reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kajuniu
mysle, ze jak by bylo bardzo zle to lekarz, kazal by Ci lezec plackiem;-) i napewno nie czekal by tydzien...
Nie stresuj sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!!
 
reklama
Kajuniu, a nie powiedział czy szyjka skrócona? Nie dopytałaś? Pewnie się przejęlaś bardzo biedactwo :-( Na wszelki wypadek odpoczywaj najwięcej jak możesz, leż i staraj się nie stresować bo stres bardzo źle działa na kobitki w ciąży a i dzidzie czują że coś nie tak... Trzymam kciuki zeby za tydzień okazało się ze jest super :tak:

Ines szczerze mówiąc nie dopytałam :no::zawstydzona/y: walnęło mną i się przeraziłam :-( na jutro mam zarezerowaną wizytę u dentysty ... nawet zapomniałam zapytać czy teraz mogę iść :zawstydzona/y:
najwyżej zadzwonię do niego wieczorem bo teraz ma prywatny gabinet a nie chcę mu przeszkadzać :no:
 
Też tak mysle jak Ladina,jak by było zle napewno by powiedział.
Mnie powiedziano odrazu bez owijania w bawełnę.
I tego samego dnia dostał skierowanie do szptala na patologie ciązy.Ciąza to nie grypa,jak cos sie dzieje to reagują odrazu.
 
Kajuniu zadał Ci to pytanie bo pewnie chciał skontrolować Twój stan poza gabinetem. Moja ginka też się o to pyta. Spokojnie, pokaż się za tydzień i nie stresuj się. I nie głaskaj brzuszka. Sprawdzone, u mnie też się stawia.

idę jeść arbuza :-D
 
najwyżej zadzwonię do niego wieczorem bo teraz ma prywatny gabinet a nie chcę mu przeszkadzać :no:
Zadzwon kochanie i pogadaj sobie na spokojnie... moze Ci wyjasni co sie dzieje bo tak to padniesz z nerwów do następnej wizyty a może nic aż tak złego się nie dzieje! :-)
 
Rozumiem ale ostrzegał ze nie wiem masz rozwarcie,ajkies skurcze cokolwiek,mówił cos o szpitalu???Martwie sie???Mam nadzieje ze to fałszywy alarm,i jesli nie powiedział nic strasznego to moze postaraj sie myslec pozytywnie to napewno pomoże....Przykro mi ze musisz sie zamartwiac......

Women o szpitalu wspominał na poprzednich wizytach :zawstydzona/y: a to tylko z tego względu, że nie będę rodzić w swoim szpitalu - tylko w szpitalu gdzie jest specjalistyczny sprzęt dla wcześniaków i generalnie wszystkie kobiety w ciąży bliźniaczej tam rodzą i do szpitala napewno trafię ciut szybciej, i że od 28tc będę musiała chodzić już co tydzień na kontrolę. A tu dzisiaj baffff ... kolejna wizyta już za tydzień.
Ja też mam nadzieję, że to fałszywy alarm ...

Kajuniu
mysle, ze jak by bylo bardzo zle to lekarz, kazal by Ci lezec plackiem;-) i napewno nie czekal by tydzien...
Nie stresuj sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!!


Ladina od dzisiaj leżę plackiem :crazy: tylko ja nie umiem nic nie robić :no:
 
Kajuniu
mysle, ze jak by bylo bardzo zle to lekarz, kazal by Ci lezec plackiem;-) i napewno nie czekal by tydzien...
Nie stresuj sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!!
U mnie jak się skórcze zaczęły na dwa miesiące przed terminem to jak moja gin mnie zbadała i stwierdziła że szyjka bardzo skrócona to OD RAZU KAZAŁA JECHAC DO SZPITALA nawet do domu po torbę wrócić nie pozwoliła... Więc jak coś się dzieje bardzo poważnego to tak jak dziewczyny piszą lekarz tak pacjentki samej sobie nie zostawia... Więc póki co główka do góry i zadzwoń wieczorkiem popytaj sie :-)
 
Kajuniu zadał Ci to pytanie bo pewnie chciał skontrolować Twój stan poza gabinetem. Moja ginka też się o to pyta. Spokojnie, pokaż się za tydzień i nie stresuj się. I nie głaskaj brzuszka. Sprawdzone, u mnie też się stawia.

idę jeść arbuza :-D

ciemu nie głaskać brzuszka :confused::confused::confused: jednak to też powoduje skurcze :confused: tak też po cichu myślałam :crazy:

a na arbuza chętnie wpadłabym do Ciebie ;-) ino to Wrocław :rofl2:
 
reklama
KAJUNIU POD ZADNYM POZOREM NIE GŁASKAJ BRZUSZKA!!!! Tak jak pisałam, w szpitalu jak lekarz czy położna zobaczy ze się glaszcze brzuszek to drą się na pacjentki jak nie wiem co!!! To wywołuje stawianie się macicy i skórcze! No to łapki precz od brzuszka!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::tak::tak::tak:
 
Do góry