reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dzien dobry
Lilus wszystkiego dobrego,mokrego dyngusa i pogatego zająca...
JA zaraz ide sie szykowac bo na 11.30 do dentysty,małego do siory odstawie bo mieszka obok dentysty,a ja ide pod dłuto hehehe ale sie cieszę,bo zęby to wizytówka twarzy i są dla mnie mega ważne,zeby były w bardzo dobrym stanie,bialutkie i zdrowe...zaleciało pedantyzmem hehe

Kto robi świeta w domu?
Bo mnie to czeka.
Babcia kiepsko sie czuje,siora za 3 tyg rodzi wiec obowiazek spadł na mnie,dobrze ze to tylko sniadanie i obiad.
 
reklama
lilus Wesołych Świąt:-)

my w Swieta na obiadek do mojej mamy(bo tata w sanatorium) a potem sie obada, nie wiem jakie plany wobec wnusi maja tesciowie, wiec niestety nie moge zakladac ze Swieta spedzimy w trojke:confused2:
 
aaa i chcialam napisac ze wczoraj polozylam Doriana wczesniej niz zawsze bo o 19.30juz spał a zawsze kladłam go okolo 20 i rowniez przespał cała noc.dopiero o 6 dałam mu mleko przez sen.
to jest normalne ze on wytrzymuje cala noc bez jedzenia?
 
LILUŚ WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!:-)
ja pierwszy dzień u rodziców a drugi u teściwoej:-) wiec tez nici ze spędzania go razem...chociaż śniadanko wielkanocne zjemy razem w 3:-)
a w drugie dzień jeszcze goście się nam szykują popołudniu wiec to nie będzie odpoczynek:-) własnie się zastanawiam jakiego placka upiec...bo jeden musze zroobić w razie gosci i jakąś sałatkę... hmmm może z selerkiem ananasem i kukurydzą;-) w sumie dawno nie było:-) mniam mniam:-)

Women Ty się kobieto ciesz ze Ci tyle przesypia:-D:rofl2: nie wygląda na niedojedzonego wiec nic tylko się cieszyć:-D
 
dzien dobry
Lilus wszystkiego dobrego,mokrego dyngusa i pogatego zająca...
JA zaraz ide sie szykowac bo na 11.30 do dentysty,małego do siory odstawie bo mieszka obok dentysty,a ja ide pod dłuto hehehe ale sie cieszę,bo zęby to wizytówka twarzy i są dla mnie mega ważne,zeby były w bardzo dobrym stanie,bialutkie i zdrowe...zaleciało pedantyzmem hehe

Kto robi świeta w domu?
Bo mnie to czeka.
Babcia kiepsko sie czuje,siora za 3 tyg rodzi wiec obowiazek spadł na mnie,dobrze ze to tylko sniadanie i obiad.


Women zgadzam sie zeby powinny byc zdrowe o mnie tez pyta sie stomatolog tylko kurcze ze ja sie tak strasznie boje stomatologa.
Wole jzu rodzic niz isc do dentysty jak siedze na fotelu to potrafie leciec dentysce przez rece takiego mam stracha.
Jakis czas temu robilam pod narkoza ale to cholernie kosztuje a teraz musze isc znowu i tak odwlekam i odwlekam.:wściekła/y:

KARINA
 
reklama
Do góry