reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ide dalej do wyrka,ugrzać sie zeby jutro juz być zdrową
Misia chętnie bym wpadła do Ciebie na te łazanki ja musiałam sie dzis posilić frytkami i zapiekanką od siebie z Kebcia hehe,nie mam sił na gotowanie dzisiaj.
 
reklama
Women, kuruj sie:tak::tak::tak:

...ja dzis tez cos upitrasilam, choc ostatnio coraz mniej mam sily i ochoty na gotowanie... czuje sie jak na poczatku ciazy, mdlosci, zawroty glowy i zmeczenie:happy2::happy2: no wiec dzis zupka - a'la rosolek (tyle, ze zasypana ryzem), ziemniaczki, mielone i surowka z mnostwa warzyw:tak::tak:

na 17 ta mykam do szkolki rodzenia...:happy2:

a jutro o 8.00 USG 4D:-D:-D:-D, mam nadzieje, ze uda sie, bo ostatnio cosik im sie popsulo i filmu nie dalo rady nagrawc, wiec zrezygnowalismy... a jutro ostatni gwizdek, koncowka 30 t.c...
 
Ladina,Kajunia
Co tak cieniutko?Tylko dzien dobry?Jak samopoczucie?
Zapchany nos jest nadal moja zmora i nic na to nie moge poradzic!Wkurza mnie to i tyle.

Motylinku dzisiaj przyjeżdża mężuś (po 2 tygodniach delegacji) :-) od rana sprzątałam, gotowałam obiadzio a teraz czekam :happy2: no i też mnie dopadł zapchany nochal :wściekła/y:
Becikowe - wypłacane z zasiłkiem rodzinnym
u nas dostaje sie 3 tys zł
1000-od prezydenta
1000-za urodzenie
1000-za rodowitą bydgoszczankę,minimum 10 lat zameldowania

Women można tylko pozazdrościć :sorry2: ja dostanę 2000zł za bliźniaki, ale to jest tylko kropla w morzu potrzeb :crazy:

zaszłam do galerii :zawstydzona/y:
 
od rana biegam po nieruchomosciach i bankach mam dosc :sick: Glodna wpadlam do domu... najadlam sie i teraz zdycham :-(
wiecie co... te nasze banki sa po...ane! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Trzeba taaaakie warunki spelniac ze jakbym takie miala to bym kredytu nie potrzebowala! 3 lata odkladania kasy i sama bym mieszkanie kupila za 120 tys! No paranoja.... zlozylam wnioski w kolejnych 3 bankach... 2 juz nam odmowily -dzis rano odmowil 2gi.
mam dziewczyny dosc wszystkiego na dzis.....
dzieki za slowa otuchy, zobaczymy jak to bedzie... do konca wrzesnia mam gdzie mieszkac ale pozniej to ja nei wiem.... porazka
co do cukru to w normie, ponizej 100 zawsze. Chyba raz czy dwa razy mialam 120! Ale doktorowa mowila mi we wtorek ze norma po 1h po zjedzeniu to do 140 powinno byc. Od wtorku moge powoli jesc owoce, pic mleko..ale oczywiscie sie kontrolowac jednoczesnie, czyli klucie 4 razy dziennie zostaje. Juz sie przyzwyczailam.
milego laski... ja ide do wyrka bo mam dosc.... chyba sie rozrycze z tego wszystkiego w poduche..... :-(
 
hej mamcie:-) ja cały dzień w pracy byłam neistety bo mnie prosili :-( własnie wróciłam i wcinam sobie leczo:-) uwielbiam takie ostre jedzonko:-)

Women nie tylko Ciebie wzieło na chorowanie ..ja już też ledwo chodzę... boli mnie juz brzuch od kaszlu...najgorsze ze nic a nic nie pomaga :-( masakra:-(
a tak wogóle to niezłe to becikowe macie:-) u mnie też tylko 1000 zł.

Larvuniu próbuj w innych bankach........jeden da inny nie... złóżcie kilka wniosków...

Jagoda przerąbane z tą rwą kurde nie miałam tego nigdy i dzięki Bogu ztego co opisujesz:-( a to wogóle jakos samo przechodzi??? czy to urok ciaży? bo nawet nie wiem;/

kathe jak holterek mam nadzieje że nie wykazał nic złego:-) ee napewno nie:-) pewnie na mężżulka isę wkurzyłaś i dlatego nierówno biło serducho:-)

Anulka no to piękna niespodziankę wam sąsiedzi zgotowali:-) hehe ale dorbze ze wszystko ok:-) a i udanego Usg:-) czekamy na relacje:-)

Uciekam do łóżeczka...
odezwe się późńiej:-)

ile można kaszleć!!!!!! o rajku......
 
poprasowalam, umylam lazienke jeszcze boj z kuchnia musze stoczyc:sick:

larvunia
nie poddawaj sie tak szybko, glowa do gory;-)

Motylinek
dzisiaj w miare sie czuje, tylko moja pierworodna daje mi popalic. Od jakis trzech tygodni jest nieznosna, czyzby cos przeczuwala:confused:A moze bunt dwulatka:baffled:...

Kajunia
masz przekichane z tymi wyjazdami meza:baffled: Jakbym miala tak dwa tygodnie czekac sama to bym chyba zwariowala:eek:
 
Kajunia
masz przekichane z tymi wyjazdami meza:baffled: Jakbym miala tak dwa tygodnie czekac sama to bym chyba zwariowala:eek:

Ladina oooo widzę, że sprzątanko też Cię dopadło :eek: a co do delegacji ... hmmm takie życie :-( Marcin wyjeżdża i zarabia na naszą rodzinkę :zawstydzona/y: na miejscu nie zarobiłby tyle w swoim zawodzie :no: ale najważniejsze, że po urodzeniu dzieci mężuś będzie miał pracę w Gdańsku czyli 50km od domciu :-)
 
Kajuniu
W sumie ja tez meza prawie nie widuje, bo wychodzi o 6 rano a wraca o 18, no i oczywiscie zmeczony na maxa...takze o 21 juz idzie spac... no i w soboty ostatnio tez tyra:baffled: Urlopu jeszcze nie mial w tym roku, wiec czekam narodzin jak zbawienia, bo bede miec cala rodzine w komplecie;-)

Sabina
tez jestem amatorka ostrego jedzenia;-)

Oj chyba nie posiedze przy kompie, bo mnie krzyz boli, zajrze wieczorkiem;-)
 
reklama
wiecie co ta biurokaracja tez mnie wkurza
ok to dos mala sprawa ale i tak denerwujaca
odkad mamy nowe paszport do dziecka nie mozna wpisac do paszportu rodzica
wiec bedziemy musieli wyrobic niemowlakowi paszport
zebym mogla z walsnym dzieckiem przekroczyc granice !!!
naszczescie nie musze liczyc na polska amabasade bo im wyrobienie paszportu zajelo by wieki i jeszcze musiala bym osobiscie do nich isc
i na pewno nie wyrobili bysmy sie do swiat
wkoncu maly ma przyjsc na swiat 17.11
wiec narazie bedzie miec tylko austryjacki :zawstydzona/y:

druga sprawa chcialam dzis kupic bilet w skyeurope zeby leciec na swieta do polski
dla mnie i dla malego ...... ale tez nie moge bo trzeba wpisac imie i nazwisko dziecka
no niby ma byc chlopak i imie tez mamy ale jakby cos ........ nowiecie roznie bywa
moze nagle urodzi sie dziewczynka :nerd:


dlaczego to wszystko musi byc takie skomplikowane
wkoncu to moje dziecko :wściekła/y:
 
Do góry