reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

oooo Larvunia jest :-)
dobranoc kochana

ja tez juz mykam bo rano chce wstac przed Mili by chatke ogarnac

dobranoc :elvis:
 
reklama
cześć mamcie a ja juz wstałam:-) pije herbatkę z sokiem malinowym i cytrynką:-) kurde mam już dosć kaszlu i bólu gardła...buuuuuuuuu
a wiecie co najgorsze że jutro weselicho a tu zimno u nas i trafi mnie coś bo nie mam co ubrać ! specjalnie tą niebieską sukienkę z 9fashion kupiłam na wesele m.in. do tej pory ubrałam ją tylko raz żeby mieć na wesele a tu tak zimno niby słońce świecie ale ja nie mam żadnej marynarki czy płąszczyka w moich obecnych rozmiarach:-) kurde:-)
Lilka namów na tą torebke:-) jak tylko chce kupować niech kupuje:-) bo jak kiedyś mu się zmienia chęci:-) hehe
Kajunia udanego weekendu z meżusiem:-) ;-)
Anulka udanego USG:-)
Ladina mam nadzieje ze już łebek nie boli dziś...ja miaam na początku ciąży takie bóle że nie wyrabiałam już.....masakra poprostu:-) straszne uczucie:-( a tak wogóle to co Cię tak na sprzątanko wzięło:-) ja mam gdzies od 3 dni lenia:-) hehe Słodkie lenistwo:-)
Jagoda obróci się Blanka:-) jak ją poprosisz:-) hehe

a wogóle to wszystkim mamciom dzień doberek:-)
 
kaweczka...
gdzie reszta mamuś:-0

Kunda na zakupach:-) Mirka się leni:-) ja nie wiem:-)

ja juz zdażyłam być w kosciele bo jutro weselicho znojomych to się do spowiedzi przeszłam:-) a że z rana nie ma ludzików to nawet siedziałam :-) hehe

no to ide wstawiać wodę...:-)
 
Witam sie.
Mlody odstawiony do przedszkola,a ja chyba jeszcze pojde sobie pospac :sorry2:
W nocy sie nie wyspalismy,bo nie dosc,ze mlodemu zeby ida i sie budzil to i ja jakos usnac nie moglam.
Juz przewracanie na boki sprawia mi trudnosc.Najpierw obracam sie ja a pozniej moj brzuch :eek:

Milego dnia Listopadoweczki :-)
 
I ja sie witam,
po fatalnej nocy- migrenowy bol glowy. Myslalam ,ze zwariuje,wzielam tabletke i niewiele pomogla:baffled: Moj maz juz mnie chcial do szpitala wiezc;-)

Sabinko
a wczoraj tak troche przegarnelam;-), ale jeszcze duzooo zostalo...
Fajnie , ze na weselisko idziesz, ale faktycznie tak jakos jesiennie sie juz zrobilo. U mnie tez sloneczko, ale chlodek.
 
reklama
Dzień dobry:-)
Dolączam do kawusi:-D

Anulka czekamy na relację z usg:tak:

Ja idę na 18.20 na usg4d i już nie moge sie doczekac! Mam nadzieje ze wszystko bedzie widać:tak:

Sabinko weselicho super sprawa, znowu bym poszła:tak::-D Baw się dobrze!!!

Ladina zdrówka zyczę, zeby cie główka przestała boleć...

Mam dzisiaj troche pracy...miłego dnia mamuśki!!!:-)
 
Do góry