reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kochana widzisz sama sobie tłumaczysz,i sprawiasz ze dobrze myslisz.Masz dwa zdrowe szkraby w brzuszku i one potrzebuja wiekszej opieki niz jeden,częściej trzeba odiwedzac lekarza,a moze w twoim przypadku wizyty co tygodniowe zaczną sie juz teraz,ale nie musi to oznaczac ze jest cos nie tak.Lekarz dba o ciebie i dzieczaczki i chce miec pełna kontrole.Mysl pozytywnie,proszę Cie to naprawde bardzo duzo daje.JA smię twierdzić ze w moim przypadku pomogło Juniorowi zwalczyc obrzęk,własnie pozytywne myslenie ,nadzieja.Tobie zycze jej bardzo duzo!Trzymaj sie cieplo,a dzis zrób sobie meliske,pod kocyk włącz dobry film i rozlużnij sie.Buzka.
 
reklama
Ines SUPER, że tu jesteś :tak: zresztą z Ciebie zawsze była dobra dusza :-) ucałuj Mariczkę :tak:
Dziękuję! :-p:zawstydzona/y:
No w sumie to się Wam wtrącam :zawstydzona/y:Eh... ale u Ciebie podejrzenie tego zespołu podkradania, u Woman podejrzenie problemów z dzidzią... troszkę wiem (niestety przez sowje przykre doświadczenia) o różnych wadach i problemach z dzidziami i jakoś tak chciałam Was pocieszyć pomóc jeśli bym jakoś mogła... Znam różnych doskonałych specjalistów zajmujących się tymi problemami... Mam nadzieję ze nie macie mi za zle ze sie wcinam :zawstydzona/y::confused:
 
Dziękuję! :-p:zawstydzona/y:
No w sumie to się Wam wtrącam :zawstydzona/y:Eh... ale u Ciebie podejrzenie tego zespołu podkradania, u Woman podejrzenie problemów z dzidzią... troszkę wiem (niestety przez sowje przykre doświadczenia) o różnych wadach i problemach z dzidziami i jakoś tak chciałam Was pocieszyć pomóc jeśli bym jakoś mogła... Znam różnych doskonałych specjalistów zajmujących się tymi problemami... Mam nadzieję ze nie macie mi za zle ze sie wcinam :zawstydzona/y::confused:

Ines jestes tak ciepła osoba,miła i chetną zawsze do pomocy ze nawet nie powinnas sie o nic tu pytac.Ja jestem Tobie ogromnie wdzięczna za dobre rady,za to ze jestes taka dobrą osobką:-)Trzymaj tak dalej...Buziak dla Ciebie!
 
KAJUNIU POD ZADNYM POZOREM NIE GŁASKAJ BRZUSZKA!!!! Tak jak pisałam, w szpitalu jak lekarz czy położna zobaczy ze się glaszcze brzuszek to drą się na pacjentki jak nie wiem co!!! To wywołuje stawianie się macicy i skórcze! No to łapki precz od brzuszka!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::tak::tak::tak:


Ines upsss łapki już mam przy sobie :zawstydzona/y: a brzuszek głaskałam kilka .... klikanaście razy dziennie :zawstydzona/y: w każdej chwili co miałam wolne ręce :crazy:

Dziękuję! :-p:zawstydzona/y:
No w sumie to się Wam wtrącam :zawstydzona/y:Eh... ale u Ciebie podejrzenie tego zespołu podkradania, u Woman podejrzenie problemów z dzidzią... troszkę wiem (niestety przez sowje przykre doświadczenia) o różnych wadach i problemach z dzidziami i jakoś tak chciałam Was pocieszyć pomóc jeśli bym jakoś mogła... Znam różnych doskonałych specjalistów zajmujących się tymi problemami... Mam nadzieję ze nie macie mi za zle ze sie wcinam :zawstydzona/y::confused:


Ines ZOSTAŃ Z NAMI :tak: zawsze i wszędzie służysz pomocą a to Nam wiele pomaga :-) Skarbie wcinaj się ile wlezie :tak:

dziewczyny jesteście Kochane :tak:

hmmm misiu pewnie wsunęłaś już całego arbuza :crazy: i się nie podzieliłaś :nerd: ojjjj nieładnie, nieładnie :rofl2:
 
Ano arbuz zeżarty, podzieliłam się ino tylko z moim synciem :-p

a na obiadek było - ktoś tu pytał - botwinka z jajkiem i gołąbki :-p:-)
 
Ja tez miałam miec dzis gołąbeczki,ale jednak piers w ziolach,ziemniaczki,sałtka grecka tez pycha.Arbuz hmmm moj najlepszy owoc,szkoda ze tylko mamy go w okresie letnim.
 
reklama
jol mamuski:-)
jestem z Karlosowym w biurze i moge stuknac do was
tak sie sklada ze zostaniemy narazie na tym mieszkaniu
musimy zbierac na wyprawke wiec jakos pomieszkamy,ale na przyszy rok napewno juz sie wyniesiemy
powod? dom wynajmujemy od Pakinstanczyka i on mysli ze my glupie Polaczki co mu bedziemy chate upiekszac :-p
a my nie glupie Polaczki hehehee

internet? cos kosztuje samo zalozenie,nie wiem ale musze miec neta od wrzesnia bo chce cos zaczac i net potrzebny jak nic

tyle tu nowych osob ze szok :szok: polapie sie ?hahahaa jak wroce?

dzis jestem po zakupkach hihii kupilam sobie w H&M spodnie ciazowe
z wyprzedazy,fajne jeansy i taniej niz w PL :szok:
wogole mam juz pare ciuszkow z kolekcji H&M MAMA:-D
jejku wreszcie!!!

ogolnie perspektywy sa tu super
o niebo lepsze!!
az sie wracac do kraju nie chce
jedzenie drogie,brakuje mi naszego jedzonka,bo tu wszystko sprowadzane,pryskane bleeee:no:
jablka obieram bo sama skorka az szczypie w jezyk fujj mowie wam

wlasnie kombinujemy jak tu do gina isc
dostalam przed chwila tel do polskiej ginki tutaj
jakims dziwnym cudem nie moge korzystac narazie z tych swiadczen lekarskich chociaz dowiedzielismy sie dzisiaj ze jak jestem w cizy to za darmo mnie przyjma bez znaczenia czy mam juz pozwolenie czy nie!!!

no co by tu jeszcze?:rofl2:
pamietacie mnie heheee? ech brakuje mi poklikania z wami
naszczescie mamy juz polsat cyfrowy to moge ogladac co sie w kraju dzieje;-)
idem poczytac co nie co
 
Do góry