reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Ines z kad ty tyle kobieto wiesz?? :happy2: hmm... nie mam ochoty na nic slodkiego, ale zszamam ciacho.... by sprawdzic czy zadziala.
I wlasnie giyoshi mnie wyprzedzila... za ile i gdzie?? :happy2:
Anitt Twoj facet sie Toba nie interesuje...a co ja mam powiedziec...---> ZERO sexu od lutego, bo on sie boi ze zaszkodzi dzidzi.... Sadze ze chodzi tu o cos innego..... bo nasluchal sie od ginekologa, ze mozemy sie sexic i to w niczym nie szkodzi. Nie jaram go chyba z brzuchem... nie wiem. Ale swiadomy jest, ze sex w niczym nie przeszkadza. Cierpie bo mam chcice od dawna :zawstydzona/y::sick:
 
Kobieta ciężarna powinna leżec na lewym boku. Gdzieś czytałam dlaczego ale zapomniałam ;) Czy tylko ja stałam się taka niezdarna, zapominalska :(
 
Z grubsza rzecz biorąc kobieta ciężarna powinna kłaść się głównie na lewym boku ponieważ wtedy jest lepsze dokrwienie macicy, łożyska i co za tym idzie - naszego dzidziusia. Dodatkowo ta pozycja pozwala odciążyć kręgosłup bo duży brzuszek nie uciska żyły głównej co sprawia, że oddychanie jest łatwiejsze no i powinno to pomóc na bóle w plecach :-)Aha kobieta ciężarna nie powinna leżeć płasko na plecach. Jeśli już leżycie na plecach to zegnijcie nóżki albo połóżcie je znacznie wyżej :-) Tu te z chodzi o krążeni :tak:Oczywiście leżenie na prawym boku dzidzi nie zaszkodzi ;-) ale na lewym jest lepiej. No i już w zaawansowanej ciąży nie powinno się leżeć na brzuszku ale to raczej jest i tak niewygodne ;-):no::-D
Co do aparaciku to jest to Angel Sound, ja kupiłam go na allegro za 129 zł ale teraz widzę że niestety nie ma go :-( to jest taki malutki przyrządzik z dopplerem. Tak to wygląda, ale nigdzie na polskiej stronie nie mogę znaleźć :-( Fetal Doppler-Angel Sound JPD-100S Seller, Supplier, Exporter, Manufacturer, Factory
 
Larvunia mysle ze on na serio sie boi, niektorzy tak maja i im nie przemowisz.
Co ja mam powiedziec jesli czuje ze ja mojego faceta interesuje tylko w lozku?? :(
 
Cześć mamusie:-)
Kajunia no własnie co powiedział gin:huh:? Napewno wszystko jest ok..

Larvunia widocznie mąż faktycznie sie boi:-( a dzidzi pewnie nei czułaś bo sie popakusiałaś i podenerwowałaś i pewnie dlatego...sama wiem bo tak samo miałam..
a Ines ma racje leżenie na lewym boczku od razu uaktywnia skrzata...zi Tobie też napewno to pomoże...zobaczysz:-)

Miłęgo dzionka:-) chociaż u mnie zimno, ciągle pada i nic się nie chce człwoiekowi:-(
 
witam

Ines, sabinko nie dzwoniłam bo wczoraj szybko odpłynęłam :rofl2:
dzisiaj mam dobry humor, bo wraca po 2 tygodniach mężuś :tak:
a dodatkowo czekam na prezent :happy2::happy2::happy2:

buziaki
 
reklama
Kajunia no to pięknie:-) prezenciki kto ich nie lubi....:-) a do tego od ukochanego mężusia to już wogóle tym bardziej:-)
super że dziś jesteś szczęśliwa:-)
Tylko wypoczywaj dużo...;-)
 
Do góry