sie pobawiły... achhh oby częściej takie spotkania:tak:. Kacper teraz próbuje usnąć zobaczymy jak mu to pójdzie :eek:

Misia zdrówka dla syneczka

Women super że tak się wszystko fajnie układa :tak:
 
dobry wieczor Kochane...

Pusia, super, ze spotkanie udane:tak::tak:

Misia, buziaki dla Igiego... biedny, dopiero byl chorutki i znowu... buuuuu:-:)-(

Anineczko, ogladalam fotki... suuuuper sie bawiliscie, a ta PIEKNA na byku ujela mnie cala soba:shocked2::-D:szok::-D:-p

Women, powodzonka - tak trzymaj;-)

Oskar spi... ach, ale co chwile pobudka... placz - cyc - lozeczko... a za moment juz pewnie lozko nasze... och, sie nauczyl:zawstydzona/y:
A nasze forum jakos ostatnio zmarnialo:-:)-(

Karina, jak tam przygotowania do otwarcia???
Jolie, co u Was?
Krecik??
Ladina??
Mirka??
Elbra?



Hmmmm, Asix w Polsce, Beata na dzialce...

ach... rozpada sie nasze forum czy jaki grzyb...:shocked2:
 
Witam wieczorkiem kobietki :-)
widzę że ostatnio niewiele tu się dzieje (dla mnie dobrze bo nie zdążyła bym nadrobić);-)
byłam z małą u lekarki i stwierdziła że to może być wysypka w przebiegu infekji kazała brać Fenistil i jak za 5 dni nie przejdzie albo coś się nasili to się pokazać :sorry2:, wysypka już nie jest taka najgorsza ale znowu wrócił katar, przy każdym kichnieciu gile do pasa:shocked2::sorry2::no: ,( ale widzę że nie my jedyne się zmagamy z chorubskiem):szok: do tego idą podobno zabki wiec mała jest nieznośna:sorry:trace po mału siły, przy nadzieji trzyma mnie tylko myśl że mężuś ma od poniedziałku urlop :sorry2::cool:

pusia super że spotkanie się udało :-D

women oby znajomość kwitła , najlepszego życzę:-D:tak:

lilka mi na zgagę pomagały migdały:happy2:

misia zdróweczka dla Igiego:-):tak:


spadam poprasować
 
reklama
:eek::eek::eek:

Pusia fajnie,że wypad się udał.Przekonałaś się już do komunikacji miejskiej?

Mateusz mnie dziś totalnie zaskoczył.
Nie dość,że przypomniał sobie o raczkowaniu to już tak zapitala,że co chwile go wyciągam spod ławy,szafek czy taboretu :eek:
No i dziś przy mężu wstał sam trzymając się taboreta :-D
No i nauczył się siadać z pozycji raczkowania.
A wszystko w przeciągu dnia.

No i już oczywiście problem.Bo zasypiał ponad godzine,bo cały czas siadał i wstawał.Pewnie w nocy też będzie ćwiczył :dry:
 
Do góry