reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

witam wszystkie listopadowe mamusie:-) :-) :-)

po ostatnim usg okazuje sie że termin mój z OM wskazujący na październik troche szwankuje a dzidzia jest o 2 tyg młodsza
i wychodzi na to ze ja też zostane listopadóweczką 2007:-) :-) :-)

obecnie wg usg zaczynam 10 tydzień!!!!
Pozdrawiam wszystkei mamusie!!
 
reklama
No to ciesze sie ogromnie ze nie jestem sama!:tak:

Kajunia!Moze niekonieczne jest zakladanie nowego watka bo bedzie nas tylko trzy a tutaj jest wiecej mam i jakos razniej bedzie,jak myslisz?

Krecik!
Jestem pod wrazeniem tej lipcowej mamy!Naprawde!To ja sie zastanawiam jak sobie dam rade z dwojka maluszkow i prawie 3latka!A tam roczny maluch i jeszcze trojka?!Wow!To dopiero jest co robic!Szkoda ze sie nie odzywa...
Mam nadzieje ze nie jest z tym wszystkim sama.

Ciesze sie ze zostalam przyjeta!:-):tak::-)

Jestem ciekawa jak wygladaja wasze brzuszki?Widac juz cos?Bo u mnie brzuszek jak brzuszek ale piersi mi tak podskoczyly ze niewyobrazam sobie co moze byc dalej?
 
Byliśmy dzisiaj u gina. Maluch rośnie i rozrabia. Wymachiwał rękami i nogami do tego uskuteczniał jakieś dzikie podskoki:-) :-) Poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku. Następna wizyta po długim weekendzie.
 
a ja się dopiero dowiedziałam, że USG będę miała dopiero w 18tc :-( no ale chyba że poproszę gina na kolanach :zawstydzona/y:

Motylinek już założyłam...chciałam dobrze :zawstydzona/y: najwyżej poproszę moderatora o zamknięcie tego wątku :cool2:
 
a ja się dopiero dowiedziałam, że USG będę miała dopiero w 18tc :-( no ale chyba że poproszę gina na kolanach :zawstydzona/y:

Dlaczego tak późno? Ja miałam już robione 2 USG w tym to dzisiejsze zrobił już 3D... Niesamowite wrażenie. Widzieliśmy całego malucha... główke, rączki...nie da się tego opisać. Coś wspaniałego:-)
 
mój gin jest zdania, że USG robi się tylko 3 razy w całej ciąży :zawstydzona/y: ponieważ to nie jest sesja fotograficzna :cool2:

ale nasi lekarze z mojego miasta tak mają :zawstydzona/y:
jednak ufam swojemu ginowi, bo ciąże a przede wszystkim bliźniaki zawdzięczam tylko niemu :-)
 
To lekarz decyduje kiedy sie robi usg. Na NFZ tak to właśnie wygląda, a u prywatnych różnie to bywa. Moja ginka za każdym razem robi mi usg. Ma na miejscu aparat wiec co za problem zajrzec i skontrolowac czy wszystko ok. Ona jest wtedy spokojna, a ja ma przyjemnosc patrzenia na moją fasolinkę i bardzo się ciesze jak foteczke dostane :)

Motylinek już założyłam...chciałam dobrze :zawstydzona/y: najwyżej poproszę moderatora o zamknięcie tego wątku :cool2:

Kajuniu, ja jestem moderatorem i jeśli się wątek nie rozwinie po prostu wcielę go do naszego listopadowego wątku. A na razie może zostawmy i poczekajmy na jakies inne mamy bliźniaków.
 
reklama
czesc dziewczyny jestem dzis u Was 1szy raz, termin mam na ok 24 listopada, jestem pod stalym okiem lekarza bo mam torbiel na jajniku i to dosc duzy, ok 5 cm, poza tym pisalam juz na objawach ze wczesniej jadlam co popadlo oprocz slodyczy a teraz nie mam wcale apetytu, poza tym zadnych mdlosci i tym podobnych objawow, zastanawiam sie czy wszystko ok z dzidzią, nastepna wizyte mam na 17 kwietnia, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, Dziewczyny napiszcie mi czy mozliwe jest ze tak mi sie zmienil apetyt
pozdrawiam i zycze dobrej nocki
 
Do góry