reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Sabina wow 5 kg arbuza :szok: hehe, ale masz spust! ;-) Nie wiem czy u mnie to przewodnienie, bo ja malo piję. Wręcz za mało. No ale zobaczymy co na to moja ginka w poniedziałek.

O 16:30 mam badanie usg 3d a zaraz po lecę do mojej ginki.

Larvuniu no pewnie że nie tu ;-) nie czas i miejsce. Tu ma być miło i przyjemnie :tak:
 
reklama
uciekam mamuśie piszcie coś żebym mogła rano poczytać:-) mam kuzyna pod opieka, muszę rozłożyć łóżko zrobć kolacje itp:-) przyuczam się hehe

kolorowych senkuff wam życze buziaki:-)
 
misia_q...ciesze się ze badanka ok
a jesli chodzi o hemoglobinę to ja tez ostatnio zaniżona miałam ale lekarz mówi ze powodu do niepokoju nie ma:-)
w przyszłym tygodniu, czeka mnie badanko z piciem niesmacznej glukozy:happy2:
okropieństwo:baffled:

Samuelek mi sie rozchorował na dobre,właśnie przed chwilą wzywałam lekarza bo 40st gorączki miał i nie podziałały leki
ale nadal martwy punkt bo nie wiadomo co to:confused::confused::confused:
teraz po okładach zimnych i podaniu czopka temperaturka spada
oby tak juz zostało
bo mnie z nerwów brzuch rozbolał i zaraz mi sie ryczeć chce :-(

uciekam do synka
troszkę muszę mu poczytac to spokojnie zasnie

Dobranoc mamunie;-)
 
Witam wszystkie listopadowe mamy,niedawno odkrylam to forum i bardzo chcialabym sie do was przylaczyc bo mi troszke smutno,a to z tego powodu,ze mieszkamy z mezem za granica i nie bardzo mam z kim porozmawiac na temat mojej ciazy,acha tez mam termin na listopad a dokladnie na 23.Pozdrawiam was bardzo serdecznie mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swego grona,pa,pa:-)
 
Hej
Giyoshi
no faktycznie duszek:-D ja tam nic nie widze na tym zdjecieu;-):-D
ale napewno jest piekny:tak:

Sylwia
witaj! pisz duzo i sie nie smuc;-) Ja tez mieszkam za granica i chociaz na poczatku bylo mi bardzo ciezko i co 2 dni chcialam wrycac do Polski ;-) to teraz powli sie przyzwyczajam:tak:

Pati
nie stresuj sie!!!
duzo pozytywnych fluidkow dla Ciebie i Samuelka, zeby maly szybko wyzdrowial...

Sabina
dobre z tym arbuzem:-D Ja tez ostatnio bije rekordy, zjadalm 2 melony pod rzad ,myslalam , ze pekne, ale nie umialam sobie odmowic;-):zawstydzona/y:

Misia
ja jak bylam w ciazy z Viki to tez sobie haftowalam , jakies tam sloneczniki-krzyzykami, no i nie wyrobilam sie do porodu;-) Gdzies to sobie w szufladzie lezy, ale juz chyba nie doczeka sie finalu;-)

Larvuniu
zazdroszcze fryyzjera:zawstydzona/y:, bo ja ostatnio bylam w lutym:szok: musze sie tez w koncu wybrac, bo wygladam nie ciekawie:baffled:
 
reklama
Do góry