reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witam Kochaniutkie:-):-)

...my juz po USG... ow, cos nam one nie do konca pisane... meczyla sie pani doktor od 8 do 9.15 ...nawet kazala mi wstac i pochodzic, coby maluszke sie troszke przemiescil... glowke mial dokladnie w mojej pachwinie... smiala sie ze tak mocno sie we mnie wtula... a po drugiej stronie mial lozysko, wiec buzke zobacyzlismy tylko w 1/3... chyba lepiej nawet bylo widac w 2D... pani doktor nie odpuscila kazala nam podejsc we wtorek, jak ona bedzie i wtedy jeszcze sprobuje, moze akurat inaczej bedzie lezal i cosik pokaze...
no a poza tym, to jej wyszedl 33 t.c... szok... bo tak naprawde do 29 t i 6 dni... no i wedlug parametrow 4D wychodzi termin porodu na 21.10. a waga 2134g... hmmmm, smiala sie ze lezy blisko lozyska i pewnie mysli ze wiecej sie naje jak ma koryto pod buzka:-D:-D:-D

...spiaca jestem:rofl2:
 
anulka boze jaka waga to nasze dzieci sa juz takie duze????
A z tym korytkiem to mnie rozbawilaś,no szkoda ze nie mozecie podjerzeć dzidzi tak jak byscie tego chcieli....
mirka podziel sie tym lunchem heheh kocham sałate z sosem vinegre

ja znowu siedze na allegro chyba jestem juz uzależniona tak sobie mysle
kawka wypita hmmm teraz bym zjadła jakis konkretny obiadek
 
W którym tygodniu zaczyna sie ósmy miesiąc ?
Bo lada chwila zacznę 32 tydzień wiec zostanie mi juz tylko 8 tygodni a moze mniej heheh i bede miec swoje skarbka przy sobie.
Popadam w jakąs obsesję jesli chodzi o ubranka,ale na allegro dochodzą takich cen ze jestem w ciężkim szoku.Ale juz widze Jordanka tak slicznie ubranego a jak pomysle o swietach bozego narodzenia to az mi sie gęba cieszy.
 
Women, ja tez bylam zdziwiona waga maluszka... we wtorek na zwyklym USG wg dlugosci i jakis tam parametrow wychodzilo 1608g... wiec duuuzo. A dzis na tym dokladniejszym 4D (no i u innej lekarki) wskoczyla waga 2134g... i 33 t.c... noramlnie szooook... :szok::szok::szok: ale to wszystko pewnie jest ruchome... ale jakby nie bylo to duzooooo:-D:-D:-D ...no i jeszcze spatunial sobie z otwarta buzka:-D a jak go poszturchala od zewnatrz glowica do USG, zeby sie przesunal... to sie obudzil i zmienil minek na taka smuuutna... w podkowke... chyab nie lubi jak sie go budzi:-D:-D:-D
 
Ale juz widze Jordanka tak slicznie ubranego a jak pomysle o swietach bozego narodzenia to az mi sie gęba cieszy.

Och, ja czesto mysle jakie to beda wyjatkowe swieta... juz bedziemy razem z nim "ubierac" choinke:-D:-D:-D ...pamietam jak w zeszle swieta po raz pierwszy kupilismy zywa choinke... (teraz rosnie sobie u rodzicow na dzilce i czeka na swieta, by ja ubrac) ...i planowalismy, ze juz chcemy miec nasze malenstwo... no i udalo sie... a w te swita juz bedzie z nami:-D:-D:-D
 
reklama
Dzisiaj jestem wk... na maxa.
Mam bardzo fajna sasiadke, jej kocur robi codziennie gowno na naszym trawniku. Moj maz zawsze sprzata, bo mloda sie bawi i moglaby w to wdepnac. No i raz przerzucil na strone sasiadki gowienko;-), ale z reka na sercu, ze niechcacy;-) No i wyobrazcie to sobie, ze dzis dostalam od niej list, ze to tylko kot bla bla i ze ona nie chce tez widziec gowien u niej na podjezdzie dlatego w zalaczniku przesyla torebki na te kocie prezenty:wściekła/y: Nosz ku... nie mogla przyjsc i powiedziec, tylko list pisac, no jakas poj... zaraz pojde i wrecze jej te torebki jak jest taka uprzejma niech sama po tym kocie sprzata, w koncu ja nie moge sie schylac a tym bardziej kocich gowien sprzatac.
Ale mam problemy nie?;-)
to sobie troche ulzylam;-) A teraz poczytam;-)
 
Do góry