reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam
Ja tez juz po doktorku.
Zrobil wywiad,zmierzyl cisnienie,zbadal moje serducho i nastepna wizyta za 4 tygodni.
Wtedy tez bedziemy szukac bijacego serduszka dzidzi jakims urzadzeniem.Pewnie stetoskopem :dry:
Zbada tez mocz i krew na tej wizycie.

A i termin ustawil mi na 10 listopada...ale juz chyba nie bede zmieniac:dry:
 
reklama
Ło matko anineczka oni tam mają średniowiecze w tej ginekologii ... :szok::szok::szok: aż się nie chce wierzyć... :no:
No widzisz juz wiesz dlaczego myslalam nad tym doplerem:tak:

Maz dzwonil do znajomej w szpitalu,w ktorym robia usg.
Ale ona nic nie moze zrobic,nic zalatwic bo jest wiele kobiet ciezarnych i kolejki ogromne.
A najlepsze jest to,ze jest jedno usg na cale County (to tak jak u nas wojewodztwo) :szok::szok::szok:
Znalazlam dzis ulotke z Usg 3d,ale robia je w 23-24 tygodniu i kosztuje bagatela 160 euro :dry::eek::szok::wściekła/y:
Juz szybciej zrobie w Polsce na wakacjach w lipcu:laugh2:
 
cześć

dziewczyny może nie powinnam pisać, ale mam złe przeczucia :-( :-( :-( żeby wtorek był już jutro i żebym usłyszała bicie serduszka mojego dzidziusia :-)

misia_q - jeżeli chodzi o moje przeczucia co do ciąży bliźniaczej to byłam na wspomagaczach (CLO) w podwójnej dawce :-p a po dużych dawkach są ciąże mnogie :-)
nie ukrywam, że marzą mi się bliźniaki :tak:
 
Kajuniu wszystko bedzie dobrze :tak:
Dlaczego masz zle przeczucia? Cos sie dzieje?
Zobaczysz we wtorek slicznie bijace serduszko ;-)


Chyba kazda z nas ma jakies watpliwosci,strach i ten niepokoj w sobie.
Ja tez sie czasami lapie na tym,ale wiem,ze ja wszystko zrobilam,zeby bylo dobrze.Reszta nie zalezy od nas.

Od wczoraj postanowilam myslec pozytywnie.
Wiem,ze uslysze bicie serduszka dopiero za 4 tygodnie,ale postanowilam nie narzekac.
W koncu sama sobie zgotowalam taki los.To byl moj wybor zamieszkac w tym kraju i musze sie dostosowac:tak:

Tak wiec kochana glowa do gory i zadnych smutkow.:-)
 
Kajuniu ja tez trzymam kciki za dwa serduszka i nie zamartwiaj sie poniewaz bedzie dobrze:-)

Ja sobie mowie ze musi byc dobrze i bedzie :-)
 
Od wczoraj postanowilam myslec pozytywnie.
Wiem,ze uslysze bicie serduszka dopiero za 4 tygodnie,ale postanowilam nie narzekac.
W koncu sama sobie zgotowalam taki los.To byl moj wybor zamieszkac w tym kraju i musze sie dostosowac:tak:
Tak wiec kochana glowa do gory i zadnych smutkow.:-)
I tak musimy wszystkie myśleć!!!:tak::tak::tak::tak:
kajunia Ty też myśl pozytywnie. Czekamy jutro na informacje - mam nadzieję, że "mnogą":-D:-D:-D
 
reklama
Do góry