reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

MamaFilipa to jest kresa biała (linea alba), taka przerwa w mięśniu prostym brzucha, która napinając się robi się wyraźna i brązowa pod wpływem hormonów ciążowych i wtedy się nazywa kresa ciemna (linea negra), niektóre kobitki mają niektóre nie. U mnie np pojawiła się w pierwszej ciąży juz w 4 miesiącu, a teraz w ogóle jej nie widać mimo że to już 6 miesiąc. Miałam ją po porodzie jeszcze 4 miesiące.

Hej Fuczak pochwal się po USG :tak:

Lilka jak ja za tobą tesknie ;-) fajnie masz z tymi ciuchami, ja też się ostatnio obkupiłam, ale i tak to drogo mimo, że promocje są :crazy: nie daj się Pakistańczykowi :-p i buziaczki w brzusio :-)
 
reklama
Ja również bardzo dziękuje za informację o głaskaniu brzuszka ( w moim przypadku brzuchola ;)) Oboje z mężem uwielbiamy głaskać brzuszek.
 
czesc dziewczyny
wczoraj sie poryczalam, dzis juz jakos lepiej. Tylko, ze od czoraj nie czuje ruchow maluszka. Dlaczego?? Przeciez czulam go juz codziennie i coraz mocniej. Kiedys pisalyscie, ze macie przerwy w ruszan iu sie malucha... ale teraz?? Caly dzien dzis ciszy..... w sumie to od wczoraj wieczorka. Martwic sie zaczynam :sick:

co do mezulka to latwo sie doradza, zeby go pogonic do pomocy. Codziennie chodzi do pracy od 12.00 do 22.00 spi do 11.00 a jak ma wolne to mowi ze chce odpoczac. Nie mowie, ze mi nie pomaga, bo bym zgrzeszyla. Pomaga i to czesto w sprzataniu, gotowanie zostawia mi. Ale wczoraj mialam tak napiety dzien i jeszcze ten balagan w domu... wymieklam i byl ryk, placz i wogole , ze wszystko przeciwku mnie i na mojej glowie. Ehhh.... Kumulacja byla konkretna.
 
jeszcze dodam, ze juz o 9 mialam rano tel od mezulka z pytaniem "Jak sie dzis kochanie czujesz? BARDZO CIE KOCHAM"..... normalnie szok prawda?? :D


(dzidzia....Marcelku no daj znac, kopnij mnie, kopnij!!) :(
 
Larvunia, zjedz cos słodkiego, połóż sie na lewym boczku odpręż i "posłuchaj" dzidzi, powinien sie uaktywnić jakies 10-30 minut od jedzenia :-) Powodzenia Ja w 21 tc tez czasem calymi dniami kopniaków nie czułam. Dzidzius ma jeszcze sporo miejsca :tak:Ja mialam taki aparacik do słuchania tetna płodu i wiedzialam ze jest wszystko oki jak sobie posłuchalam,..bez tego aparatu byłabym chyba czesta bywalczynia izby przyjec w szpitalu połozniczym bo jestem panikara i juz bym jechala na kontrole czy jest ok :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2: :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)
 
Ja również czasami wybucham. Są takie dni że jest mi zwyczajnie bardzo źle.

Dzidzi mnie też kopnij :) czekam !!
 
reklama
Larvunia nie pekaj nam tutaj :)
Ja tez mam humorki i to oooookropne a to dlatego ze uwazam ze moj facet sie mna nie interesuje. W ogole w sumie sama tez mam dola i wszystko mnie wkur....!!!!
 
Do góry