reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Cześć kobitki!
U mnie ciąg dalszy sprzątania a właściwe już końcówka. Chata mi już prawie lśni jakbyśmy się tu dopiero co wprowadzili;-)

aaa i chcialam napisac ze wczoraj polozylam Doriana wczesniej niz zawsze bo o 19.30juz spał a zawsze kladłam go okolo 20 i rowniez przespał cała noc.dopiero o 6 dałam mu mleko przez sen.
to jest normalne ze on wytrzymuje cala noc bez jedzenia?

To naormalne mój też śpi już całą noc. Te dziciaczki z 18 listopada chyba już tak mają;-)
I składam spóźnione ale serdeczne życzonka dla Dorianka. Bo się zakręciłam ostatnio jak słoik i zapomniałam:sorry:

Women zgadzam sie zeby powinny byc zdrowe o mnie tez pyta sie stomatolog tylko kurcze ze ja sie tak strasznie boje stomatologa.
Wole jzu rodzic niz isc do dentysty jak siedze na fotelu to potrafie leciec dentysce przez rece takiego mam stracha.
Jakis czas temu robilam pod narkoza ale to cholernie kosztuje a teraz musze isc znowu i tak odwlekam i odwlekam.:wściekła/y:
KARINA

A ja byłam u dentysty w poniedziałek. Następną wizytę mam dopiero w kwietniu no ale musze poczekać:-(
A ja kiedyś też miałam robione zęby pod narkozą a właściwe miałam resekcję. KOSZMAR!!!
W ciąży miałam znów problemy i chciano mi zrobić znów to samo ale że ciąża była to przełożono termin. i teraz trzepię portkami czy znów tego nie będę musiała mieć robionego.:crazy:
Nie życze tego nikomu:no:
Dlatego jak tylko macie zdrowe swoje ząbki to dbajcie o nie:tak:
Mówię jakbym była dentystką;-)
 
reklama
aaa i chcialam napisac ze wczoraj polozylam Doriana wczesniej niz zawsze bo o 19.30juz spał a zawsze kladłam go okolo 20 i rowniez przespał cała noc.dopiero o 6 dałam mu mleko przez sen.
to jest normalne ze on wytrzymuje cala noc bez jedzenia?


witam swiatecznie :-D
wogole klimatu nie czuje,musze te jajca i kurczaki powyciagac

Women Hania chodzi spac 18-19 i spi do 7 rana
ja uwazam ze wsio jest ok,my tez nie jemy w nocy ;-)

a dentysty zazdroszcze
mi sie marzy wybielenie albo zrobienie koronek z przodu
zawsze mialam fajne zabki a teraz mi zzolkly i chyba po ciazach bo ani nie pale,ani kawy nie pije to od czego innego nie?

ok lece sniadanie swiateczne szykowac
jajca ugotowac :-p
 
Witam

WOmen to jak najbardziej normalne...tylko moje dziecie jakies dziwne jest,ze od 23 do 2:30 nie spal bo chcial sie bawic :angry::angry::angry:
I to akurat jak niemam nikogo do pomocy :-(
ALez bylam wsciekla tej nocy.No cholera mala chciala sie pobawic.
Myslalam,ze zeby czy co i dalam Viburcol a to nie to :no:
O Jesuuu ale jestem nie wyspana.Gałgan jeden tak sie darl jak go odkladalam do lozeczka jakby go ze skory obdzierali.Nie dal sie uspic.Dopiero o 2:30 padl i spal do 5:30.O tej 5 udalo mi sie go uspic mlekiem,ale o 7 juz pobudka bo Antek wstal :wściekła/y::wściekła/y:

teraz sobie spi w najlepsze...

Lilka Wesołych Świąt :-D:-D
 
witam!!!
mam juz neta wiec bede zagladac:tak:
mam nadzieje,ze choc troche tesknilyscie,co??

women-jak dieta? dala jakies efekty? ja sie ciagle oponki nie moge pozbyc:-( moze jakies rady ???
apropos wstawania w nocy to ja dalej wstaje co 3-4 godziny na jedzonko i najlepsze jest to ze maly wypija cale 180 ml-mhhhh nie wiem jak tak dlugo bedzie:confused2:
dobra narazie spadam bo jeszce i poczte musze sprawdzic i dokonca tu wszystko skonfigurowac-zajrze potem...
 
Dzień Doberek
U nas znowu śniegu po cycki ale lecę po jakiekolwiek zakupy na święta
Liluś no to Wesołych Świąt
Beata udanych zakupów:-);-)
Dzien dobry:-)

U mnie pelno sniegu ale pogoda nie jest zla wiec dzisiaj z maluszkiem pojde na spacer. Psinka byla na kolejnych zaszczykach ale nadal jest to samo siusia,krwawi i wymiotuje wiec juz od kilku dni nic nie jadla a i picie jak wypije to wymiotuje ehhhh mam nadzieje ze to leczenie cos pomoze.


POZDRAWIAM
KARINA
Karina.... oj biedna ta Twoja psiunia ...:-:)no:

dzien dobry
Lilus wszystkiego dobrego,mokrego dyngusa i pogatego zająca...
JA zaraz ide sie szykowac bo na 11.30 do dentysty,małego do siory odstawie bo mieszka obok dentysty,a ja ide pod dłuto hehehe ale sie cieszę,bo zęby to wizytówka twarzy i są dla mnie mega ważne,zeby były w bardzo dobrym stanie,bialutkie i zdrowe...zaleciało pedantyzmem hehe

Kto robi świeta w domu?
Bo mnie to czeka.
Babcia kiepsko sie czuje,siora za 3 tyg rodzi wiec obowiazek spadł na mnie,dobrze ze to tylko sniadanie i obiad.
....też muszę się wybrała do dentysty na usunięcie kamienia ale jakoś nie mogę znaleźć na to czasu :baffled:....
....Co do świąt .. to będziemy robić tym razem w domu bo na drugi dzień tak jak już pisałam mamy chrzciny więc nie opłaca nam się tak jak zwykle jechać do babci ponad 60km:sorry:
Witam

WOmen to jak najbardziej normalne...tylko moje dziecie jakies dziwne jest,ze od 23 do 2:30 nie spal bo chcial sie bawic :angry::angry::angry:
I to akurat jak niemam nikogo do pomocy :-(
ALez bylam wsciekla tej nocy.No cholera mala chciala sie pobawic.
Myslalam,ze zeby czy co i dalam Viburcol a to nie to :no:
O Jesuuu ale jestem nie wyspana.Gałgan jeden tak sie darl jak go odkladalam do lozeczka jakby go ze skory obdzierali.Nie dal sie uspic.Dopiero o 2:30 padl i spal do 5:30.O tej 5 udalo mi sie go uspic mlekiem,ale o 7 juz pobudka bo Antek wstal :wściekła/y::wściekła/y:

teraz sobie spi w najlepsze...

Lilka Wesołych Świąt :-D:-D
anineczka współczuję nocki:confused2:.
..masz mały wulkan energii...:eek::eek::eek:
 
Beata udanych zakupów:-);-)
dzięki Aluśka już jesteśmy a udane były dzięki:tak::-D
no to wpadły 2 staniczki i spodenki takie do domciu jako podomka
no i zakupy spożywcze no i ocywiście nie mogliśmy nie wejść do McDonalda mimo iż powiedziałam kategorycznie 3 tygodnie wcześniej NIGDY:tak:
Zawsze muszę się złamać

Hello Asix
 
reklama
dzięki Aluśka już jesteśmy a udane były dzięki:tak::-D
no to wpadły 2 staniczki i spodenki takie do domciu jako podomka
no i zakupy spożywcze no i ocywiście nie mogliśmy nie wejść do McDonalda mimo iż powiedziałam kategorycznie 3 tygodnie wcześniej NIGDY:tak:
Zawsze muszę się złamać

Hello Asix

Beata sądze ze wizyty w McDonaldzie serwuja dzieci a u mnie moj maz. Jest jak duze dziecko jak przejezdzamy obok niego to bylby chyba chory gdyby nie wstapil:-D:-D:-D:-D
Kurcze a ja jestem jeszcze przed zakupkami.


DZIEWCZYNY CZY WY NIE BOICIE SIE DENTYSTY????BO TAK SADZE Z WASZYCH WYPOWIEDZI.
CZYLI TYLKO JA JESTEM TAKA POTWORNA PANIKARA:sorry::sorry::sorry:
KURCZE ILE DALABYM ZEBY WEJSC NORMALNIE DO GABINETU I NIE BRAC NA USPOKOJENIE NIC.:confused2:

POZDRAWIAM
KARINA
 
Do góry