reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

no wreszcie coś więcej na kawusi:-)
Jagoda Ty też zdaj relacje po usg:-)

Anineczka śpi:-)
Ladina padnieta:-)
mamcie normalnie marudy z was:-) heheh

ja nawet w panieński byłam w stanie zorganizować:-) hehe:-) co prawda tylko do 12 posiedziałam bo wszystkie laski paliły i mi duszno było:-) a Junior się pewnie przez ten czas wystarczająco nawdychał:-(

Lenia mam ale narazie mam dobry humor:-) i zmęczona jestem tylko troszke:-) no i ten kaszel...........:angry:
 
reklama
piesek wysiusiany, sniadanko zjedzone, kawusia wypita, pranie wlaczone to ja ide sprzatac... mam duzo energii po wczorajszych odmownych kredytach :eek::baffled: Jak sie zloszcze to sprzatam. Wczoraj bylam zrezygnowana, dzis energia mnie rozpiera... musze posprzatac.
ps.zrobilam wczoraj liste rzeczy do kupienia dla maluszka (nic jeszcze nie mam) i jestem przerazona.... tyle tego....
 
austria jeszcze czasem mnie zaskakuje
z jednej strony aspiryne mozna tylko kupic w aptece
ale np. majtki poprodowe w kazdym sklepie nazwijmy go chemiczny BIPA cos takiego jak Rossman

wlasnie przyszla karuzela (chyba tak to sie nazywa )



ale fajna ........... ;-)

ide zrobic sobie miche salaty na lunch :-D
 
jak ostatnio bylam na zakupach to zaszlam do sklepu TOYSrUS (amerykanska siec)
mowie wam niesamowite ogromniasty sklep z zabawkami ( misie wielkosci czlowieka itp poprostu wszystko)
i tak sobie pomyslalam ze jak dziecko bedzie wieksze to bede omijac te miejsce z daleka bo mi dziecko zglupieje tyle tego i pewnie bedzie wszystko chciec
 
I ja witam.

Dziś mąż ma wolne, więc my już po śniadanku i wstępnym (bardzo wstępnym) sprzątanku. Udało nam się złożyć regał, który kupiliśmy wczoraj, wygląda super. Powoli robimy przemeblowania w pokojach. Wczoraj trochę drobiazgów do domu kupiliśmy, i tak sobie "gniazdujemy" - tu podusia, tam stołeczek, tu narzuta na kanapę itp. No ale muszę jeszcze ogarnąć ogólny bałagan, jaki w tej chwili panuje w domku, i pranie nastawić, i obiad zrobić a mąż ma ochotę na placki ziemniaczane, więc czeka mnie tarcie. Ale może w zamian podłogi umyje i wypastuje ("bo On to tak świetnie robi" :-)).
Zabieram się do roboty.
 
reklama
WItam!
Ja dopiero przy kawce,zwykle pije w poludnie jak mala idzie spac.Troszke spokoju sie nalezy;-):-)
Ladina
Spokojnie!Wiem ze latwo sie mowi a trudniej zapanowac ale nerwy nic nie pomoga,wrecz przeciwnie i dla Ciebie,malej i blizniakow.Ze juz o twojej glowie nie wspomne!
Mirka.mkm
Jak dlugo mieszkasz w Austrii?A wiesz ze mam 2,5 letnia corke i chodze z nia do Toysa i zadnych problemow niemamy.Tutaj jest pod tym wzgledem fajnie ze dzieci moga bawic sie wszystkim(no prawie)wszystkimi zabawkami w trakcie zakupow i chociaz na poczatku jak cos sobie upatrzy to wydaje sie ze nie wyjdzie bez tego to po chwili lapie sie za cos innego.Zreszta jak juz sie tam wybieram to zwykle w konkretnym celu bo mam daleko.
W PL kiedys w jakims zabawkowym sklepie tez cos wziela do raczki a sprzedawczyni zaraz rzucila sie z buzia czy mam zamiar to kupic bo niewolno dotykac!Zgroza!
 
Do góry