reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

beata ...........no coz zabki , u mnie niki tez ostatnio dziwnie sypia , poplakuje i wogle jakos tak dziwnie na szczescie w ciagu dnia jest super no i jak pisalam juz chodzi :-):-)
larvunia ..........dobrze ze ci maly zasypia latwo ale nie wiem czy ta butla to aby dobry pomysl pomijajc ta pruchnice to sie przyzwyczai i moze ci pozniej niespac jak nie dasz butli ........no nie wiem tak sobie pomyslalam :zawstydzona/y:
elbra ......no coz my dwie nic nie wiemy o kapciach :zawstydzona/y::-Dtrudno zdarza sie :-) powodzenia w usypianiu , moze w kocu bedzie lepiej
asix........mam nadzieje ze dzis nocka bedzie lepsza , a co do chodzenia to sie nie przejmuj zacznij sie martwic jak maly bedzie mial 15 m-cy i nic nie bedzie sie dzialo ..........poprostu mu sie chodzenie nie podoba ;-)

sorry wiecej nie pamietam ........no i dalej boli mnie glowa :wściekła/y::crazy::baffled::baffled::angry:
 
reklama
Hello
A to widzę że nie ja sama mam takie nocki ostatnio do d...y:wściekła/y:
Asix a z chodzeniem to chyba najbardziej do tyłu jest Olka nawet za ręce jak idzie się chwieje:sorry:
Mirka no proszę jaki Niki biegacz się zrobił:-D
Elbra ale żyjesz jeszcze czy już zatłukłyście się?:laugh2:(żartuję:tak:)a z tym zapiętkiem to usztywnienie za pięta czyli taki bucik ze sztywną wysoką pietką:sorry::-p

Nafaszerowałam Olkę paracetamolem viburcolem dentinoxem i śpi ciekawe do której?:sorry:
 
Dobry wieczór:-):-)

Inga właśnie usypia... S. siedzi koło niej:baffled: Nie mamy nerwów na naukę samodzielnego usypiania.

Dzień doberek:-)

czy ja się mam prawo wyspać?chyba nie:baffled:Od 4,30 jestem na nogach:wściekła/y:

Juz pralke mam wstawiona i obiad gotuję:-D

Beata, współczuję, ale nie łączę się w bólu, bo Inga ostatnio wstaje nawet o 10:-):-)

haloo!!!
wreszcie jestem:-p
maly nie spi od godziny, wiwat dal tez w nocy takze jestem nieprzytomna no ale szczesliwa, ze moge troche poczytac co tam u was-wreszcie bo M i tesciowie spia:eek:nie wiem czy to normalne ale maly jeszcze sam nie chodzi-tzn. zrobi ze 2 kroczki ale potem odrazu siada na dupcie-strasznie sie boi-ale Matti od poczatku byl w tyle:confused2:
dobra kochane ide troche poczytac tylko najpierw malego z kupki przebiore:laugh2:

Asix, moja nawet dwóch kroczków nie robi. Cały czas na kolanach śmiga i myśle, że jeszcze bardzo długo tak będzie spacerować. Na nogach chodzi tylko przy pchaczu albo przy stole... no ew. za ręce. Samodzielnie absolutnie nie.
 
Dzien dobry...

u nas dzionek zlecial milusio... troszke w domu, potem zakupy, kawka u mamy... teraz Oskarus juz spatunia:tak:
a jutro wybywamy z mezem do kina, Oskara zostawiamy u mojeje mamy:tak::tak:


anulka mozesz mi przeslac na priva ten link co kiedys podawalas do ksiazki jaka mialas robic oskarkowi ze zdjec na roczek? juz sie sama pogubilam gdzie to na forum bylo a na skrzyneczce zawsze bede miala, no i w kwietniu bede w polsce to moze to jakos zalatwie




anulka gratki dla malego za takie osiagniecia-jestem pod wrazeniem-a co do erniego to jestem pod wrazeniem zabawki, sam robi papapa i ma takie plynne ruchy:-D
tzn. ze w polsce tez jest tak?? i co mowi? kurcze bo ja to nie chce malemu kupowac tutaj bo tylko po angielsku nawija a i tak dostal na roczek zabawki co wszystko jest po angielsku:sorry:


Asix, co do linka to juz Ci poslalam:tak:

A co do Erniego - zabawki to nie zakumalam:baffled::baffled:
hmmm... my kupilsmy Oskarowi Erniego - pluszaka - wysokiego moze na 50-60 cm, kupilismy go w Hiszpanii... i nic nie gada, to co pislalam, o mowieniu "buti" na buty, "eniii" na Erniego i pa,pa... to sie tyczy umiejetnosci Oskarka, nie Erniego...:laugh2: a z zabawek gadajacych po polsku to polecam szczeniaczka-uczniaczka:tak:
 
aa, co do nocek to hmmmm, ja juz nawet nie narzekam... u nas pobudki sa czasem co 20 minut... a czasem jak ostatnie dwie noce spimy cudnie - pobudki co 2-3 godziny:-D ale naprawde, wtedy to jestem happy:laugh2::laugh2:
 
Anulka udanego seansu filmowego Wam życzę:tak::tak:;-)
a co do nocek to nie wiem czy mam Ci współczuć czy gratulować poprawy:-D;-):-p:sorry: Brawa dla Oskarka za nowe umiejętności:-D:tak::tak::-)
a na kiedy planujesz druga dzidzię jeśli można wiedzieć:sorry:
może się na nowym wątku spotkamy:laugh2::laugh2:;-):cool2:
Larvuniu super że Marcelek tak szybko Ci zasypia:tak::tak: ale mi też się wydaję że butelka to nie jest dobry sposób:sorry::no:
Asix nie martw się niedługo przyjdzie pora na Matiego i będzie biegał aż za nim nie nadążysz:tak::tak:
Fajne zabawki dostał Twój mały przystojniaczek na urodzinki:tak::-):tak::-):tak:
Beata masz przeżycia z tymi wyrzynającymi się ząbkami :no::eek::-(współczuję:-(
Mirka tulasy na bolącą główkę:confused::confused:
Gratulaski dla Nicolaska za stawianie kroczków:tak::tak:


Dobranoc:-):-):-):-)
 
Dzień doberek :-)

Ale pospalismy az hej tylko o 4 raz pobódka ale o dziwo pierwszy raz odmówiła mleka w nocy:szok:i teraz też:baffled:.Te zęby to masakra nawet nie wiedziałam ze takie cuda dziecko robi przy wyżynaniu.I jak to dziecko dziecku nie równe bo u Michałą zęby sie pojawiały i tyle bez bólu moze czasami był lekko marudny:tak:
Bira do 10:szok:spać kurka ja to nie pamietam kiedy sama do tej godziny spałąm zadroszczę:tak:;-)
 
bry :)))))

myje malemu zabki w czasie kapieli, pozniej juz nie :eek:
Ale jak dziecko jest na cycku to tez po kazdym posilku nocnym lecicie myc zabki ??
 
reklama
Do góry