reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczko ja wiem ze starsze dzieci w wieku Twojego Antka mają bardzo wybujałą wyobraźnie,i czesto wyobrażają sobie postacie,przyjaciela itd.
Mój siostrzeniec Kacperek miał takiego kolegę,nazywał sie WIWAK sam nam mówił,co robi,bawił sie z nim kładł go spac itd.
Ale najlepsza historia była jak miałam 18 lat,Kacperek usiadł mi na kolanach i powiedział dokładnie tak,nie zapomne tego nigdy:

"ciucia WIWAK jest u Ciebie w brzuszku"

Zamarłam,i spojrzałam na mojego faceta z ktorym byłam od 14 roku zycia,no i oboje pomyslelismy o tym samym.Nastepnego dnia robiłam juz test hehe,naszczescie to tylko wyobraźnia dziecka.

Liluś to masz dobrze z ząbkami skoro nie było u Milenki płaczu,może Hanusia też przejdzie bezboleśnie.A jak sie czujesz kochana?Dobrze widze ze to prawie 18 tydzień?

Misia no oby oby to Wisienka miała na mysli,jesli tak to jest mi bardzo miło ze moje posty są przez Was miło czytane......
 
reklama
Kurcze Wisienka :szok::szok::szok:To mi teraz mowe odebrało cholera...

Kiedy wkurzam lub smucę,napisz to sie poprawię!!!

Cholera teraz to mi w pięty poszło:baffled:

women nie o to mi chodzilo :no: (jesli by tak bylo to nigdy bym nie napisala;-)) misia dobrze to ujela :tak: wiec juz sie nie bede powtarzac :-):-)

Powiedz mi jak to jest z tym child trust...czy ty mozesz wczesniej wybrac te pieniazki? Czy dziecko moze przed 18-tym rokiem zycia?

anineczka niestety nie, to jest konto dzieciaka i tylko ono moze wybrac ta kase po 18 roku zycia :sorry2: wejdz sobie na stronke i poczytaj wiecej.
my zdecydowalismy ze bedzie mialo 2 konta, jedno z child trust fund - gwarancja tylko 80% wplaconej kasy i wlasnie jakies inne oszczednosciwe gdzie gwarancja jest 100%. Bo szkoda tego czeku na 250 nie wykozystac i potem w wieku 7 to juz 500., zawsze cos.


Monia, nie o to chodziło Wiśni ;-) hehe, raczej o to że potrafisz tak napisać że razem z Tobą przeżywamy to co Ci się przytrafia :tak: a nie zawsze są to wesołe rzeczy, prawda?

hehe, kiedyś wpadniesz do mnie jak będziesz już we Wrocku co? ;-)

misia dzieki za wytlumaczenie women o co mi chodzilo :-) a jak bede w wrocku to mozemy sie kiedys spotkac, ale to raczej w pazdzierniku bo teraz jak bede w kwietniu to tylko na 6 dni i mam tyle spraw do zalatwienia ze i tak nie wiem cz y wszystko zalatwie, a pozatym bede z obstawa :-)
 
Anineczko ja wiem ze starsze dzieci w wieku Twojego Antka mają bardzo wybujałą wyobraźnie,i czesto wyobrażają sobie postacie,przyjaciela itd.
Mój siostrzeniec Kacperek miał takiego kolegę,nazywał sie WIWAK sam nam mówił,co robi,bawił sie z nim kładł go spac itd.
Ale najlepsza historia była jak miałam 18 lat,Kacperek usiadł mi na kolanach i powiedział dokładnie tak,nie zapomne tego nigdy:

"ciucia WIWAK jest u Ciebie w brzuszku"

Zamarłam,i spojrzałam na mojego faceta z ktorym byłam od 14 roku zycia,no i oboje pomyslelismy o tym samym.Nastepnego dnia robiłam juz test hehe,naszczescie to tylko wyobraźnia dziecka.
.
Brrr...az mnie zmrozilo :szok:
Tak naprawe kojarze sobie takie opowiesci tylko z horrorami :sorry2:
I juz sie boje,ze bede musiala wypedzac strachy z szafy.Sama sie boje :-D:dry::sorry2:
Byl taki film " BoogieMan" :szok:
anineczka niestety nie, to jest konto dzieciaka i tylko ono moze wybrac ta kase po 18 roku zycia :sorry2: wejdz sobie na stronke i poczytaj wiecej.
my zdecydowalismy ze bedzie mialo 2 konta, jedno z child trust fund - gwarancja tylko 80% wplaconej kasy i wlasnie jakies inne oszczednosciwe gdzie gwarancja jest 100%. Bo szkoda tego czeku na 250 nie wykozystac i potem w wieku 7 to juz 500., zawsze cos.
No wlasnie :dry:
No to zalozymy mu tego Youngersa.Mattowi tez.
Wy dostaliscie cokolwiek za urodzenie.My nic :dry:
Tutaj nie daja.:no:
 
Pusia mój Kapik od 5.15!!!!!!:-) nie wiem co mu sie dziś stało:-) obudził sie z bananem na twarzy ehhh...dałam mu zabawki i jeszcze dosypialiśmy z mężem...:-)
 
reklama
Do góry