reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

WITAM nowe mamcie ;-)

Dziewczyny... nie pisalam o tym wczesniej bo jakos probowalam nie myslec o tym. Gdy bylam na moim pierwszym USG (04 maja) to pokazal sie kolo malenstwa jakis "pecherzyk". Nie wiem jak to fachowo ginekolog nazwal..., wiem,ze mialo to zniknac a ja to nadal mam :baffled: Mam sie martwic??
Ginekolog mowi, ze to normalne i zaniknie, ale ja zaczynam sie martwic. I nie wiem dlaczego dopiero teraz sioe zaczynam martwic?!!:-(
Nastepne USG w czerwcu... chyba umre do tego czasu.
Wogole zrobilam sie jakas wrazliwasza... wszystkim zaczynam sie martwic :baffled:
 
reklama
Dziewczyny przede mna sloik kapusty kiszonej i torba wafelkow truskawkowych, no oszaleje. i wszystko takie pyszne :)
"nie nie, ja nie mam zadnych zachcianek ani dolegliwosci" <-- to ja jeszcze 2 tygodnie temu :)
Dzieciaczki nasze rosnijcie zdrowo i nie pozwolcie mamciom sie martwic czymkolwiek :)
 
Anitt ja na początku też zero zachcianek. Od jakiś 2 tyg. wiecznie coś mi się chce. Boję się, że sklepik obok za niedługo będą zamykać jak mnie zobaczą, bo ciągle narzekam, że czegoś nie ma na co mi akurat w tym momencie przyszła ochota:-D
 
ja swedzi skora na brzuchu i piersiach to koniecznie sie smarowac!!! ja z ignacem od 3 miesiac smarowalam sie mustela i nie wyszlo mi nawet pol rozstepu
teraz tez uskuteczniam

co do lata to i tak mamy dobrze kochane mamusie bo w najwieksze upal bedziemy w najprzyjemniejszym okresie ciazy: nudnosci i dolegliwosci pierwszego trymestru minely a brzuchy jeszcze male wiec nogi nie puchna ani nic z tych rzeczy
potem to juz tylko bedzie niecierpliwosc zeby w koncu pozbyc sie tego bebenka przed soba ;-) takze nosy do gory przed nami najprzyjemniejsze miesiace ciazy
:-)

ja dzisiaj na kontroli, wsio ok jutro ide badac krew i sie dalej zobaczy :laugh2:

co do zachcianek to ja poki co schudlam 5kg :)
 
Kajuniu kurcze,a moze ty pazdziernikoweczka jestes :dry:
Najlepiej by bylo gdyby lekarz po Usg ocenil wiek dzieci;-)

anineczka do gina idę za 2 tygodnie więc umówię się na USG :tak: hmmm październik :confused::eek::baffled: możesz spojrzeć na mój wykres od początku :confused::baffled::-p

:eek: ale mnie swedza cycuchy.. :zawstydzona/y:;-) czy to normalne?

larvunia swędzenie cycuchów normalka - ja również się smaruję, ale trochę tańszym kremem niż mustela :-p;-)co do USG porozmawiaj z ginem ... może przesunie wizytę :eek:
co do zachcianek to ja poki co schudlam 5kg :)

ja zachcianek nie mam :no: a póki co 7kg na plusie :-D jem wszystko co mam pod ręką :-D:cool2:;-)
 
Kajuniu moze ty wczesniej zaszłas:-) dowiesz sie napewno na usg:-)

Co do swedzenia piersi to tez mnie to nie omineło:-)

A teraz prubuje wypluc płuca:-(
 
Larvuniu to o czym piszesz to najprawdopodobniej torbiel poowulacyjna... tez mialam - nie wiem czy juz zniknela, czy nie...
Torbielka poowulacyjna - jak mowi moja pani ginekolog - sama sie wchlonie (w moim przypadku duphaston tez mial jej pomoc sie wchlonac), jest to slad po owulacji, z tego jajnika uwolnila sie komorka jajowa, ktora zostala zaplodniona... takze to zupelnie normalne. Ja tez sie przestraszylam, jak na pierwszym USG obok pecherzyka ciazowego zobaczylam czarna plame, i uslyszalam o zrobila sie torbielka - myslalam,ze bez operacji, zabiegu sie nie obejdzie, ale ginekolog sie usmiechnela i powiedziala, ze tak to juz jest i samo sie wszystko zagoi i wchlonie... mam nadzieje:-)

Anitt tez czekam poki co na jakies zachciewajki, wszyscy sie pytaja mezusia czy mam takie wlasnie zachciewajki... a mezus na to, ze nie ze nawet apetytu mi brak, bo ciagle mdlosci...:baffled:

A co do kremow, to kupilam sobie ZIAJKE, niby od 4 m-ca, wcieram w brzusio... i w rosmannie kupilam jakas oliwke z ich serii dla kobiet w ciazy... tez ponoc na rozstepy, nie wiem jak z efektami, bo cena byla przystepna, jedno i drugie po ok. 13-15zl... Uzywala ktoras z Was to?

Kajunia, moze faktycznie bedziesz pierwsz mamcia z nas listopadoweczek:-D
 
Kajuniu moze ty wczesniej zaszłas:-) dowiesz sie napewno na usg:-)

Kajunia, moze faktycznie bedziesz pierwsz mamcia z nas listopadoweczek:-D


wczoraj wszystko przemyślałam i skrupulatnie analizowałam swój ostatni wykres :-p no i wychodzi, że i tak jestem listopadóweczka :-D
w lutym byłam 2 razy na USG i były 3 piękne pęcherzyki, czyli doszło do owulacji skąd jest ciąża :-) także listopad 2007 :tak::-D:tak:
 
reklama
Dzien dobry wszystkim:-D
Kajunia ja tez pozwolilam sobie zajrzec na twoj wykresik... i chyba masz racje, poczecie bylo w lutym:-) ...tymbardziej, ze mialas monitorowany przez USG cykl... takze jakby nie bylo to luty:tak: ...ale u nas poczecie bylo 17 lutego i termin mam k. 09-10 listopada... to jesli u Was tydzien wczesniej, to masz szanse na pazdziernik:-D

Buziaki, pa, pa
 
Do góry