reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

co do charakterków meżusiów to my to 2 totalnie rózne charakterki:-) mnie wszędzie pełno:-) biegam, gadam jakby mi ktoś za to płacił:-) hehe oj charakterek mam niezły :-) a mój mężuś spokojny raczej jest;-) i tak jak Jagoda nie wyobrazam sobie mieć faceta takiego jak ja o rany ale noze by leciały:-);-)
 
reklama
czesc dziweczyny
ja sie juz zmeczylam od rana
posprzatalam prawie cal domek jeszcze korytarz i biuro i bedzie koniec
zmienilam posciel i nastawilam pranie
a teraz moge z czystym sumieniem sobie pocztac :-):-)
 
mirka
u mnie tez juz pranie sie pierze, posciel tez musze wymienic, ale nienawidze tego robic:no: poczekam na meza:-p

Women
i jak Ci prosperuje ten biznes?? Duzo masz klijentow?
 
no ja też jak wejde w allegro to koniec:-) a w ulubionych to juz chyba ze 100 stron mam:-) hehe

ale w 2 weekend września jadę do krakowa do smyka na zakupy, biorę rodziców i meża:-) bedą nosić:-) hehe
bo niesttey u nas w Nowym sączu to aż jeden wiekszy sklep jest dzieciecy:-) bo tak to takie małe same gdzie trzeba pytać sprzedawcę o wszystko:-)
 
reklama
Witaj Anineczko! Cieszę sie ze udało ci sie wymóc usg na lekarzu:tak::-D
No wlasnie nie udalo :sorry2::sorry2:
Moj maz mnie zapisal na prywatne usg i dzis przyszlo zaproszenie na to usg.
Na lekarzu ze szpitala nie zrobilo zadnego wrazenia moj smutek,zaniepokojenie,zlosc.
Byly prosby,grozby ale nic nie podzialalo.
Dlatego rozbilam skarbonke i maz mnie zapisal na sobote na 10:00 do "prywaciarza":dry:
A jeszcze niedawno pisalam,ze w Irlandii nie ma prywaciarzy...wystarczylo w google wpisac "scan"
Faktem jest,ze tych prywaciarzy jest az 4 w calej Irlandii:baffled:
 
Do góry