reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
larvuinia .........ty karmisz piersia ...tak??....i niedlugo idziesz do pracy .... jak ty zamierzasz to zrobic ...tzn maly sie do butli szybo przyzwyczai ale ty ....co ty z mlekiem zrobisz
ja 2 raz po rzad karmie butla w ciagu dnia .... i czasem musze wziasc prysznic bo mam tak twarde piersi ....a to pomaga ....
 
moj maly ma teraz faze i od 2 dni bawi sie wlasnymi rakami, sklada je jakby sie modlil i zaciesza sam do siebie :-D:-D:-D

wisienko...mój młody ma już ekscytacje swoimi łapakami za sobą
ale cośmy się naśmiali z niego to moje
normalnie nie mógł chłopak wyjść z podziwu
skąd te łapki,składał jak do modlenia,macał,badał
jezu gapiłam się godzinami
teraz bada zabawki i odkrył ze ma nogi:-D

Mój ma to samo zachwyca sie swoimi łapakami eheh strasznie to smieszne jest,a jak pokarze mu swoją duża łape w porównaniu do jego to robi mine jak by nie dowierzał ze moga byc takie duze łapaska :-D:-D:-D:-D
 
Mezus mi zrobil...:-)
Swietnie :tak:

My mamy O rh+ i jak coś to daj znać chętnie mąż pomoże bo ja nie mogę jeszcze

Słuchajcie my już po zabiegu to co przeżyłam to horror.Szpital super opieka też ale cały czas byłam z małym i widziałam jak po podaniu narkozy "odlatuje" i aż dostał drgawek.Żadnej mamie tego nie życzę ale jest już dobrze teraz 3 godz już śpi i po 24 godz. wypisali nas do domku.
Beatko jakby Twoj maz chcial to moze oddac krew i zamienic tak jak pisala Wisienka :tak:
Beatko a o ile dobrze pamietam wycinaliscie migdalki u synka?
Jednego czy wszystkie?
Mojego 2,5 latka czeka wyciecie trzech :-(
 
dzieki kochane troche sie uspokoilam :tak:
a i mam pytanie do beatki czy moge przed kazdym karmieniem podawac infacol bo maly sie cos nie zalatwia tylko tak smierdzaco pierdzi:zawstydzona/y::dry:
A może podasz mu coś na regulację wypróżnień.Nazwa chemiczna to Lactulosum bardzo fajny nie powodujący uzależnień syropek polecam

Swietnie :tak:


Beatko jakby Twoj maz chcial to moze oddac krew i zamienic tak jak pisala Wisienka :tak:
Beatko a o ile dobrze pamietam wycinaliscie migdalki u synka?
Jednego czy wszystkie?
Mojego 2,5 latka czeka wyciecie trzech :-(
Wycinaliśmy tylko trzeci migdałek:tak:
 
my w koncu wrocilismy:-) Macius dzis był markotny i nie chcial wspołpracowac ale i tak pani była zadowolona:-)

Moj maz ma rh Minus...ale narazie nie moze oddac bo wyszły mu słabe wyniki:-(

Dla dzisiejszych jubilatków przesylamy ogromne buziaczki
 
Witam wszystkie kochane mamusie!!:-)
He he Anineczko, masz dar przekonywania, pogratulowac:tak::-D
Ależ te Wasze dzieciaczki śliczne i takie duże:-)!!!! Gratuluje!!
Przepraszam Was wszystkie, że zaniedbalam forum, ale jakos tak nie moglam sie odnaleźć po ciąży. Taka malutka na tym świecie się czułam i jakoś taka niepewna zupełnie siebie..:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nie wiem dlaczego tak było. Dopiero teraz odżyłam:-), czuje się świetnie, a to zasługa tego, że schudlam sporo i wróciłam już na dobre do rozmiaru jaki nosiłam kiedyś, ale do wagi 58 jeszcze troszke mi zostało:cool2:.
Jak Mateuszek na pewno chciałybyście wiedzieć. Ma teraz 15 tygodni i wazy 8 kg. Nie wiem czy to dużo czy mało w porównaniu z waszymi szkrabkami:-) Od niedawna zaczełam podawac mu obiadki, bo az zal było patrzec, jak wyciągał rączki do jedzenia "dorosłych":-p. Z kubka tez juz pic chcetrzeba sie przed nim chowac jak sie cos pije, bo zara krzyczy i wyciaga lapki:dry:. Oj duzo by pisac o nim:-) Postaram sie nadrobic zaległości.
Miło znów być na BB. Jeszcze raz dziękuje anineczko!!
PS. Co do krwi, to niestety u mnie wszyscy A+ sa:-(
 
reklama
No w koncu Waszka :-D:-D:-D
Mateuszek duzy chlopak :szok::szok::szok:
Ło Matko :-D:-D
I nie znikaj juz wiecej :sorry2:
Powiedz mi.Ile mialas wizyt Health Nurse w domku?
Czy byla na 3 miesiecznym check up?
Bo ja juz mam nerwa :angry:
Przeprowadzilismy sie i juz 4 razy dzwonilismy za pielegniarka.Miala byc miesiac temu i jeszcze nie dotarla :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry