reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anineczka
zabilas mnie ta makrela;-) dostalam slinotoku.... najgorzej, ze tu takiej nie kupie, buuuuuuu

Women
czujesz Jordanka tak intensywnie, bo to juz duzy chlop;-) Musi sie troche rozpychac;-)

Kurde ide spac, bo nie moge przestac myslec o tej makreli;-)
Kolorowych snow dziewczeta;-)
 
reklama
Women ja kupiłam Mariczce zestaw ubranek uzywanych i bylam bardzo zadowolona. Wiekszosc naprawde jak nowe!!! Co do pokazanych przez Ciebie zestawów to oba sliczne :-) jednak pierwszy troszke drogawo... Jesli o mnie chodzi to uwazam ze to dobry pomysł :-)

 
kajunia ja stosuje baby dream- balsam i oliwke dla kobiet w ciazy z rosmana, na te drogie mnie nie stac a te kosztuja 12 zl i jestem zadowolona:tak:


kathhe dzięki :-) w czwartek wraca mężuś i poleci do rosmana :happy2:

jeżeli chodzi o pampersy to my zaopatrujemy się w Jumbo packi :sorry2: tylko Pampers nie ma 0 Jumbo :wściekła/y:
 
Anineczka
zabilas mnie ta makrela;-) dostalam slinotoku.... najgorzej, ze tu takiej nie kupie, buuuuuuu
Kurde ide spac, bo nie moge przestac myslec o tej makreli;-)
Kolorowych snow dziewczeta;-)
Dobranoc Ladina.
Buahaha chcesz to Ci wysle priorytetem makrele,u nas w oceanie tego na peczki ;-)
Za to karpia spotkasz tylko w Oceanarium jako okaz :rofl2::rofl2:

Od 3 dni i mówisz to tak całkiem spokojnie?:szok::szok::szok:
Wiesz,tak calkiem spokojnie to tego nie mowie...
Ale tez nie wariuje.
Moze z doswiadczenia wiem,ze dzieci maja swoje charaktery,pory czuwania i ze teraz 60% czasu przesypiaja.

Po prostu staram sie nie panikowac :tak:;-)
 
Dziewczyny macie szczescie ze wczoraj mialam makrelke bo gdybyscie dzisiaj o tym wspomnialy to bym sie nie potrafila oprzec pokusie :)

Women co do uzywanych ciuszkow to jestem jak najbardziej za, jesli sa one w dobrym stanie i jesli to naprawde jest okazja cenowa. Ten tani zestaw mi sie nie podoba za bardzo,a ten drugi znowu jest troche drogi :p

Co do zakupow to wczoraj kupilismy komplecik dla naszego maluszka, wlasciwie to pierwsza rzecz ktora mu kupilismy :) Skompletowalismy spodenki, bluzeczke z kamizelka i trampki w stylu "u babci na imieninach" :)

Z kupna wozka zostalismy zwolnieni, moi rodzice zaoferowali kupno jego, ja mam co najwyzej wybrac kolor lub cos podpowiedziec :) Ufam bardzo mojej mamie i wiem ze dobrze wybierze. Rodzine Przemka probuje troche nakierowac na to zeby moze jakies lozeczko kupili :D Byloby fair i po rowno :) A ze tata przemka zarabia wiecej od moich rodzicow to mogliby sie domyslic nawet nie?? :p
 
Z kupna wozka zostalismy zwolnieni, moi rodzice zaoferowali kupno jego, ja mam co najwyzej wybrac kolor lub cos podpowiedziec :) Ufam bardzo mojej mamie i wiem ze dobrze wybierze. Rodzine Przemka probuje troche nakierowac na to zeby moze jakies lozeczko kupili :D Byloby fair i po rowno :) A ze tata przemka zarabia wiecej od moich rodzicow to mogliby sie domyslic nawet nie?? :p
No pewnie,ze mogliby sie domyslic ;-);-)
U nas tescie i rodzice sa zwolnieni z kupna dla naszego maluszka.
Mama mi tylko posciel i kolderke przywiezie.

U nas w rodzinie straszny wysyp dzieci.
Moim rodzicom w jednym roku urodzi sie 2 wnukow i u tesciow tez dwojka wnukow.
Tak wiec sporo by bylo wydatkow.
A ze my juz mamy wszystko,a te drozsze rzeczy zostaly po Antku to nic nie bedziemy ciagli po dziadkach.

W dodatku moja kuzynka rodzi w pazdzierniku a dwie inne w lutym.

Kurcze ogolnie to w przeciagu pol roku bedzie 5 nowych dzieci :szok::-D
 
reklama
Kurcze to powiedzcie mamusie ile liczyć srednio za sztukę zeby nie przepłacic?
Witaj Ines długo cie nie było,stęskniłam sie....
Anineczka to sie nie stresuj,napewno wszystko gra
Kajuniu dobrej przespanej nocy
 
Do góry