reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Pisalyscie o chodzeniu-wiec mam cos na pocieszenie dla was :)
Domisko nie lubi chodzic, za rece nie umie
Czasami stawiam go na ziemii i odchodze kawalek, to idzie do mnie ze 3 kroczki i pada mi w ramiona;)
Gdy odejde dalej, siada na dupce albo raczkuje.

Anulka jestem pod wrazeniem dokonan Oskarka, pieknie ci sie rozwija synus!
 
reklama
Dobry wieczór

Okazało się, że Tymek miał "trzydniówkę" a ta wysypka to końcowa jej faza. Teraz zaczął kaszleć :eek: zwariować można. Ja powoli zdrowieję, kaszlę coraz mniej, przynajmniej w nocy mnie nie dusi, ale za to D. ma anginę i jest na antybiotykach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Och durna ta pora roku.
jolie no wlasnie tak ostatnio jak pisalas ze u malego to chyba zabki to chcialam ci napisac ze moze jednak trzydniowka bo u nas to samo bylo:tak:tez myslalam ze zabki a tu sie okazalo ze ja zsypalo:confused2:dobrze ze juz lepiej :tak: i kurujcie sie wszyscy:tak:



wogule to czesc kobitki
nie odzywalam sie bo mialam kryzys z mezem:wściekła/y: min o tesciow:wściekła/y:szkoda gadac!!!tesciowe powinny mieszkac w innym kraju, moze wtedy by sie nie wpierdalaly!!!bo u nas malo do rozwodu przez nia nie doszlo:no: tak to jest jak takiej jednej sie myli syn z mezem przez cale zycie!!Kuba zamiast pomoc mi lecial pomoc mamusi bo tak nim manipulowala ze jest ciagle biedna i poszkodowana cale zycie!swojego brata 5letniego moj maz tez traktuje jak syna a nie brata:no:ale oczywiscie on tego nie widzi, wszyscy widza tylko nie on i jego rodzinka. Ehh mam juz dosyc, jeszcze czeka mnie rozmowa z tesciami bo podobno sa na mnie zli ze ja mu nie pozwalam im pomagac:no: kompletna ignorancja i zacma!!!musze im chyba wytlumaczyc ze cos tu jest nie tak. bedzie 2 na jednego bo Kuba powiedzial ze juz sie nie wtraca miedzy nas bo jest miedzy mlotem a kowadlem:confused2:
 
Ja mieszkam w Angli, tesciowa w Polsce a i tak swietnie wie jak doszczetnie spieprzyc kazdy moj urlop ;] Wiec to tez nie jest rozwiazanie. ;)

Domisko ma biegunke, wrrr. W nocy 2 kupki, od rana juz 3 plus jedna na poduszke, ech... ;) Damy rade ;)
 
Zdrówka dla Dominisia:tak:



a tak sobie nawet myślę, że nawet gdy teściowa mieszka blisko czy daleko to zależy od męża czy jej słucha czy nie. Bo jeśli nie jest przysłowiowym "maminsynkiem" to teściowa nie jest zagrożeniem ;-) Bo chłop się jej wtedy przeciwwstawi i się kobita zamknie zwłaszcza jak się z nią nie mieszka to już wogóle ma pstro do gadania:-p
tylko chłop musi dorosnąć do tego że ma już swoją rodzinę:tak:
I tego wszystkim życzę:tak:

dokladnie:-) jestesmy mlodym malzenstwem, troszke jeszcze niedojrzalym i musi chyba minac troche czasu zeby dostrzegl manipulacje mamusi, poczekam:tak:wierze ze to w koncu zobaczy i zrobi wszystko zeby pokazac mi ze jestem na pierwszym miejscu. A co do rozmowy z tesciami to obawiam sie ze walka na noze jest murowana:sorry::-(obie strony juz maja dosc:sorry: mam nadzieje ze wyjde z tego calo:-p

anitt zdrowka dla malego!oby szybko wyzdrowial:tak:
 
Cześć dziewczynki:-)
W pracy chca mnie wykończyć :wściekła/y:wyobraźcie sobie ze to babsko miało od dzisiaj nie pracować ale powiedziała że suię nie ruszy powaliło ją:szok:


Beatko to prawda Tesco nieraz ma różne rzeczy droższe:tak:
Ale te co chcieliśmy kupić to już wiedzieliśmy ceny wcześniej i posprawdzaliśmy w gazetkach:tak:

No a Piter od 4 dni śpi już tylko raz dziennie tak 2-2,5 godzinki. Dwa razy już nie chciał. I jak ręką odjął zaczął zasypiać w miare już szybko i spokojnie. Bo jak ma jedna drzemke teraz to jest już śpiący jak idzie spać:sorry: zobaczymy jak długo potrwa cisza ze spaniem:eek:
Elbra a o której zasypia na te 2 godzinki?I powiedz mi jeszcze o której wstaje i o której go kładziecie ? moze i ja taki system wprowadzę:sorry:

Dziewczyny, czy Wasze maluchy tez takie sie zrobily przytulaki - Oskar dzis w nocy obejmowal mnie za szyje i usmiechal sie, lekko otwieral oczka i patrzyl na mnie, i znowu sciskal...:-D:-D mmmm, tak mnie to ujmuje, ze szok:-D:-D:-D
Moja i owszem Anulka jak cos chce i tylko w dzień:-D

Dobry wieczór

Okazało się, że Tymek miał "trzydniówkę" a ta wysypka to końcowa jej faza. Teraz zaczął kaszleć :eek: zwariować można. Ja powoli zdrowieję, kaszlę coraz mniej, przynajmniej w nocy mnie nie dusi, ale za to D. ma anginę i jest na antybiotykach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Och durna ta pora roku.






U nas odkąd Tymek śpi tylko raz dziennie, wieczorem pada jak kawka. W nocy daje radę przespać bez jedzenia do 3, 4 godziny i wtedy Go karmię, bo to 8 godzin bez jedzenia. A Wy karmicie dzieci w nocy mlekiem?



.
Jolie to ładnie się pochorowaliscie:szok:
Niestety ja karmie w nocy raz od jaiś 2 miesięcy nie vwiadomo czemu budzi mi sie głodna:crazy:

Pisalyscie o chodzeniu-wiec mam cos na pocieszenie dla was :)
Domisko nie lubi chodzic, za rece nie umie
Czasami stawiam go na ziemii i odchodze kawalek, to idzie do mnie ze 3 kroczki i pada mi w ramiona;)
Gdy odejde dalej, siada na dupce albo raczkuje.

Anulka jestem pod wrazeniem dokonan Oskarka, pieknie ci sie rozwija synus!
Anitt to i tak sukces bo Ola nie ustoi jeszcze sama:no:

jolie no wlasnie tak ostatnio jak pisalas ze u malego to chyba zabki to chcialam ci napisac ze moze jednak trzydniowka bo u nas to samo bylo:tak:tez myslalam ze zabki a tu sie okazalo ze ja zsypalo:confused2:dobrze ze juz lepiej :tak: i kurujcie sie wszyscy:tak:



wogule to czesc kobitki
nie odzywalam sie bo mialam kryzys z mezem:wściekła/y: min o tesciow:wściekła/y:szkoda gadac!!!tesciowe powinny mieszkac w innym kraju, moze wtedy by sie nie wpierdalaly!!!bo u nas malo do rozwodu przez nia nie doszlo:no: tak to jest jak takiej jednej sie myli syn z mezem przez cale zycie!!Kuba zamiast pomoc mi lecial pomoc mamusi bo tak nim manipulowala ze jest ciagle biedna i poszkodowana cale zycie!swojego brata 5letniego moj maz tez traktuje jak syna a nie brata:no:ale oczywiscie on tego nie widzi, wszyscy widza tylko nie on i jego rodzinka. Ehh mam juz dosyc, jeszcze czeka mnie rozmowa z tesciami bo podobno sa na mnie zli ze ja mu nie pozwalam im pomagac:no: kompletna ignorancja i zacma!!!musze im chyba wytlumaczyc ze cos tu jest nie tak. bedzie 2 na jednego bo Kuba powiedzial ze juz sie nie wtraca miedzy nas bo jest miedzy mlotem a kowadlem:confused2:
Kathe przerabiałąm to tez na poczatku małzeństwa:tak:Teraz to juz mi sie śmiać chce ale wcześniej to tez małao do rozwodu nie doszło.Nawet tesciowa potrafiła zadzwonić o 23 po mojego męza zeby przyjechał bo swinka morska zdechła i co Wy na to:-p?

Ja mieszkam w Angli, tesciowa w Polsce a i tak swietnie wie jak doszczetnie spieprzyc kazdy moj urlop ;] Wiec to tez nie jest rozwiazanie. ;)

Domisko ma biegunke, wrrr. W nocy 2 kupki, od rana juz 3 plus jedna na poduszke, ech... ;) Damy rade ;)
Anitt to zdrówka dla Domisia:tak:

Jutro mąz przyjezdz a:-pfajnie mam co?:-D
 
ehm... czesc
wiecie co... teraz to mi cwieka zabilyscie :eek: z ta butla...
wasze dzieci nie zasypiaja przy butli?? ... nie widzialam odp na pytanie wiec pytam raz jeszcze :sorry:
no i... moj je butle tylko rano i na noc... To duzo czy malo? W ciagu dnia je albo sloiczki owocowe lub "zywe" owoce ;-), albo kanapki z wedlinka, albo jogurty czy twarozki z pomidorkiem.... no i na obiad oczywiscie obiad (gotowane miesko + np. brokuly i troszeczke ziemniaczka lub makaronku).
dzis sprobuje nie dawac mu butli na noc... ciekawe jaka bedzie reakcja malego
 
Larvuniu to nie chodzi o ilosc wypijanych butli z mlekiem tylko o mycie zabków po ostatnim posiłku.Reasumując jak dajesz wieczorem butę to ok bo większosć z nas daje ale po butli wymyj ząbki Marcelkowi i to samo rano:tak:.Ja dodatkowo zacznę od przyszłego tygodnia podawać doustnie preparat fluoru Zymafluor aby zabki sie nie psuły:tak:

Jeju ale jestem padnięta dzisiaj ale mam porobiony obiadek na jutro tylko zapiec i poodgrzewać i mozemy bawić się z dzieciakami:tak:
Jestem tylko ciekawa co mój małzonek bedzie od srody robił z nianią i Ola razem:laugh2::confused2:Niania ma urlop(płatny:wściekła/y:)od 15 grudnia do 30:-(
 
reklama
Kathe przerabiałąm to tez na poczatku małzeństwa:tak:Teraz to juz mi sie śmiać chce ale wcześniej to tez małao do rozwodu nie doszło.Nawet tesciowa potrafiła zadzwonić o 23 po mojego męza zeby przyjechał bo swinka morska zdechła i co Wy na to:-p?
hahahaha:-D no to juz naprawde szczyt!skad sie biora takie baby??? i czemu faceci sie na to wszystko nabieraja i nie widza ze sa mamisynkami:confused2:tragedia, boshe mam nadzieje ze moja tesciowa od nas sie w koncu odczepi. Dzisiaj dzwonila do niego zeby sie zapytac czy wszystko dobrze:confused2:i czy juz wrocil do domu- przyznam szczerze ze tak sie wqrzylam ze go pogonilam i dwa dni spal w firmie jego ojca:sorry: ale pytania w stylu -czy wszystko wporzadku mnie dobijaja! on jest dorosly i ma zone a ta zona nie jest potworem zeby jego mamusia musiala dzwonic codziennie i sie pytac czy wszystko wporzadku?!:no:szkoda slow. Podpytala go tylko czy jest sam w pokoju a on ze nie i juz zakonczyla rozmowe:-pwiedziala ze wiecej nie wyciagnie informacji mnie obciazajacych jesli jestem kolo niego :-p

larvunia moja mala tez pije z butli-od niedawna. alepije na noc- i w nocy miedzy 1 a 4ta a w dzien tak jak twoj Marcelek-inne normale rzeczy, mysle ze jakby nasze dzieciaki wisialy na butli to bylby jakis problem z zabkami ale dwa razy to chyba nic sie nie stanie, co inne mamy na to??bo ja nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest:sorry:
 
Do góry