reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dla Olivierka i Oskarka


z okazji skończenia 6 miesięca



:-D:-D:-DIdzie misio,idzie konik,
małpka,piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
macie już kolejny miesiąc więcej:-D:-D:-D


misiozdeskorolkarf0.png

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OLIVIERKU I OSKARKU

Za morzami niebieskimi, za wyspami bezludnymi
złota rybka mała, życzenia spełniała.
Pyszczek miała groźny, wciąż stroiła minki
jak dopłynąć, nie wiedziała, do Twojej rodzinki.
Aż zaprzęgła do muszelki dwa morskie koniki
wzięła perły, skarb Neptuna, wzięła baloniki
Teraz jest u ciebie, razem się bawicie
przypomnij tej rybce o spełnieniu życzeń...


Niech się spełnią Wasze wszystkie życzenia nie tylko teraz ale i w przyszłości.
Buziaki


 
reklama
Jezeli chodzi o siadanie to powiedziala ze mam jego nie blokowac skoro jest na tyle silny zeby samemu siadac nawet bez podciagania to znaczy ze jest na to gotowy, bo na pewno nic wbrew sobie nie zrobi.


KARINA


KARINA

Mi tak samo powiedzial lekarz.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OLIVIERKU I OSKARKU

Za morzami niebieskimi, za wyspami bezludnymi
złota rybka mała, życzenia spełniała.
Pyszczek miała groźny, wciąż stroiła minki
jak dopłynąć, nie wiedziała, do Twojej rodzinki.
Aż zaprzęgła do muszelki dwa morskie koniki
wzięła perły, skarb Neptuna, wzięła baloniki
Teraz jest u ciebie, razem się bawicie
przypomnij tej rybce o spełnieniu życzeń...


Niech się spełnią Wasze wszystkie życzenia nie tylko teraz ale i w przyszłości.
Buziaki

podpisuje sie pod zyczeniami
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OLIVIERKU I OSKARKU

Za morzami niebieskimi, za wyspami bezludnymi
złota rybka mała, życzenia spełniała.
Pyszczek miała groźny, wciąż stroiła minki
jak dopłynąć, nie wiedziała, do Twojej rodzinki.
Aż zaprzęgła do muszelki dwa morskie koniki
wzięła perły, skarb Neptuna, wzięła baloniki
Teraz jest u ciebie, razem się bawicie
przypomnij tej rybce o spełnieniu życzeń...


Niech się spełnią Wasze wszystkie życzenia nie tylko teraz ale i w przyszłości.
Buziaki


ja tez
 
my wlasnie po drzemce 2 godzinnej, a wlasciwie ja bo maly dalej spi, dlugo nie bede pisac bo chce skorzystac z okazji ze mam czas i pospisywac ubranka z rozmiaru 6-9, 9-12, 12-18 bo juz od jakiegos czasu zaczelam mu kupowac i sama nie wiem czego i ile mam a niechce znow tego samego bedu popelnic jak przy 0-3 i 3-6 bo tyle ma tych komplecikow, bluzeczek, kurtek itd. nakupowanych ze niektore, a wlasciwie wiekszosc mial okazje tylko raz ubrac.

karina a od czego maly ma to uczuelnie??
 
my wlasnie po drzemce 2 godzinnej, a wlasciwie ja bo maly dalej spi, dlugo nie bede pisac bo chce skorzystac z okazji ze mam czas i pospisywac ubranka z rozmiaru 6-9, 9-12, 12-18 bo juz od jakiegos czasu zaczelam mu kupowac i sama nie wiem czego i ile mam a niechce znow tego samego bedu popelnic jak przy 0-3 i 3-6 bo tyle ma tych komplecikow, bluzeczek, kurtek itd. nakupowanych ze niektore, a wlasciwie wiekszosc mial okazje tylko raz ubrac.

karina a od czego maly ma to uczuelnie??


Dobre pytanie od czego to ma..........
Jak na razie powiedziala ze najprawdopodobniej jest to od plynu do plukania Lenor sensitiw bo wczesniej nie uzwyalam a jak zmienilam proszek na Jelp to dokupilam tez ten plyn.
Jak na razie mam w tym proszku prac ale plynu nie brac no i mam wszystko wyeliminowac z jedzenia tylko mleczko to co mamy na recepty i kaszka ryzowa i tyle a jak zacznie to goic sie to sprobowac powoli jeszcze raz wprowadzic najpierw marchewke itd..... w odstepach 2 tygodniowych.
Wlasnie wszystkie rzeczy popralam mu na wszelki wypadek jeszcze raz i tylko w proszku i 5 razy plukalam.
Szkoda ze nie moge plukac bop ciuszki byly mieciutkie i pachnace no ale coz jego zdrowie wazniejsze:tak:
Mam nadzieje ze to jest to przyczyna bo ta buzka brzydko wyglada nie dosyc ze jest rana to jeszcze saczy sie z niej cos:-(

KARINA
 
reklama
czesc
ja na chwilke i nawet nie pocztam sorki :sorry2: zalatana, zabiegana i ni wiem w co rece wlozyc :dry:
.......... chcialam sie tylko wyzalic ze moj mezulek gnebi mnie juz o nastepne dzieciatko:szok: ... ja sie jeszcze Marcelkiem nie nacieszylam a on mi tu wyjezdza ze chce siostrzyczke dla synka :sorry2: Jesiuśku to ja sie ciesze, ze wrocilam do pracy a ten mnie tu namawia. Na szczescie jestem na tabletkach :laugh2:
nie mowie nie, ale kurde jeszcze nie teraz :-D
 
Do góry