reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam dziewczyny

ja od Misi z lutowek:)

Nie wiem, czy macie od niej jakies wiesci, wiec Wam daje cieplutkie info:)

" Juz wszystko w porzadku, wszystko wrocilo do normy i dzisiaj wracam do domu. Usg jamy brzusznej wykazalo, ze jestem zdrowa"

:-):-):-D

Dziewczyny, serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.:)




 
reklama
" Juz wszystko w porzadku, wszystko wrocilo do normy i dzisiaj wracam do domu. Usg jamy brzusznej wykazalo, ze jestem zdrowa"

:-):-):-D

Dziewczyny, serdecznie Was wszystkie pozdrawiam.:)


misiu wracaj do Nas szybciutko :-) tęsknimy :-)
SUPER że wszystko już jest dobrze :tak:

Aska K dziękujemy za info :tak::-):tak:

ja też ostatnio stram się więcej chodzić :tak: na początku ciąży nie za bardzo mi się chciało wychodzić, ale teraz przyjaciółka (ma termin na sierpnia) wyciąga mnie z domciu :tak: no i z mężusiem zawsz chodzimy na spacerki - o ile jest w domciu :-) wraca w czwartek :tak:
 
Misiu wracaj do nas, czekamy i cieszymy sie ze z Toba i maluszkiem wszystko w porzadeczku:-)

Kajunia usmialam sie z "roztrojenia" Twojego:-D ...no ale fakt - jestes jedna, a bedzie Was troje:-D ...a co do terminu to pewnie tak, ostatnie tygodnie ciazy sa dla maluszka glownie po to rosl i rosl... a w przypadku blizniakow miejsce i tak sie konczy... i wieksze maluchy fizycznie byc nie moga...:laugh2: ...w sumie to chyba fajnie, bedziesz szybicej tulic swoje skarbki...
 
Dziewczyny...

czy u Was tez zdarzaja sie takie dziwne bole - pobolewanie brzucha? Mam uczucie jakby cos mnie ciagnleo w samym dole brzucha i czasem takie klucie... wlasciwie to od wczoraj i takie cuda zdarzyly mi sie kilka razy po kilka minutek, ale wiecie jak to jest... boje sie, czy aby nic zlego to nie znaczy...

och, panikara ze mnie...:baffled:
 
Dziewczyny...

czy u Was tez zdarzaja sie takie dziwne bole - pobolewanie brzucha? Mam uczucie jakby cos mnie ciagnleo w samym dole brzucha i czasem takie klucie... wlasciwie to od wczoraj i takie cuda zdarzyly mi sie kilka razy po kilka minutek, ale wiecie jak to jest... boje sie, czy aby nic zlego to nie znaczy...

och, panikara ze mnie...:baffled:

anulka ja miałam ostatnio takie bóle :zawstydzona/y: poszłam do gina i zapisał mi scopolan :-) są właśnie na bóle brzucha :tak: przeszło ... gin powiedział, że macica coraz bardziej się rozciąga a nie sposób żeby kobieta tego nie czuła :tak:
także wszystko jest dobrze :-) a jeżeli za bardzo Cię to niepokoi to idź do gina :tak: pamiętaj, że żadnego bólu nie można lekceważyć :no:

misiu pisz jak najwięcej :tak: aha i chyba będzie potrzebna aktualizacja listy mamuś listopadowych, bo jest Nas coraz więcej :tak::-):tak:
 
reklama
Witaj Ladina.
Gratuluje dzieciatek :-)
Hej dziewczyny mam nadzieje,ze jak urodzicie wczesniej Wasze blizniaki to nie uciekniecie na inne dzialy typu: wrzesien lub pazdziernik :confused::confused::laugh2:
Bo wtedy zaledwie garstka nas zostanie no i bedziemy tesknic za Wami :tak:
 
Do góry