reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Jagoda ja sobie tlumacze ze to i tak nic w porownaniu z tym co nas czeka wiec trzeba sie uzbroic w gruby pancerz i przestac przejmowac takimi malutkimi rzeczami i ze od teraz musze byc 10 razy bardziej twarda niz zawsze. Zawsze bylam wrazliwa na tego typu rzeczy, w szkole zawsze uciekalam przed szczepionkami i moja mlodsza siostra obrywala za to u pielegniarki :D A jak juz w koncu przyszlam to bylam traktowana jak piecioletnia dziewczynka i dostawalam mnostwo pochwal :p
 
reklama
Wlasnie Larvuniu, Jagoda ma racje, ja sie na tym nie znam :) Ale mysle ze powinniscie jeszcze sprobowac, najwazniejsze to sie nie poddawac. Szkoda tylko tego czasu straconego na ten glupi bank. Nie doluj sie tylko dzialaj droga kolezanko :)
 
Dokładnie zastrzyk w porównaniu z porodem...zresztą co ja chcę porównywac:szok::-DJak byłam dzieckiem też sie bałam, teraz już nie...Ale niektóre pielęgniarki po prostu są tak mało delikatne, ze po głupim zastrzyku zostają siniaki i reki przez pół dnia nie mozna zgiąć:wściekła/y: Dzisiaj na szczęscie trafiłam na dobrą i eszystko jest ok:-)
 
Jagoda jak juz bedziesz cos wiecej wiedziala co podziel sie ze mna informacjami bo mnie to strasznie zdołowało,kurcze za 2 tys to ja juz wogole nie dam sobie rady,fatalny dzień nie dosc ze chora to jeszcze ta wiadomosc
Larvunia na Twoim miejscu byłabym juz dizs w innym banku i próbowała.
 
Women ale na pewno nie dostaniesz 3 tys.:no: Jeżeli podstawa chorobowego wynosi coś ok 1600, to po odjęciu podatku to nawet 1500 nie wychodzi.:-( Tyle tylko że zusu nie musisz wtedy płacić tylko samo zdrowotne.
 
cześć laseczki!

Lilka Celinka bardzo ładne imię! :tak: mnie się podobają takie imionka, Irenka, Celinka, Helenka... ;-)

Women ja nic nie rozumiem, jakie 3 tysiące? Becikowe wynosi 1000 zł a nie 3 tysiące :eek: chyba że mówisz o czyms innym... tu masz serwis Becikowe krok po kroku:
Becikowe - Krok po Kroku - Kliknij
 
Women a ja ciągle pisałam o macierzyńskim:szok::-D, co do becikowego to rzeczywiście zawsze to jest 1000zł minus podatek:zawstydzona/y:

Dzień dobry Misiu:-)
 
reklama
Do góry