reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beata moze mi tak masazyste zalatwisz??? :sorry:

.
Anineczka już szukam w notesie który najbliżej mieszka:-D:-D:-D

Beatko dziękuję za wutłumaczenie;-)
Super że uniknęliście szpitala:-)
Sheridansa dziś też sobie strzelę:-) mniam mniam:-) uwwwiiieeelllbbbiiiaaammmm go ..ale musze mężusia naciagnac bo mi zostało jeszcze tak na jakieś 3 razy:-)hihih
quote]
Bardzo proszę to to czego zdołałam się dowiedzieć Sabinko i stuk puk zdróweczko Sheridancem:-D
Biedna ta ciocia ale mi jej żal

Nie wiem czemu ale moje dzieck robi KUPĘ o tej godzinie ale sobie wybrała moment
uciekam umyć dupsko i idziemy spać
DOBRANOC
 
reklama
Dzień Dobry!!

Anineczka no już piszę:
Rentgen dzisiaj mieliśmy robiony w szpitalu jest ok nie ma zapalenia płuc mimo że osłuchowo furkotanie jest nawet zapalenia oskrzeli nie stwierdzono, jednak że ta infekcja jest połączona z tymi oczkami dostała antybiotyk.W szpitalu nie musimy zostawać a i może ten doustny antybiotyk pomoże też na oczka.:tak:Tak mi ulżyło że jestem jak flak do tego Michał jest jeszcze nieznośny od 2 dni tak mi daje popalić że wymiękam.Ja mam super żywe dziecko aż ryczeć czasami się chce.:-(
A na bezsenność może mała seteczka przed snem albo drink ja dzisiaj kończę antybiotyk i z tego wszystkiego łyknę sobie Sheridanca może mi pomoże trochę :-D:tak:

Beata to dobrze że udało Wam się uniknąć tego zabiegu :tak: no świetnie że w oskrzelach i płucach nic nie wykryto... tak trzymać :tak::tak:

Aluska zupa pomidorowa z ziemniakami? :szok: :eek: takiego wynalazku to ja jeszcze nie jadlam i chyba nie skosztuje
Wisienka pierwszy raz taką zupę jadłam :baffled: ... dziwnie smakowała ..ale przeżyłam.....
...a co powiesz na rosół z ziemniakami....:confused2:może jestem dziwna ale tego za nic w świecie bym nie ruszyła bo mi jedno do drugiego nie pasuje...a to też czasami teściowa robi...:eek::confused2:

hej dziewczynki, ja tylko na chwilke bo mala bardzo kaszle i co chwile musze do niej latac zeby psytulic, bidulka moja:-(
jak tam przygotowania do Swiat??:-)

co do przekluwania kanalikow to nas czeka:-(zabieg mamy 30kwietnia ale ciagle jej masuje te kanaliki i modle sie zeby sie odetkaly:-(
Dużo zdrówka dla Marysi :tak:
Trzymam kciuki żeby zabieg przekłuwania kanalików nie był konieczny :tak:

aha i mam pytanko... czy wasze dzieciaczki juz umieja sie obracac z brzucha na plecki i odwrotnie??moja jeszcze nie:-(
Amanda przekręca się z plecków na brzuszek a odwrotnie może obróciła się z dwa razy i więcej już nie próbuje... nie chce..:sorry:
 
ja przyszlam zyczyc WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)

u mnei sie juz zaczely po 24.00 :-p
ale jaja nie???

dobranoc
 
ja przyszlam zyczyc WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)

u mnei sie juz zaczely po 24.00 :-p
ale jaja nie???

dobranoc
Liluś :-)Wesołych Świąt :-):-):-):-)
zajecoe9.gif
 
reklama
Dzien dobry:-)

U mnie pelno sniegu ale pogoda nie jest zla wiec dzisiaj z maluszkiem pojde na spacer. Psinka byla na kolejnych zaszczykach ale nadal jest to samo siusia,krwawi i wymiotuje wiec juz od kilku dni nic nie jadla a i picie jak wypije to wymiotuje ehhhh mam nadzieje ze to leczenie cos pomoze.


POZDRAWIAM
KARINA
 
Do góry