reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej Kobietki

Pati kochanie moje,co z Samuelkiem jak jego zdrówko,ucałuj go od cioci w nosek.Biedaczek musial od kogos złapac w przedszkolu:baffled:,duzo mu czytaj On to lubi hihih.Zdaj relacje co z jego gorączką dzisiaj.Buzka dla Ciebie i Samiego.

Sabinka mogły byśmy podać sobie rece,ja tez nie znam ograniczenia jesli mam przed soba arbuza,jeszcze jak jest słodziutki i twardy to juz wiem ze bede pękac,a z moim Robciem to jest walka hihih jak postawie tylko połówke na stole(Bo zaznaczam ze nie bawie sie w krojenie arbuza,jem go odrazu duża łychą hihi):-D

Larvuniu ciesze sie ze jestes zadowolona,kobieta jak o siebie zadba to zaraz inaczej funkcjonuje prawda,czuje sie pewniej i napewno ma to dobry wpływ na dzidzie.Ja tez musze sie zameldować do fryzjera i kosmetyczki.:-)

Sylwia 27 Witamy Cie na forum,rozgość sie i pisz,opowiadaj pytaj.Mamy nadzieje ze bedzie Tobie tutaj tak dobrze jak nam wszytskim.

Misia najlepszym bynajmniej moim sposobem na nerwy stres jest wyjscie z moim Robciem gdzies sie odstresowac(bilard,kino,kolacja)Dodatkowo zmusza mnie to do pomalowania i ładnie ubrać sie trzeba wiec odrazu czuje sie lepiej,a jesli nie masz ochoty nigdzie wychodzic,to włącz jakis dobry film ,zrób popkorn i ciepłą herbatke właż pod koc i sie przytulcie i tez bedzie miło.Ja zapominam ze cos jest nie tak.:tak:;-)
 
reklama
Ja uciekam do wanny Kąpu Kąpu bo musze jechac na miasto po prezent dla siostry i przy okazji moze jakis fajny dresik sobie kupie bo juz naprawde nie mam w czym chodzic,zwracając uwage ze przed ciążą nosiłam rozm.34 wiec naprawde w 6 miesiacu ciezko sie w to wcisnąć hihihh
 
dziękuje za pozytywne fluidki dla Samcia
dzisiaj trochę powyzej 37st,mam nadzieje ze wyzej nie będzie:-(

witam serdecznie nowe Foremki:-);-)


 
Witam wszystkie mamy;-)!Ciesze sie,ze zostalam tak milo powitana:-).Napewno bede czestym gosciem na tym forum:happy2:.Mieszkamy z mezem i 7 letnia coreczka Weronika w Irlandii pn.jestem tu od roku.Corka chodzi tu do szkoly,maz na szczescie ma prace,ja tylko dorywcza,z reszta w moim stanie i tak juz dlugo nie popracuje.Smutno mi czasem bo maz caly dzien w pracy,a ja od poludnia sama w domu:-(.Zeby chociaz pogoda byla odpowiednia na spacer,to bym na spacer do parku poszla bo mamy w Belfascie duzo parkow,wiec jest gdzie isc,ale ta pogoda to dobija i odbiera ochote na cokolwiek.Dobrze,ze ciaza przebiega prawidlowo i za bardzo mi nie dokucza.W zeszlym tygodniu zaczelam czuc ruchy malenstwa,sa bardzo delikatne ale wiem,ze juz np.nie spi tylko sie bawi:-D.W zeszlym tygodniu bylam na usg,lekarka spradzala wszystko po kolei:glowke ,kregoslup,raczki,nozki,przewod pokarmowy,wszedzie zagladnela,na 100% nie wiem ale chyba bedzie chlopiec,gdyby sie to potwierdzilo to mielibysmy parke:-).Ale najwazniejsze,ze jest silne i zdrowe:-D,i coraz bardziej baraszkuje w moim brzuchu.Pozdrawiam was bardzo serdecznie:rofl2:.
 
Bardzo Ci zazdrszczę tych ruchów Dziecka, tych odczuć jego baraszkowania. Jestem w 20 tygodniu i nic nie czuję buuuu martwie się. Za 19 dni mam usg 3D, mam nadzieje że wszytko jest wporządku.

pozdrawiam ;)
 
cześć mamuśki :-) witam wszytski:-) i stare i nowe;-) Sylwia witaj wśród nas:-)
mój maluch własnie w tym momencie daje takiego czadu ze czasami krzycze ałajć:-)

Giyoshi na pewno wszystko jest ok moja kumpela pierwsze ruchy poczuła w 24 tyg...i to były bardzo delikatne ale potem jak sie jej mała rozkręciła :-) TO JEJKU:-) u Ciebie na pewno bedzie tak samo:-)
uciekam bo mam kuzyna:-) i trza sie poopiekowac:-) skoro przyjechał na wakacje:-)
 
witam kochane
moj maluszek dzis wariuje... i wspolczuje, ze nie wszystkie czujecie ruchy. heh nie tylko czuje ale i tez widze :tak: Jak leze na "plasko" na plecach (rzadko bo nie moge wylezec w takiej pozycji dlugo) to czasami widze jak mi brzusio skacze :-D Bardzo dziwne i cudowne uczucie. Tez mialam kolezanke, ktora dopiero w 22 tygodniu poczula pierwsze "smyrania"....
Jejku jak ja nie moge sie doczekac USG!!! to juz w czwartek :tak:
 
reklama
Do góry