reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

misiu słodziak z Wiktora :tak: i jaki czarnulek :-)

kathhe nam też mówili o przesądach ... no ALE :happy2:

dziewczyny mam pytanie: czy macie też problem ze swędzącą - rozciągającą się skórą na brzuchu :baffled: kurde moja skóra jest już tak naciągnięta, że mam małe czerwone krwinki (no i oczywiście mnóstwo granatowych rozstępów;-)) i strasznie swędzi :zawstydzona/y: na razie smaruję olivką w żelu ... ale chyba kupię sobie jakiś balsam nawilżający :sorry2:
 
reklama
kajunia mnie tez czesto swedzi skora na brzuszku, zwlaszcza jak sie napina brzuch, smaruje balsamami i pomaga:tak: rozstepow narazie ani sladu ale pokazac sie maja jeszcze czas:sorry2:
 
kajunia mnie tez czesto swedzi skora na brzuszku, zwlaszcza jak sie napina brzuch, smaruje balsamami i pomaga:tak: rozstepow narazie ani sladu ale pokazac sie maja jeszcze czas:sorry2:


kathhe ja na początku liczyłam rozstępy ... teraz już nie da się ich zliczyć :-D jest ich mnóstwo i dalej się rozmnażają :-D dostają kolorki jak maluchy skaczą i się wypinają :happy2: a jaki krem stosujesz :confused:
 
Kajuniu
tak mialam usg, no i znowu nie udalo sie zobaczyc, czy ten drugi to napewno chlopak:rofl2: Maluchy prawie identycznej wielkoscia z wyliczen wynika ze roznia sie tylko 50g, ale sa mniejsze od Twoich (ok 1200g). Mnie lekarka uspakajala, ze mam duze szanse urodzic naturalnie.
Co do skory to niestety normalne, moja skora tez juz zaczyna byc mocno napieta i niestety mam mnostwo popekanych naczynek. Najdziwniejsze jest to, ze mi nie pekaja na brzuchu tylko np. na dekolcie:wściekła/y: Mam takie czerwone kropki wszedzie, nie ludze sie ze to zniknie:-( Na szczescie rozstepow jeszcze nie mam, ale wszystko przede mna...

Larvunia
moja mala tez sie kudlata urodzila, co bylo dla mnie szokiem, bo sie jakos nastawilam , ze urodze lyse dziecko;-)

Kathhe
ja tam przesadna nie jestem, ale wozek zamierzamy kupic jak juz bedzie po porodzie. Wogole jakos duzo rzeczy nie kupilismy do tej pory.

Misia
jaki pucek ten Wiktorek:szok: Moja tez takie kudelki miala;-)
 
Kajuniu
tak mialam usg, no i znowu nie udalo sie zobaczyc, czy ten drugi to napewno chlopak:rofl2: Maluchy prawie identycznej wielkoscia z wyliczen wynika ze roznia sie tylko 50g, ale sa mniejsze od Twoich (ok 1200g). Mnie lekarka uspakajala, ze mam duze szanse urodzic naturalnie.
Co do skory to niestety normalne, moja skora tez juz zaczyna byc mocno napieta i niestety mam mnostwo popekanych naczynek. Najdziwniejsze jest to, ze mi nie pekaja na brzuchu tylko np. na dekolcie:wściekła/y: Mam takie czerwone kropki wszedzie, nie ludze sie ze to zniknie:-( Na szczescie rozstepow jeszcze nie mam, ale wszystko przede mna...

Ladina maluchy teraz najszybciej przybierają na wadze :tak: także Twoje to też będą byczki :rofl2: najważniejsze że dzieci są zdrowe :-) ja na dekoldzie narazie nic nie mam :no: a Twój brzuszek oglądałam w galerii i podziwiałam że nie masz rozstępów :sorry2: ja już mojego brzuszka chyba nie wkleję bo jest kolorowy :-D
no i jestem ciekawa ułożenia moich maluchów :happy2:
 
dziewczynki a ja zapobiegam rozstępom dietą, staram się uzupełniać kwasy omega 3 i 6 w diecie, podobno one pomagają zachować skórę w dobrym stanie więc czemu nie spróbować... ;-)

Objawy niedoboru kwasów tłuszczowych :
  • suchość i swędzenie skóry;
  • chropowata skóra na tyłach ramion;
  • miękkie, łamliwe paznokcie;
  • częste oddawanie moczu;
  • nadmierne pragnienie;
  • suche włosy, bez połysku;
  • skłonność do alergii.
 
Misia
ja niestety nie jestem wytrwala w takich przedsiewzieciach jak dieta:zawstydzona/y: Mam problemy z braniem witamin i piciem magnezu:zawstydzona/y:Taka jestem systematyczna:baffled:
Ciekawa jestem od czego mi te naczynka pekaja, pewnie jakis niedobor witaminy A lub E:baffled:
 
:-(Witam:-(.
Poczytalam co tam u was slychac :tak:.Ja dzis nie mialam zbyt przyjemnej nocy bo ok.1 obudzil mnie przejezdzajacy duzy samochod,ktory zatrzymal sie na przeciwko moich okien,myslalam,ze to dostawa do pralni ale tak wczesnie to sie raczej nie zdaza.Otwieram oczy a tu na niebiesko cos miga,leze mysle co to:wściekła/y:?Wygladam,a tu straz porzarna:szok::szok:,mysle co jest:eek:???Wygladam przez okno z drugiej strony domu,a tu jaki dum :szok::szok:,ogien bucha :szok::szok:,40metrow od nas. zaczelam sie bac,ruch na ulicy i halas.Domyslilam sie ,ze to pralnia i zaklad mechaniczny sie pala:szok:.Przyjechala policja i pukali po wszystkich na ulicy zeby okna pozamykac i przygotowac sie do ewentualnej ewakuacji,zgroza.:wściekła/y:.Gasili do 5 rano i nie dali rady,ale na szczescie ogien sie nie rozprzestrzenil,niestety po nieprzespanej nocy jestem padnieta,na szczescie w npracy nie przemeczalam sie za bardzo wiec chociaz tyle na plus ale dzis to bede bala sie zasnac bo to bylo podpalenie:-(.Dzis buzyli zgliszcza i policja sie do poludnia krecila,nie wspomne o tv i radiu:-D.Ale sie wyzalilam:tak:,nie wspomnialam tylko o moim przesmierdnietym praniu co pod daszkiem suszylam,masakra to mnie dobilo:-(.


Misia,Kajunia nie zazdroszcze tego cc :no:.

Women ladna sypialnia:-).



Zmykam do spania,mam nadzieje,ze dzis nic mnie nie obudzi:crazy:.
Dobrej nocy listopadowe mamy:tak:;-).
 
reklama
Ladina ale chyba warto zwrócić uwage na poszczególne produkty w których są te kwasy i je włączać od czasu do czasu do żarcia ? ;-) Po prostu jedz tłuste rybki, oleje dobrej jakości, orzechy itp... no chyba że nie lubisz :sorry2:

a gdzie jest reszta mamusiek?
 
Do góry