reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

a ja chociaz zazwyczaj pesymistka, tez mysle teraz pozytywnie.Nie zawsze wychodzi, ale przynajmniej sie staram.
 
reklama
:-) czesc dziewczyny

ale mam do poczytania ale nie wiem czy dam rade

melduje ze z nami wszystko ok
poprostu nie mam sił..jestem masakrycznie osłabiona i po napisaniu postu moge isc spac :baffled:
jak wczesniej komp był u mnie z przerwami właczony cały dzien tak teraz max godzine....

ciagle spie, dobrze ze Milena spi w miare duzo ostatnio jak ja (chyba jej sie udzieliło :confused: )
jak sie jako tako pozbieram to tu wróce
ino teraz naprawde jestem do d....

z objawów to teraz tylko piersi...ból podbrzusza minął mi,chyba ze bardzo sie zdenerwuje to kłuje,ale samo z siebie juz przestało wiec czuje ze z fasolka wszystko ok :-)

co jeszcze?
1 kwietnia lece do meza z Milenka na całe 17 dni :-)
troche sie boje jak dam sobie rade na lotnisko,bo jezyk jako tako znam i to dwa, ale....wylatuje z Berlina a spowrotem z Oslo no i mam stresy czy sie tam nie zgubie :-D :szok:

ok mykam

witam nowe kolezanki bo zajrzałam na liste listopadówek i widze nowe osobki :-)

do usłyszenia :happy:
 
Bylam na USG - zobaczylam w koncu swoj sliczny malusi pecherzyk:-D :-D :-D :-D :-D Kuba(moj narzeczony) znowu sie poryczal ze wzruszenia. Jestem w 5tym tygodniu wg USG(o tydzien wczesniej niz wg miesiaczki) Narazie wszystko oki, za tydzien ide zrobic wszystkie badania:happy:
 
tak właśnie przeglądałam LISTĘ mamuś listopadowych i co się dzieje z resztą dziewczyn :confused: dlaczego się nie udzielają :confused:
macie może z nimi kontakt :confused:
 
Witam

Kajuniu
mamy duzo nowych dziewcznyn,ktore dopiero co odkryly to forum.
Wydaje mi sie,ze pozapominaly o nas :-( Pewnie nie pamietaja nazwy strony:-(
A np.Pati26 przeniosla sie na pazdziernik.:tak:

A tak wogole to witam.
Sloneczko pieknie swieci,wiosna :laugh2:
Wczoraj z mlodym prawie caly dzien na dworze spedzilismy.Dzis idzie do przedszkola,a ja do pracy :eek:
 
Hej laseczki!

Mi już troszkę lepiej z mdłościami. Mogę jeść więcej, nareszcie! :-)
Ciśnie mnie na pęcherz, latam co chwilę do kibelka no i mimo, że ważę tyle samo to w spodnie się nie mogę dopiąć :szok: coś mi bioderka poszerzyło :-D

gratuluję zobaczonych fasolek na usg! :-)

Kajunia, może śpią ;-)?
 
Witam!
Ja dzis mam bardzo kiepski nastruj...ciagla mam wielkie odczucie wilgotnosci i ciagla latam do kibelka ...koszmar...jak otworzyłam lodowke to zaczełam miec mdłosci...najchetniej to bym sie połozyła ale niestety mam dzis termin z Maciem u neurologa
 
dzien dobry!:)

z tymi dziewczynami to wydaje mi sie, ze zazwyczaj tak jest. Duzo sie zapisuje, a pozniej nie udziela i pozostaje stala grupka uzaleznionych od BB:)

misia: fajnie, ze juz lepiej z tymi mdlosciami , ty taka chudzinka, ze jedzenie to na pewno Tobie nie zaszkodzi!

Kunda: mam nadzieje, ze z Maciem bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku!trzymam kciuki.

a u nas dzisiaj nareszcie slonko zaczyna wychodzic. Coprawda nadal zimno, ale zawsze przyjemniej jak slonko swieci, niz jakby mialo padac kolejny dzien. Bedzie mozna chociaz sie z domu ruszyc i pospacerowac. Ale powiem Wam, ze po tygodniu, ze po tygodniu, w ktorym temperatury w slonku wynosily po 22-24 stopnie juz mi tego brakuje. Chcialabym lato, albo taka prawdziwa wiosne.Uwielbiam jak wszystko kwitnie i pachnie dookola.
 
reklama
Lojezusicku!!! Marthusia jest z nami!!!! Ale sie ciesze!!!! Marthusiu gratuluje z calego serca i jak to moja mama mi ostatnio powiedziala- z dwojka jest latwiej!!! Mam nadzieje ze bedziemy mogly to samo powiedziec!!! Buziam Was mocno i usciski dla Lenki!!!

Wszystkim nowym dziewczynkom rowniez gratuluje i witam na bb!!!!

U mnie ok, tylko nie bylo mnie bo robilam w Bayern kurs przyciemniania szyb w autach! Poza tym nabawilam sie porzadnych nudnosci! Myslalam ze to od Bayerowskiego zarelka ale w domu tez mi nie przeszlo!!! Otwieram lodowke i szybko zamykam bo mnie cofa! W poniedzialek ide do gina i mam nadzieje uslyszyec dobre wiesci!!!

Witajcie wszystkie!!!
 
Do góry