reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Moje wrażenia na bieżąco z galerii: ja mam teraz taki brzuch jak Kajunia w 14 tc. już się nie moge doczekać dalszych zdjęć Kajuni :) a zdjęcia Krecika w ogóle się nie pokazują :(
 
Dzien dobry
Ja juz z kawką,byłam juz po towar a zaraz do wanny kąpiel i do kumpeli na kawkę jade i ciacho.
Kochane wstawiłam na wózeczkach zapytanie prosze wypowiedzcie sie bo ja naprawde nie mam kogo sie poradzić.
AAAAAAAAA mam nowinę moja siostra jest w CIąZY pierwszy miesiąc takze Jordanek bedzie miał rownieśnika hehe bardzo sie ciesza moja siostra i szwagier.
Po 8 latach udało sie bedą mieli drugie dziecię.
 
witam :sick::sick::sick:

Laseczki zrobilam nową listę, oceńcie czy wam się podoba ;-)
lista.jpg

misiu lista SUPER :-)

Moje wrażenia na bieżąco z galerii: ja mam teraz taki brzuch jak Kajunia w 14 tc. już się nie moge doczekać dalszych zdjęć Kajuni :)

jolie nie wiem czy jeszcze wkleję brzuszek :zawstydzona/y: no chyba, że chcecie pooglądać rozstępy :cool2: no brzuch mam conajmniej na 45tc :-D;-):sorry2:
AAAAAAAAA mam nowinę moja siostra jest w CIąZY pierwszy miesiąc takze Jordanek bedzie miał rownieśnika hehe bardzo sie ciesza moja siostra i szwagier.
Po 8 latach udało sie bedą mieli drugie dziecię.

Women GRATULACJE dla siostry :tak: z własnego doświadczenia wiem co to znaczy starać się o dziecko ...
 
Dzien dobry w piekny deszczowy dzien!:tak:Ostatnio jestem zwolennikiem takiej pogody bo przynajmniej nie puchna mi stopy i dlonie.
Ladina
przynajmniej rachunki masz juz za soba;-)mnie to jutro czeka:-(tez ich nie cierpie!
Larvuniu
dobudzilas sie juz?
WOmen
Przylaczam sie do gratulacji dla siostry!Fajnie bedziecie mialy,wspolne pogaduchy o dzieciach,wymiana doswiadczen.
Dziewczyny
pytanko mam:czy ktoras z Was ma zapchany nos?Ja od jakiegos miesiaca ciagle mam zapchany nos chociaz jak dmucham w chusteczke to pusto.
 
Witam moje drogie kolezanki!!!

CZY KTORAS MA JESZCZE PROBLEM Z OBEJRZENIEM MOICH FOTEK????? ZDARZYLO MI SIE TO PIERWSZY RAZ I NIE WIEM CZYJA TO WINA ZE JOLIE ICH NIE WIDZI!!!!

Ja spalam dzisiaj w miare oki choc jak chlopek ma nocke to niejest za fajnie!
Teraz mam niesamowita ochote na racuszki z jablkami ale jeszcze nigdy czegos takiego nie robilam bo nie przepadam za cieplym jedzenmiem na slodko!!! Oj ta ciaza!
 
Kreciku, już jestem na 30 stronie i pojawiłaś się. Nie było ich na samym początku.

Qrczę ale fajne te zdjęcia, wszystkie. :tak: - nie będę każdego komentować, bo za dużo pisania. Ale Misia przebija wszystkie mamy :-D listopadowa modelka :-)
 
reklama
No to juz jestem spokojniejsza!!! A co do Misi to masz racje ale jak dojedziesz do konca to zobaczysz tez ze i inne przyszle mamcie to lasencje ni ez tej ziemi!!!!
 
Do góry