reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Jeszcze troche i bedziemy miały 500 stronę na forum,niezle prawda.
Ja zaraz do wanny zmykam i do pracy.Ale jeszcze moze na allegro szybko wejde hehe
 
helo
taki sen mi sie snił ze z szoka jeszcze wychodze :szok: dosłownie horor.....

Lilka
mi sie wydaje, ze nie ma sensu zebys sobie wykupowala to ubezpieczenie, skoro teraz zalatwisz sobie legalny pobyt i bedziesz miala ubezpieczennie w Norwegii. Zreszta zobaczysz oferty firm ubezpieczeniowych to Ci sie samej odechce;-)
Zwykle jest tak, ze placi sie po pierwsze jakies kosmiczne sumy a po drugie jak idziesz do lekarza to i tak placisz z wlasnej kieszeni a pozniej po powrocie do Polski musisz sie uzerac, zeby Ci ta kase zwrocili:baffled:

Ladina,Anineczka dziekuje
teraz to mam mątlik w głowie :confused:
bo jak tu przyjechałam to inne babki mnie opierniczały ze jak mogłam przyjechac bez wykupionego ubezpieczenia :zawstydzona/y::no:
normalnie nie wiem co robic...

Czy Norwegia jest w UE ? .

Norwegia nie jest krajem UE ,ale przyjeła prawa Unii

Women
i jak Ci prosperuje ten biznes?? Duzo masz klijentow?

jaki biznes bo ja nic nie wiem :no:
cos o kebabach mi sie obiło kiedys....pisac pisac!! :-)


helo Kajuniu :-)
 
Lilka najlepiej bedzie jak sobie porownasz oferty ubezpieczalni.Moze przez neta sie da?
A moze ja pisze nie prawde,bo moze sie duzo zmienilo.Wiesz ja mialam takie ubezpieczenie 3 lata temu,moze a noz cos wprowadzili innego?Lepszego?
Witaj Kajuniu :-)
 
reklama
Do góry