reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

wiem kochana co napisałaś, ale ja ci dałam dokładnie to co jest na mojej ulotce i nic tam o ciązy nie ma. Poza tym jest to jeden z wielu leków przepisywanych w czasie ciązy i nic się kobitom nie dzieje. To jest tak samo jak z No-spą, którą się podaje przeciwskurczowo a na ulotce jest wyraźnie napisane coś podobnego jak ty masz na swojej urospetu. Więc chyba warto jednak słuchać lekarzy ;-)

Ja brałam urosept i nospe i żyję, mam zdrowe dziecko. Mówię Ci nadmiar informacji sprawia że my kobiety w ciązy czasem świrujemy :rofl2:. Luzik w ramionkach i spokojnie bierz ten urosept :-)



Misia po pierwsze nie ma reguły,po drugie kazdy organizm jest inny,po trzecie za duzo przeszłam zeby nadmiar wiedzy był mi zbędny,chce wiedziec wszytsko co jest mozliwe i jesli pisze mi jak byk ze nie jest wskazane dla kobiet w ciązy to bez powodu firma produkująca nie pisałaby tego.Doceniam ze masz sporą widze,oraz doświadczenie,lecz na mnie może działac np. powodując mdłosci i wymioty a na inna jeszcze inaczej.Nie pisałam ze lek mi szkodzi,wiem ze ma pomoc.A co do lekarzy to nieuogulniajmy.
Ps.a co do nospy to jeden lekarz zabroni a drugi przepisze,nie ma reguły.Ja po zabiegu amnipunkcji brałam przez 5 dni rozkurczowo i tez zyje.
 
reklama
witam

rano byłam u gina i chyba nie jest dobrze :no:
długo badał mnie ginekologicznie ... pytał się czy mam skurcze, czy twardnieje mi brzuch - ja powiedziałam że TAK
kazał koniecznie pokazać się za tydzień !!!!
czyli chyba idę do szpitala :-(
już mam zrobioną listę zakupów :-(
ehhh przepłakałam cały dzień :-(

buziaki


Kajunia nie bierz wszystkiego za bardzo do siebie.Co powiedział lekarz?Wypuscił cie z gabinetu nie mówiąc co sie dzieje i kazał za tydzien przyjsc?
 
Kajuniu a leki rozkurczowe jakieś bierzesz? Fenoterol czy coś pochodnego?

Woman jeśli masz się źle czuć z tym że bierzesz ten urosept to tak jak pisalam, odstaw i zastosuj domowe sposoby a za kilka dni powtórz badanie moczu i sprawdz czy liczba bakterii się nie zwiększyłai czy jest poprawa. I nie kłóćcie się Misią bo ona chciała dobrze ;-)
 
Kochana nikt sie nie kłuci.Jesli do jutra nic sie nie zmieni to zrobie tak jak mowisz,ale i tak juz sobie pije wode z sokiem z cytrynki tak jak doradziłas...
 
hej dziewczyny!

Women
super wiadomosci!
a co do tego leku ja w pierwszej ciazy mialam silne zapalenie pecherza i musialam brac antybiotyk tez bylo napisane, ze niekoniecznie dla kobiet w ciazy, ale lekarz stwierdzil, ze wieksze szkody moge wyrzadzic tym, ze nie wylecze tego pecherza, wiec wzielam. Zaraz po porodzie problem powrocil i dwa razy musialam barc antybiotyk karmiac kikudniowe dziecko. Wiec mysle, ze te ziolowe tabletki ktore Ty bierzesz sa znacznie bezbieczniejsze niz antybiotyk;-) Napewno lepiej wziasc niz doprowadzic do tego, ze bedzie konieczny antybiotyk;-)

Krecik
mam to samo z siusianiem:eek:

Kajunia
kochana nie smutaj sie!! Wszystko bedzie dobrze!!!
Powiedzial Ci ten lekarz cos konkretnego? Masz ten zespol podkradania czy to ze wzgledu na skurcze ta kolejna wizyta??
 
Kajuniu a leki rozkurczowe jakieś bierzesz? Fenoterol czy coś pochodnego?


Ines biorę scopolan na skurcze :zawstydzona/y: mam go przepisane od conajmniej 4 mc :zawstydzona/y: pewnie cosik w badaniu ginekologicznym było nie tak :-( może szyjka :crazy:

Women nie to, że lekarz wypuścił mnie bez słowa z gabinetu :no: na razie się nic nie dzieje ale kazał przyjść za tydzień - to za bardzo doświadczony lekarz żeby rzucać diagnozami a potem się ich zapierać !
 
Miałam tez dostać antybiotyk zeby szybciej zwalczyc bakterie ale ze wzgledu na to ze niewiemy jeszcze co z Juniorem bo nie ma wyników z amnipunkcji dostałam urosept.Ok koniec o tym.Kajunia napisz bo sie martwimy co sie dzieje co powiedzial lekarz?
 
Kajunia
kochana nie smutaj sie!! Wszystko bedzie dobrze!!!
Powiedzial Ci ten lekarz cos konkretnego? Masz ten zespol podkradania czy to ze wzgledu na skurcze ta kolejna wizyta??


Ladina nie wiem czy mam zespół podkradania bo nie miałam dzisiaj USG, pewnie za tydzień mi zrobi. Kazał mi obserwować brzuch czy mocno twardnieje :zawstydzona/y: a zdarzało się, że jest twardy jak kamień :-(
 
Kajuniu, a nie powiedział czy szyjka skrócona? Nie dopytałaś? Pewnie się przejęlaś bardzo biedactwo :-( Na wszelki wypadek odpoczywaj najwięcej jak możesz, leż i staraj się nie stresować bo stres bardzo źle działa na kobitki w ciąży a i dzidzie czują że coś nie tak... Trzymam kciuki zeby za tydzień okazało się ze jest super :tak:
Aha i baaaardzo ważna uwaga - nie przytulaj się z mężusiem i NIE GŁASZCZ BRZUSZKA!!! Głaskanie brzuszka wywołuje u wielu kobiet stawianie się macicy i właśnie skórczyki... W szpitalu zawsze każą trzymać łapki z dala od brzuszków chociaz to straaaasznie trudne ;-)
 
reklama
Ines biorę scopolan na skurcze :zawstydzona/y: mam go przepisane od conajmniej 4 mc :zawstydzona/y: pewnie cosik w badaniu ginekologicznym było nie tak :-( może szyjka :crazy:

Women nie to, że lekarz wypuścił mnie bez słowa z gabinetu :no: na razie się nic nie dzieje ale kazał przyjść za tydzień - to za bardzo doświadczony lekarz żeby rzucać diagnozami a potem się ich zapierać !

Rozumiem ale ostrzegał ze nie wiem masz rozwarcie,ajkies skurcze cokolwiek,mówił cos o szpitalu???Martwie sie???Mam nadzieje ze to fałszywy alarm,i jesli nie powiedział nic strasznego to moze postaraj sie myslec pozytywnie to napewno pomoże....Przykro mi ze musisz sie zamartwiac......
 
Do góry