reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

hehe dasz rade:-) u mnie normalnie jestem w szoku tak pięknie rosną:-) nawet mama jak przyjeżdza to się dziwi:-) ja dziś nic nie robie:-) nie mam siły i przyznam się że jeszcze w piżamce jestem:-);-) a co tam:-) hehe
 
reklama
Dołączam się, kawka jest, śniadanko zjedzone, i też jestem w piżamie jeszcze (przecież nikt mnie nie goni, mąż w pracy, dziecko jedno i to w brzuchu - siostra wyjechała :tak:)
 
czesc kochane
ale mialam noc :-D spalam jak niemowle, wlasnie co wstalam, nic mnie nie boli, nawet biodra gdzie od 2-3 miesiecy to byl standard! Normalnie dziewczyny szok! :-) Nawet mniej na siusiu w nocy chyba wstawalam, nie pamietam ;-)
Ide kawke zalac ..... i sniadanko zszamac :-D
milego kochane dnia!
 
co do kwiatkow to juz kiedys gadalam do nich, ze maja sie na mnie nei zloscic jak bede podlewac je niesystematycznie.... no wlasnie podlewam kiedy mi sie przypomni... raz na tydzien, raz na dwa, czasami co 3 dni.... i zyja :-D KAZDY
 
Joli dokładnie tak samo mysle:-) jedno dziecko w brzuszku to przecież nie musze nic robić:-) jeszcze przynajmniej przez ok. 2 miesiące:-)

Larvunia hehehe niezła jesteś z tymi kwiatkami:-) hehe a co do nocy no to chyab wyspana w końcu jesteś:-) to możę tak samo jak z kwiatkami rozmawiałaś z Marcelkiem:-) hehe zeby dał mamusi się wyspać:-)
 
czesc dziewczyny
ja przez polnocy niespalam , bo co sie w koncu ulozylam zeby mi bylo wygodnie to maluszkowi sie to nie podobalo i zaczynal sie rozpychac
ale w koncu i tak zasnelam ;-)
niestety od rana nic mi sie niechce :no:

tak sie zastanawiam nad zakupami dla malucha
czy kupowac kolderke , mam 2 spiworki dla niego i moze poczekac z tym zakupem jak sie urodzi i wtedy zobaczyc czy mi potrzebna jest
co o tym sadzicie ??????????
 
Witajcie:-)
Woda na kawusię postawiona...

Dziewczynki umieram dzisiaj, całą noc nie spałam...rwa kulszowa weszła mi teraz w drugą nogę...oprócz tego boli cały kręgosłup i na dodatek stopy:sorry: Ostatnio gin powiedziała mi ze dziecko ułożone jest po prawej stronie ale nie zdawałam sobie sprawy ze to bedzie tak boleć...Ostatnio taki ból miałam przez miesiac ale z drugiej strony, ciekawe jak długo teraz to potrwa. Powiedzcie mi chodzicie na basen? Bo zastanawiam sie czy to bezpieczne jezeli w ciązy nie byłam ani razu i teraz bym poszła...
 
reklama
witam

Kajuniu bidulko jak po nocy?? mam nadzieje że nie było tak źle jak sie zapowiadało:-( ;-(


sabinko już 7 dzień z rzędu nie śpię ... tzn. śpię po 45min. po czym wstaję na siusiu i do smarowania uczulenia :-( dzisiaj mam zadrapane całe cycki ... dziwne że krew nie leci :zawstydzona/y: wczoraj robiłam sobie baaardzo zimne okłady i troszkę zulżyło świąd i ból ... dzisiaj niestety jest strasznie zimno i nie chcę paradować w samej blieliźnie :no:

no i maluchy dzisiaj najadły się szaleju :szok: kopią, skaczą jak szalone :-D
 
Do góry