reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

women ja polecalalabym do lekarza na twoim miejscu a nie domowe leki... ale to moje zdanie. W ciazy z tego co wiem nie kazde leki mozna lykac. women 3maj sie i nie dawaj chorobie!
 
reklama
women ja polecalalabym do lekarza na twoim miejscu a nie domowe leki... ale to moje zdanie. W ciazy z tego co wiem nie kazde leki mozna lykac. women 3maj sie i nie dawaj chorobie!

Kurcze nie chce mu zawracać tyłka z każda pierdoła bo patrzy na mnie jak bym jakas głupia była,dziwny ten moj lekarz sie zrobił.
Kurcze bardziej myslalam o jakis soku z cebuli czosnek wiem ze sa jakies sposoby
 
Mam pytanie odnośnie becikowego
Wczoraj zadzwoniła do mnie kumpela i oznajmiła ze nie dostane 3 tys tylko 2 tys ze względu na to ze mam swoją działalność czy ktos o tym słyszał niech ktos mi powie jak to jest bo jestem lekko załamana teraz to juz wogole na nic mi nie starczy/
 
Kurcze nie chce mu zawracać tyłka z każda pierdoła bo patrzy na mnie jak bym jakas głupia była,dziwny ten moj lekarz sie zrobił.
Kurcze bardziej myslalam o jakis soku z cebuli czosnek wiem ze sa jakies sposoby
ja wlasnie nastawilam rosol , mysle ze to by bylo dobre dla ciebie
poza tym mysle ze powinnas przede wszystkim duzo pic zewzgledu na kaszel
wez cieply kapiel i idz do lozka
tak ja bym przynajmniej zrobila
 
mam dola :-( a tak ladnie sie zapowiadal dzien.......
nie dostane kredytu :-:)-:)-( polska... wykazal moj mezus dochod 2300zl miesiecznie + tesciu ktory ma emerytury 2700zl miesiecznie jako zyrant... i kufa nie mamy zdolnosci kredytowej?!! .....zwariuje!
 
Dzień doberek:-)

Ja już po kawusi i po śniadanku...

Misiu superowa lista, bardzo mi sie podoba:tak:

Sabinko wreszcie mógl sobie twój mezulek poogladać synka, koniecznie wklej zdjecia do galerii:tak: My idziemy jutro na usg:-)

Women z tego co wiem, bo tez mam swoja działalność i interesowałam sie tym, wysokośc macierzyńskiego jest uzależniona od składki chorobowego. Przy własnej działalności jest to chyba 100% podstawy chorobowego minus podatek oczywiście;-) Muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić...

A mnie dalej trzyma ta cholerna rwa...boli strasznie...a mój Robercik śmieje sie ze mnie...mówi ze chodzę jak bym miała juz rodzic:szok::sick:, a mnie to po prostu tak boli...
 
Women napij sie soku z malin, goracego mleka z czosnkiem i miodem i biegiem wygrzewac sie do lozeczka!! I nie wychodz dzisiaj lepiej.

Larvunia bardzo niemila wiadomosc :/ Mam nadzieje ze dacie jakos rade, moze cos wymyslicie. System to system :/ A wiem ze jest troche chory...

Ja dzisiaj wyruszam na spotkanie z moja polozna. badanie krwii mnie czeka, bleh :/
 
reklama
Larvuniu jak to możliwe:szok:...moze spróbujcie w innym banku. My braliśmy kredyt rok temu i to baardzo duży i w każdym banku trzeba było mieć inną zdolność kredytową. Wyszło na to ze tylko w jednym nam dadzą tyle ile chcemy.
 
Do góry