reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ja juz po usg mały rosnie dobrze, termin przesunoł sie o jeden dzien wiec nawet nie licze tylko ze Adas ułorzył sie pupa u dołu wiec czeka mnie cc...nawet sie troche ciesze bo boje sie porodu naturalnego
 
reklama
Witam wieczorowa pora:-D:-D

Women, gratuluje siostrzenca badz siostrzenicy:-D:-D

U mnie dzis intensywny dzionek, mialam nadzor budowlany w domciu... ...ow, sasiedzi z klatki obok sie zainteresowali nasza adaptacja strychu... i tak musialoby wszystko isc przez nadzor, zebysmy mieli pozwolenie na uzytkowanie, ale mielismy to zglosic sami - z naszym architektem, a tu mili sasiedzi... ale bylo ok:tak::tak::tak:

poza tym szukamy schodow, a wlasciwie wykonawcy... i troszke jezdzilismy po stolarniach...

...no a poza tym, to moj synus rozpycha sie tak, ze mam uczucie ze brzuch mi peknie... brrr, napina sie na maxa:szok::szok::szok:

buziaki mamcie:-D:-D:-D
 
A ja właśnie wróciłam z babskiej imprezki. Spotkałyśmy się w pubie z kumpelami z pracy. One jutro mają radę pedagogiczną a ja będę się byczyć :-D

Pewnie jutro dokończę oglądanie galerii a teraz lecę z mężem trochę poprzebywać.
 
wiecie co?
moj kochany mezulo dzis mnie poprostu zatkał....az mi szczęka opadła z wrazenia....powiedzial ze jak bedzie dziewczynka to moze jej damy na imie CELINKA??
:szok::szok::-D:szok::-D:szok::szok:
 
dobrej nocy kochane...
ja teraz tylko na chwilke kolorowych snow zyczyc przylazlam... nie wysiedze dluzej, bo maly mi gdzies pod zebra sie pcha :szok::shocked2::dry: dziwne uczucie...
to ja juz pojde sie polozyc, buziole :*****
lilka co masz do celinki?? :-D:-D:-D
 
Witam (jako pierwsza dziś?)
Ja dziś miałam jakąś ciężką noc. Trochę pospałam (od 2 do 6). Teraz jestem po lekkim śniadanku, kawce i dawce brzuszków listopadowych :-)
Mniej więcej za godzinkę wyjeżdżamy z mężem do Wrocławia, więc teraz nie zdążę wkleić swoich fotek (raczej) ale postaram się to zrobić jeszcze w tym tygodniu.
A te zdjęcia, które widziałam są urocze. Wszystkie mamy śliczne i dumne.
 
reklama
dziendoberek kochane :-)
deszcze, niska temp.... mircia jaka ty tu atmosfere wprowadzasz :-) u mnie swieci slonko :cool2:
ide zrobic sniadanko + kawke... ktoras moze sobie cos zyczy?? :rofl2:
 
Do góry