reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

Ide jeszcze kawkę wypiję bo padam na pyszczek,jednak do 2.30 siedziałam hehe i obudzili mnie o 9.00...........komuś zrobić przy okazji tez kawusie?
 
reklama
:confused:
A co sie dzieje?Bo wyczówam coś niepokojącego?Chociaż?:confused:

Lilka kilka dni po rozstaniu z moim ex ,udało mi sie otworzyć doner kebap blisko domu.


wow bravo!!!
to jestes kobieta intersu :-)
gratuluje


Anineczka popytam sie jak to z tym ubezpieczeniem wyglada :tak:
dziekuje ze mnie ''uczuliłyscie'',bede zwracac uwage na czym to polega :tak:
 
czesc dziewczyny
dzieki za slowa otuchy :******** i women dzieki ze wczoraj choc na chwilke bylas :sorry2:
dzis mi lepiej :happy:
rano widzialm sie z szefunciem, az sam goru przyjechal ;-) Sprawy papierkowe musielismy dokonczyc bo musza kogos zatrudnic na czas mojej nieobecnosci. Odemnie zalezalo kogo przyjmujemy :-) Heheeheh.. dziwnie sie czulam. Ale wybralam jednego przystojnego PANA :zawstydzona/y:, ktory wydawal sie najbardziej komunikatywny z calej 3ki kandydatow :tak: Nio pol roku bedzie mnie zastepowal.... to w sumie duzo i malo. No zobaczymy czy bedzie kumaty:laugh2:

Zaraz jade do malutkiej Nadii w odwiedzinki. Ma juz kruszynka 2 tyg i 4 dni ;-) Chcoaz ja ponosze na raczkach jak mojego jeszcze nie moge :laugh2:
Jaki gorac u nas sie robi.... a mialo byc chlodno i deszczowo niby :dry: Ide do wanny i cos lzejszego ubrac. Buziole kochane!
 
Lilka
a ja Ci poradze, zebys zadzwonila do ambasady do konsula, powiedziala jak Twoja sprawa wyglada i zapytaj co masz zrobic. Najlepiej zadzwon jeszcze dzis!
Bo wiesz co pojedziesz do Polski i znowu czegos nie zalatwisz, zapomnisz, albo porostu nie bedziesz wiedziala;-)
Ja tez mialam przejscia, bo tez sie w zaawansowanej ciazy tu sprowadzilam i naprawde ludzie z konsulatu mi pomogli, jakies brakujace papiery pozalatwiac. Teraz zalatwiam paszport przez konsulat, bo leciec do Polski nie bede mogla w najblizszym czasie.
Zadzwon, bedziesz spokojniejsza:tak: Dowiesz sie jak to z tym ubezpeczeniem i woogole.

Kajunia
hej, a co Ty tak lakonicznie;-)?

larvunia
milego dnia!
 
dziewczynki masakra u mnie ponad 30 stopni w cieniu ... chyba się topię...
a zaraz jade po meżusia i na 16 na usg...zapisałam się specjalnie do innego lekarza niż moja sprawdzimy czy potwierdzą że to facet:-)
 
reklama
misiu dzięki za ten link :-)
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1

dorwałam swój wypis ze szpitala

2007-08-12 USG: czyli mój 28tc

Dwa płody w położeniu podłużnym główkowym.

Bl. I. Bl. II.

FHR (+ -) 140/min. 140 /min.
BPD 80 80
AC 262 259
FL 54 50

Łożysko na ścienie przedniej III st. G.
Ilość wód płodowych w obu workach owodniowych w normie.
 
Do góry