reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Misia gratuluje nowego autka
my teraz zbieramy kaske tez na autko
mamy na oku dwa samochody,ale narazie nic nie napisze dopoki nie bedzie na bank ze auto mamy :-p napisze tylko tyle ze jeden jest 5 osobowy a drugi 7mio:-D

a ja po swietach mam - 1,5kg :laugh2: hahaaa
 
reklama
lilka 5 miesiecy??? :szok::szok::szok: o kurcze to strasznie szybko, ja myslalam ze 1 slowo tak okolo roczku....


beata :-D:-D biedna mamusia. tatus musial byc chyba bardzo dumny


a jak tam u reszty podwojnych mamusiek?? , napiszcie tez kiedy, bo teraz to mnie lilka zszokowala.:-):-)


a ja przed 30 minuty mialam uczucie jakby pierwsze kopniecie :szok::szok::szok::ninja2::ninja2::ninja2: z moja psychika musi byc naprawde cos nie tak :baffled::baffled::baffled:
 
Wisienka kolo roczku to dziecko mowi juz pare slow
tata,mama,pa pa,da da, wiecej nei pamietam co Mila mowila :-p
 
a ja przed 30 minuty mialam uczucie jakby pierwsze kopniecie :szok::szok::szok::ninja2::ninja2::ninja2: z moja psychika musi byc naprawde cos nie tak :baffled::baffled::baffled:

hahaaaa :-D:-D:-D:-D

a mi sie snilo ze poczulam pierwsze kopniecia....podwojne :szok::szok:
sen proroczy??? oby nie.....:sorry2: u Karola w kazdym pokoleniu sa blizniaki i Hania miala by blizniaka ale obumarl na poczatku ciazy....
boszzz az sie boje :sorry2::szok:
 
lilka moj tez sie teraz oglada za 7mio osobowym :tak::-) ma w planach kupic przed sierpniem bo bedzie nam potrzebny. W ogole moj facet ma fiola na punkcie samochodow :baffled::baffled:
prawie codziennie przeglada stronke z ogloszeniami a co tydzien kupuje gazete i tez ja czyta prawie codziennie bardzo namietnie. Maniak z niego.
 
lilka o kurcze :szok::-( nawet nie wiedzialam, tak mi przykro.:-(az niewiem co napisac aby nie urazic.
Dobrze ze Hanusia zdrowiutka, a co do obecnej ciazy to musisz myslec ze wszystko bedzie dobrze, bo tak bedzie, musi byc.
 
Wisienko ja o ciazy szybko sie dowiedzialam jakos w 3,5tc.na usg bylo widac dwie maluskie kropeczki
jak przyszlam w 5 tc.na usg by sprawdzic czy wszystko dobrze (bo mialam male zawirowania zdrowotne -kobiece sprawy- nie mialam @ wiec termin trzeba bylo ustalic na usg,) byla juz tylko Hanusia
lekarz mi wtedy pwoiedzial slowa ktorych do konca zycia nie zapomne ''bedzie tylko jedna dzidzia''

wiesz...ja tego nie pzrezylam bo stalo sie to tak szybko ...zawsze uwazalam ze lepiej tak niz stracic dziecko juz w pozniejszej ciazy...

a podejrzewam ze stalo sie tak bo bylam w tym czasie na silnych antybiotykach i sam moj gin powiedzial ze nie moze dac mi odpowiedzi czy one nie zaszkodzily na rozwoj plodu(chodzilo o Hanusie),wiec mysle ze jesli tamten dzidzius byl slabszy to poprostu...

bylo minelo
dwie Hanie to by byla jazda :-):-)
 
Czesc Wam dzewczyny

U nas w nocy bylo ciezko maly tak marudzil i plakal ze szok czy te zabki musza tyle isc???:baffled:Przez to nawet jesc nie chcial i troche balam sie, bo jak dalam mu mleko 120 ml o 16.20 to dopiero zjadl mi o 01.30 w nocy:szok:
U nas dzisiaj snieg i gdzie ta wiosna jest??????????Moze w grudniu bedzie hahaha



Aluśka to super z tym ząbkiem a my ciągle czekamy a mega ślimienie jest od ok2 miesięcy
Aluśka i Anulka super że chrzcinki się udały.Całe szczęście że my zrobiliśmy to jak Ola miała 2,5 miesiąca i mamy z głowy:tak:


Aluśka to pewnie po tej chorobie:tak:albo zupce teściowej:-D



No no Women Miłosz powiadasz.....Idę zaraz pokukać o co z nim chodzi:-D


No to witaj w klubie Karina ja też z tym walczę.Co do Jelpa to on ponoć nie bardzo raz miałam ale jestem bez zdania na jego temat słyszałam że uczula.Spróbuj płatków mydlanych albo Bebi płyn do prania dla mnie rewelka:tak:

Larvuniu uciekaj mężulkowi bo coś będzie:-D:-D:-D

Kupiłam w końcu podgrzewacz ale najeździłam się i nadzwoniłam tyle ale już mam.Nawet dostałam gratisowo taką fajną karuzelkę na łóżeczko Canpolu do tego ale fajnie mała ma radochę a ja chwilkę spokoju:tak:
No i tym razem ja się pochwalę Ola zasypia sama w swoim łóżeczku SUPER MAM
to mężuś będzie dumny przynajmniej wieczory będziemy mieli dla siebie:tak:
Za miesiąc przeprowadzam Olę do pokoju Michała a co tam są rodzeństwem obydwoje i tak idą po 20 spać

Dzieki Beatka zobacze jeszcze- wczoraj wszystko popralam tylko w tym proszku i mama nadzieje ze bedzie ok a jak nie to zmienie tak jak mowisz na platki albo na plyn do prania dzidzius ktory mialam wczesniej.
Ale na szczescie dzisiaj widze juz mala poprawe w tej rance na buzi malego i te wszystkie rumienie tez jakby slabsze:tak:

misia ja tez mam skore przesuszona, zwlaszcza na piersiach :szok: :-(

ja tez mam dzis chyba nocke z glowy, maly jest strasznie marudny, tez mu ida zabki juz od 2 miesiacy i cos sie przebic nie moga. Maly caly czas wpycha paluchy i ulewa mi przez to :angry:

larvunia no prosze prosze :laugh2::laugh2: czekamy na dalsze wiesci ;-) :-)
jak dlugo sie staraliscie o Marcelka? moze warto pomyslec zawczasu, aby nie byla duza roznica wieku ? ;-) :-)

ja sie czuje jakbym byla w ciazy, ale mam nadzieje ze to urojenie :sorry2: :ninja2: testu nie robie narazie bo jesli jestem to wole byc tego nieswadoma jak najdluzej.

Wisienka i Larvunia u Was obu czekamy nadalsze wiesci:-):-):-)moze cos sie szykuje?????

Misia gratuluje nowego autka
my teraz zbieramy kaske tez na autko
mamy na oku dwa samochody,ale narazie nic nie napisze dopoki nie bedzie na bank ze auto mamy :-p napisze tylko tyle ze jeden jest 5 osobowy a drugi 7mio:-D

a ja po swietach mam - 1,5kg :laugh2: hahaaa

Misia tez gratuluje nowego autka my calkiemniedawno tez zmienilismy na vanika ale troche mniejszego ale za rok maz juz przymierza sie zeby zmienic na saqmochod z tego samego segmentu tylko wiekszy.
Ja na szczescie na swieta nie objadalam sie 9 chociaz kusilo) bo i tak mam duzo do przodu:no:

lilka 5 miesiecy??? :szok::szok::szok: o kurcze to strasznie szybko, ja myslalam ze 1 slowo tak okolo roczku....


beata :-D:-D biedna mamusia. tatus musial byc chyba bardzo dumny


a jak tam u reszty podwojnych mamusiek?? , napiszcie tez kiedy, bo teraz to mnie lilka zszokowala.:-):-)


a ja przed 30 minuty mialam uczucie jakby pierwsze kopniecie :szok::szok::szok::ninja2::ninja2::ninja2: z moja psychika musi byc naprawde cos nie tak :baffled::baffled::baffled:

Te pierwsze slowa tak mi sie zdaje moga byc wczesniej ale to jest takie gaworzenie. Mojemu tez udawalo sie kilka razy ulozyc i powiedziec "mama" ale sadze ze to jest przypadek-on ma dopiero skonczone 4 miesiace:-)

hahaaaa :-D:-D:-D:-D

a mi sie snilo ze poczulam pierwsze kopniecia....podwojne :szok::szok:
sen proroczy??? oby nie.....:sorry2: u Karola w kazdym pokoleniu sa blizniaki i Hania miala by blizniaka ale obumarl na poczatku ciazy....
boszzz az sie boje :sorry2::szok:

Lilka wspolczuje ci:zawstydzona/y: u mnie wychodzi co drugie pokoloenie ze sa blizniaki wiec jak zdecydujemy sie na drugie to bede trzesc portkami chociaz do obdarowania jest moja jeszcze siostra i brat i trzej kuzyni niech im przypadnie hehheheh


POZDRAWIAM WAS
KARINA
 
reklama
lilka 5 miesiecy??? :szok::szok::szok: o kurcze to strasznie szybko, ja myslalam ze 1 slowo tak okolo roczku....


beata :-D:-D biedna mamusia. tatus musial byc chyba bardzo dumny


a jak tam u reszty podwojnych mamusiek?? , napiszcie tez kiedy, bo teraz to mnie lilka zszokowala.:-):-)


a ja przed 30 minuty mialam uczucie jakby pierwsze kopniecie :szok::szok::szok::ninja2::ninja2::ninja2: z moja psychika musi byc naprawde cos nie tak :baffled::baffled::baffled:
Wisienka kiedy nie pamiętam:baffled:a tatuś był b.dumny:tak:
hahaaaa :-D:-D:-D:-D

a mi sie snilo ze poczulam pierwsze kopniecia....podwojne :szok::szok:
sen proroczy??? oby nie.....:sorry2: u Karola w kazdym pokoleniu sa blizniaki i Hania miala by blizniaka ale obumarl na poczatku ciazy....
boszzz az sie boje :sorry2::szok:
Lilka ale do tego 7-osobowego bliźniaki jak ulał by pasowały:tak::-D
życzę Tobie tyle dzidziusiów ile byś chciała:tak:


Dzień Dobry tak poza tym

Karina ale czemu ty się tak męczysz kobieto daj Szymkowi Viburcol w czopku jakiś paracetamol i możesz smarować dziąsełka Dentinoxem
Ja się nie paciam jak coś dolega to bach zapodaję i jest ulga a tak męczysz siebie i dziecko
 
Do góry