reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ide jeszcze kawkę wypiję bo padam na pyszczek,jednak do 2.30 siedziałam hehe i obudzili mnie o 9.00...........komuś zrobić przy okazji tez kawusie?
 
reklama
:confused:
A co sie dzieje?Bo wyczówam coś niepokojącego?Chociaż?:confused:

Lilka kilka dni po rozstaniu z moim ex ,udało mi sie otworzyć doner kebap blisko domu.


wow bravo!!!
to jestes kobieta intersu :-)
gratuluje


Anineczka popytam sie jak to z tym ubezpieczeniem wyglada :tak:
dziekuje ze mnie ''uczuliłyscie'',bede zwracac uwage na czym to polega :tak:
 
czesc dziewczyny
dzieki za slowa otuchy :******** i women dzieki ze wczoraj choc na chwilke bylas :sorry2:
dzis mi lepiej :happy:
rano widzialm sie z szefunciem, az sam goru przyjechal ;-) Sprawy papierkowe musielismy dokonczyc bo musza kogos zatrudnic na czas mojej nieobecnosci. Odemnie zalezalo kogo przyjmujemy :-) Heheeheh.. dziwnie sie czulam. Ale wybralam jednego przystojnego PANA :zawstydzona/y:, ktory wydawal sie najbardziej komunikatywny z calej 3ki kandydatow :tak: Nio pol roku bedzie mnie zastepowal.... to w sumie duzo i malo. No zobaczymy czy bedzie kumaty:laugh2:

Zaraz jade do malutkiej Nadii w odwiedzinki. Ma juz kruszynka 2 tyg i 4 dni ;-) Chcoaz ja ponosze na raczkach jak mojego jeszcze nie moge :laugh2:
Jaki gorac u nas sie robi.... a mialo byc chlodno i deszczowo niby :dry: Ide do wanny i cos lzejszego ubrac. Buziole kochane!
 
Lilka
a ja Ci poradze, zebys zadzwonila do ambasady do konsula, powiedziala jak Twoja sprawa wyglada i zapytaj co masz zrobic. Najlepiej zadzwon jeszcze dzis!
Bo wiesz co pojedziesz do Polski i znowu czegos nie zalatwisz, zapomnisz, albo porostu nie bedziesz wiedziala;-)
Ja tez mialam przejscia, bo tez sie w zaawansowanej ciazy tu sprowadzilam i naprawde ludzie z konsulatu mi pomogli, jakies brakujace papiery pozalatwiac. Teraz zalatwiam paszport przez konsulat, bo leciec do Polski nie bede mogla w najblizszym czasie.
Zadzwon, bedziesz spokojniejsza:tak: Dowiesz sie jak to z tym ubezpeczeniem i woogole.

Kajunia
hej, a co Ty tak lakonicznie;-)?

larvunia
milego dnia!
 
dziewczynki masakra u mnie ponad 30 stopni w cieniu ... chyba się topię...
a zaraz jade po meżusia i na 16 na usg...zapisałam się specjalnie do innego lekarza niż moja sprawdzimy czy potwierdzą że to facet:-)
 
reklama
misiu dzięki za ten link :-)
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1

dorwałam swój wypis ze szpitala

2007-08-12 USG: czyli mój 28tc

Dwa płody w położeniu podłużnym główkowym.

Bl. I. Bl. II.

FHR (+ -) 140/min. 140 /min.
BPD 80 80
AC 262 259
FL 54 50

Łożysko na ścienie przedniej III st. G.
Ilość wód płodowych w obu workach owodniowych w normie.
 
Do góry