reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kathe Twoja Marysienka wyglada uroczo i taks lodko ze az by sie schrupac chcialo na tym zdjeciu w podpisie :tak: :-) a twoje zdjatko w avatarku tez super :-)

waszka witam z powrotem i nie znikaj juz nam !!!
kathe,waszka no właśnie to chciałam napisać :tak:
wisienka wyjęła mi to z ust:-D
 
reklama
women ten film tysiac razy juz lecial ale tez uwielbiam go:tak: :-D
w ciazy jak bylam to go ogladalam i ryczalam.... :sorry2:
 
U nas juz po kapaniu, karmieniu, witamince, teraz kolacyjka a maluszek lezy w lozeczku;-)

Dziewczyny, tak czytam i licze ile nas jeszcze karmi tylko cycem?
...bo wiekszosc babelkow juz posamkowalo mleczka z butli i w ogole soczki, deserki...
My mamy swietna pania doktor i polecila by dokoncza piatego miesiaca byc tylko na mleczku mamy... no chyba, ze sie upre to mozna juz podawac cos innego, ale nie upieram sie, gdyz pasuje nam ta lekarka - sama niedawno urodzila malucha... i tak mysle, ze pewnie wie co mowi...
 
anulka tylko cycem to my np dzisiaj ;-) ...ogolnie roznie, narazie mleko modyfikowane odstawilam bo chyba po nim maly ma krostki na brzusiu. Dwa dni temu Bąbelek jadl pierwsze jabluszko ze sloiczka :tak: A jak narazie nie bede dawala mu nic innego jak cyc lub soczek jakis czy woda.... no i od czasu do czasu ze sloiczka marchew lub jabluszko. I tak chce dociagnac do 6 miesiecy Marcelka :-D No jak bede w pracy to bedzie albo mleko odciagane moje albo jakies inne modyfikowane jak nam doktorka jakies zaproponuje. Po 6 miesiacach zycia mojego brzdaca beda obiadki, desery i inne wynalazki :cool2:
 
kathe Twoja Marysienka wyglada uroczo i taks lodko ze az by sie schrupac chcialo na tym zdjeciu w podpisie :tak: :-) a twoje zdjatko w avatarku tez super :-)

waszka witam z powrotem i nie znikaj juz nam !!!
święta racja z Marysią
Waszka witaj

U nas juz po kapaniu, karmieniu, witamince, teraz kolacyjka a maluszek lezy w lozeczku;-)

Dziewczyny, tak czytam i licze ile nas jeszcze karmi tylko cycem?
...bo wiekszosc babelkow juz posamkowalo mleczka z butli i w ogole soczki, deserki...
My mamy swietna pania doktor i polecila by dokoncza piatego miesiaca byc tylko na mleczku mamy... no chyba, ze sie upre to mozna juz podawac cos innego, ale nie upieram sie, gdyz pasuje nam ta lekarka - sama niedawno urodzila malucha... i tak mysle, ze pewnie wie co mowi...
Gdybym tylko mogła to też bym karmiła dlatego jak możesz karmić to karm:tak:
 
kochane do juterka....
mezus zaraz z pracy wraca bedzie podlaczal nowy modem, bede miec w koncu szybsze lacze :tak::-D:-D:-D nareeeeeeeeeeeszcie :cool2:
heheheheh przypomnial mi sie jeden artykul:
".....szybkosc dostepu do zasobow internetu, jaka oferujecie, spowodowala, ze stalem siezupelnie innym czlowiekeim. Zauwazylem ze wiele spraw mozna odlozyc na pozniej, ze utro tez jest dzien. Zaczolem dostrzegac wokol mnie swiat, o ktorym w codziennej harowce na cudze marzenia juz dawno zapomnialem. ................... W trakcie otwierania sie stron, ktore czesto z powodu wolnego transferu wygasaja, mam czas na rozmowe z dziecmi, zauwazam piekno przyrody przechadzajac sie po balkonie,noca podziwiam konstelacje, obserwuje spiaca zone wspominajac studenckie czasy. ...........................Tak przyznaje bylem uzalezniony od 512 kb/s. Wolniejszy transfer powodowal, ze zachowywalem sie jak w ataku bialej goraczki. ...... Zastanawiam sie , czy jak net przyspieszy, dotrzymam mu tepa"
to w skrocie hehehehe ;-)
 
Mirka dzieki;-) tez mysle, ze chyba tylko ostala se Misia, Wisienka i Larvunia (choc juz powolutku z koniecznosci cyca przejmuje butla)no i ja;-) ...malutko nas:-(

Beatko, karmie i bede karmic - nawet to bardzo lubie, synus tez:-D

Larvuniu, zycze mega szybkiego lacza:-) a artykul super:-D

Dziewczyny ja z zupelnie innej beczki:-p:-p
...jak Wam srednio pala auta?? My mamy meganke 1,6, 99r. i pali nam k.10 litrow benzynki w miescie... szok ...normalnie nie wiem czemu:baffled: ...jak czytam, ze autko komus pali 5-6 litrow oleju napedowego, to chyba chce diesla... no i nie wiem... choc boje sie, ze diesel wcale nie bedzie tanszy w eksploatacji... tylko zwyczajnie przereklamowany... moze cosik mozecie poradzic??
 
reklama
Ha!! Zmotywowalam Waszke do zagladniecia do nas :-D:-D
No Waszka pokazuj sie :-p:tak::-D:-D:-D:-D

Women mozesz ciupinke wieksze literki tworzyc :sorry2:

Jasne ze mogę hehe

women ten film tysiac razy juz lecial ale tez uwielbiam go:tak: :-D
w ciazy jak bylam to go ogladalam i ryczalam.... :sorry2:

Ale żeś wypatrzyła na gg osz ty
Ja kocham ten film ogladam chyba po raz setny ale zawsze sie wzruszam tak samo.

anulka .... z tego co pamietam to misia i wisienka
Myśle ze troche więcej was jest
Bira,Jolie,Kathe,Misia,Mirka,Anulka,nie wiem jak Krecik

Dziewczyny a co z Sylwią27 ????:confused::confused::confused:
 
Do góry